Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Haha js sm mel isto zgodbo s Hades, dejansko sem dvignu roke in se zadrl, pol me je pa Hades že tamanil naprej

 

Shadow of War zaenkrat izgleda zelo zabavno, carsko se je fajtat z onimi liutenanti. Zdej sem samo presran kok velik špil je to, ker pomoje bom kar velik časa zabil v ta prvi coni.

Povezava do prispevka

God of War, hudo itak, ne bom zgubljal besed. Mario + Rabbids, zbiram energijo da bom vsaj zgodbo zakljucu, pomoje po GoW.

Malo sem spet prvega Spelunkija zalaufal, 250 runov pa se nisem prsu do konca, nimam pa predstave kolk noob cifre so to - vem da kdo rabi tudi po 500+ poskusov (edit: mogoce za svoj boljsi vtis na forumu dodam se, da je cirka 50 od teh 250 smrti ratalo, ko sem z ne-gamerji sprobaval 2player)

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka

@g. Profesor Madona, če bi obstajal trophy za točnost, bi ti ga podelil, 1.2. ob 0.00 si ustvaril temo. Ko bi le moji kolegi bili pol točni kot si ti :avadodo:

 

Drugače pa: še vedno Monster Hunter Rise. Trenutno že nad 100 ur še na Pcju in moram priznat, da je z event questi (ob izidu igre jih je bilo takoj na voljo cca 40) to čisto druga igra kot na Switchu. En večji minusov tam mi je bila duhamornost, ko si želel farmat monsterja, saj si moral ponavljat vedno bolj ali manj isti kvest, sedaj pa jih imaš na voljo nebroj. Poleg tega so tudi dodali super težke varjante end game monsterjev.

 

Pa izšla je ravno pravi čas, preden začne ta februarska norija.

 

 

PS: še 24 dni do izida Elden Ringa! :panika:

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

DS3... zelo počasi, BF2042, se še kar trudimo, GT Sports... je treba dirkat, če že imam volan. BTW kaj so najboljše nastavitve v igri, da volan pride do izraza. Nastavil sem na manual prestave, ampak sklopke ni!? Kaj vse moram izklopit, da bo filing čim bližje pravi vožnji? NIkol nisem neki dirkal oz. sem po navadi vklopil easy, pa vsa pomagala, zdaj pa ne vem kaj moram ozklopit :D

BTW 2. a je na PS kakšno dirkanje, da rabiš sklopko?

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 uro:

God of War, hudo itak, ne bom zgubljal besed. Mario + Rabbids, zbiram energijo da bom vsaj zgodbo zakljucu, pomoje po GoW.

Malo sem spet prvega Spelunkija zalaufal, 250 runov pa se nisem prsu do konca, nimam pa predstave kolk noob cifre so to - vem da kdo rabi tudi po 500+ poskusov (edit: mogoce za svoj boljsi vtis na forumu dodam se, da je cirka 50 od teh 250 smrti ratalo, ko sem z ne-gamerji sprobaval 2player)

Ja sem imel cirka 700 runnov, da sem ga obrnil, ampak že milijon let nazaj :). Tako da imaš še kar dobre statse. Do kod si pa kaj prišel?

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

dal sem se eno sanso dark souls (3)

pridem do prvega bossa

zacnem fajt

zvoni telefon

stisnem pavzo

umrem

ok prva lekcija learned

 

grem drugic 

probam dodgat

traja 15 minut da starta roll umrem

 

tretjic je ponovitev drugic

grem vadit roll okoli ognja

skos traja tri dni

 

probam slec armor

ok je boljse

 

grem cetrtic

dodgam v napacno smer

umrem

 

pogruntam lockon

grem petic

koncno zmagam

 

kr fun :D 

 

mislim da bom uninstaliral

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Čez vikend zaključil Immortals: Fenyx Rising, sedaj sem na prvem DLCju, A New God. Skupek vaultov, ki naj bi trajal 10+ ur....auč :D Pa dobr, ni slabo, pa dejansko je samo ena valuta v DLCju, napram originalu, kjer ima SP špil 8-9 različnih valut za upgrade orožja in sposobnosti.

Povezava do prispevka

Po vseh teh letih vaših debat in malikovanja, sem se odločil, da poskusim Dark Souls (prvi del, remake, pc). Ni čisto zanič, vzhičenja pa tudi ne občutim. Dosti stvari me moti (predvsem občutek hude tragedije, ko ne uspeš retrievat, pa ugibanje katere statse naj gradim, slaba zgodba, fizikalno čudna trupla, ki se motajo pod nogami.. najbrž bi moral prebrat souls wiki, da bi vedel kaj točno "dela" humanity in če je zelo narobe, da nimam človeške oblike, katero orožje je najboljš prakticirat,  itd, itd, ampak enostavno nimam časa za tak študiozen pristop), je pa vzdušje na momente v redu, sploh ko potamaniš kako večjo mrcino. Zdaj sem na strehi cerkve obračunal z gargojloma, ker je najbrž še vedno precej na začetku. Dvomim, da bom končal tole. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Ja sem imel cirka 700 runnov, da sem ga obrnil, ampak že milijon let nazaj :). Tako da imaš še kar dobre statse. Do kod si pa kaj prišel?

 

 

Pridem do tiste zlate glave, ki te tepta (plata 4-4, zadnja v temple), tam pa umrem. Saj niti ne vem, kaj se tretira za konec tega spila?

