Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Kaj? Tisto, da jo bom ščitil? Hmm... to je že dolgo nazaj se mi zdi. Ali pa, če sem kaj pomešal spet. Meni je v vseh teh From špilih tolko tega, da si enostavno nič ne zapomnim. Včasih moram iti tudi gledat kam se vrniti, ker pomešam vse tisti idole, bonefireje ipd. in nimam pojma kam it naprej. Kaj šele, da bi si zapomnil kje mi je kaki trgovec ponujal kako robo in podobne reči :D

Povezava do prispevka

v zadnjih 14 dni naredil kakih 140 ur v indesignu, danes pa končno malo predaha. In sem zalaufal Dark Souls Remasterd. Samo tole bom rekel:

 

Blighttown.

 

Če ga ne bo kmalu konec, grem nazaj v Indesign, kr tko, za chill out.

 

:mehkoblato:

 

(okej, saj ni TAKO grozno, ampak tam na pol v temi poti iskati po lojtrah gor in dol in levo in desno pa tiste annoying toxic puščice, ni lih zlo fajn, no)

uredilo bitje Flegma
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 1 uro:

bod vesel, da igras Blighttown s 60 fps :D

Če igraš Blighttown nad 15fpsji, ne igraš prave Souls igre

In si fakecool mn3njalničar

uredilo bitje AMF
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Crisis averted, sem že pri naslednjem kampu, dol v močvirju. Sem tudi že vse spucal in pobral treasurje naokoli. In to s sekirco. :mafija: Pa še toliko level-upal, da lahko sedaj uporabljam black knight sword in je kar naenkrat občutno lažje postalo (matr, bi že prej, pa sem stat requirement zajebal, in napačnega dvigoval.). Ah, bi sedajle še igral, pa sem se po pomoti dol vrgel iz tistih odrov tam na vrhu tistega mlina/dvigala. Anyway, good game. :)

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 30 minutami:

 

V kerem pa si? Saj so kar kratki, če ne pobiras vsega loota in greš v vse sobe. 

 

Edino defiled se boj :D

Zdaj sem v lower pthumerian. Nimam tocno pojma kam vse morm it, da dobim trophy. Vem da morm pobrat neko orozje nekje, in neko kraljico ubit. Sem ugotovil, da lahko skacem v druge chalice-e z glyphi. In sem šel v enega kjer je nek dober rune za farming. Zdaj pac grem po vrsti chalice dokler ne poberem kar nucam. Pol pa v dlc.

Povezava do prispevka

Dosti jih bo... Za napredovanje (če nočeš farmat) je dovolj, da ubiješ onega, ki varuje vzvod in tisto odpre dostop do boss-a. To je v bistvu full hitro. Ampak bo pa trajalo, da naberes material za odpiranje potrebnih Chalice dungeonov, da prideš do zadnjega s kraljico. Sem enkrat v temi (George Michaelu) objavil glyph, ki sem ga takrat našel, ko jih je omenil Majek (prej sploh nisem mel pojma, da to obstaja :)), ki duplicira direkt zadnji Dungeon s kraljico na koncu. Če se to ne bo ljubilo delat vseh po vrsti