Povezava do prispevka
Istvan reče pred 38 minutami:

Po vseh teh letih vaših debat in malikovanja, sem se odločil, da poskusim Dark Souls (prvi del, remake, pc). Ni čisto zanič, vzhičenja pa tudi ne občutim. Dosti stvari me moti (predvsem občutek hude tragedije, ko ne uspeš retrievat, pa ugibanje katere statse naj gradim, slaba zgodba, fizikalno čudna trupla, ki se motajo pod nogami.. najbrž bi moral prebrat souls wiki, da bi vedel kaj točno "dela" humanity in če je zelo narobe, da nimam človeške oblike, katero orožje je najboljš prakticirat,  itd, itd, ampak enostavno nimam časa za tak študiozen pristop), je pa vzdušje na momente v redu, sploh ko potamaniš kako večjo mrcino. Zdaj sem na strehi cerkve obračunal z gargojloma, ker je najbrž še vedno precej na začetku. Dvomim, da bom končal tole. 

Porkamadona no, a bi že nehal igrat vsi Dark Souls, dajte se dogovorit pa igrajte naenkrat :D Počutim se ko uno, božič....sam doma....die hard...rinse and repeat :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 8 minutami:

Pridem do tiste zlate glave, ki te tepta (plata 4-4, zadnja v temple), tam pa umrem. Saj niti ne vem, kaj se tretira za konec tega spila?

4. svet je zadnji regularni, če igraš z bližnjicami, ki jih odklepaš z unimi nalogami

 

Moraš odigrat brez tega, da lahko greš v 5. svet, ki je zadnji, v 5-4 je pa final boss

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Istvan reče pred 52 minutami:

Po vseh teh letih vaših debat in malikovanja, sem se odločil, da poskusim Dark Souls (prvi del, remake, pc). Ni čisto zanič, vzhičenja pa tudi ne občutim. Dosti stvari me moti (predvsem občutek hude tragedije, ko ne uspeš retrievat, pa ugibanje katere statse naj gradim, slaba zgodba, fizikalno čudna trupla, ki se motajo pod nogami.. najbrž bi moral prebrat souls wiki, da bi vedel kaj točno "dela" humanity in če je zelo narobe, da nimam človeške oblike, katero orožje je najboljš prakticirat,  itd, itd, ampak enostavno nimam časa za tak študiozen pristop), je pa vzdušje na momente v redu, sploh ko potamaniš kako večjo mrcino. Zdaj sem na strehi cerkve obračunal z gargojloma, ker je najbrž še vedno precej na začetku. Dvomim, da bom končal tole. 

 

Evo čist spoiler free vodič za začetnike. Si pa izbral za novinca verjetno najbolj neprijazno igro od vseh soulsborne iger, sploh zdej k je na voljo Demon souls remake.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 44 minutami:

 

Evo čist spoiler free vodič za začetnike. Si pa izbral za novinca verjetno najbolj neprijazno igro od vseh soulsborne iger, sploh zdej k je na voljo Demon souls remake.

Hvala za link. Demon Souls ni opcija, nimam PS, samo PC in Switch. 

uredilo bitje Istvan
Povezava do prispevka

God of booooringWar - podobno boring kot Village. Pejt tle, pobij par beštij, splezaj po lestvi gor, zasuči mehanizem za vrata, fukni sekiro v vrata, da se vmes ne zaprejo, splezaj po štriku gor/dol in spet v naslednjem razdelku pobij par beštij, odpri naslednja vrata and so on. God of war ne zna niti skočit.

uredilo bitje AdamSmit
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Istvan reče pred 2 urama:

Ne vem zakaj, ampak antropomorfizem mi je tako velik minus, da je običajno kar deal breaker (Chicken Police recimo). In prav zaradi tega nimam niti volje probat tole. 


Meni pa ti živalski karakterji kar sedejo. Pred kratkim sem ponovno preigral Blacksad, že pred časom Chicken Police in sedaj končno še Backbone. Vse tri so noir varianta in zame precej dobre igre. Sploh Blacksad izstopa. Grem guglat, če obstaja še kaj zelo podobnega :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 urami:

4. svet je zadnji regularni, če igraš z bližnjicami, ki jih odklepaš z unimi nalogami

 

Moraš odigrat brez tega, da lahko greš v 5. svet, ki je zadnji, v 5-4 je pa final boss

 

U mater, okej, hvala za info. Grem v spil najraje s cimmanj informacijami in sproti odkrivam, tako da niti nisem vedel tega.

 

Torej, ce prav razumem mors vseh 5 svetov odigrat v šusu (torej z zacetkom od 1-1, mam seveda vse bliznjice, ki jih omenjas), da obrnes spil? Ok, je izvedljivo, navsezadnje je blo treba za bliznjico do templa cez prve 3 svetove prinest kljuc. Mi je pa kar zajeban temple svet, vsaka stvar te lahko fenta. Bom se malo git gudov :)

  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Sorry, če sem kaj preveč spoilal :D

 

Drgač pa ja, od 1-1 do konca moraš preigrat brez shortcutov, ampak za dostop do zadnjega sveta (znači 5-1), moraš narediti še neke druge stvari, ki se jih iz glave realno ne spomnim haha, vem pa, da so nekje napisane. Mislim, da je nekje v 4. svetu nek item, ki ti pove, kako priti do 5. 

 

Mislim, saj praviš, da maš 250 runnov, jaz sem jih rabu 700, torej še maš 450 poskusov bonusa, preden izgubiš pravice me za me na forumu tauntat, da si boljši igričač :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...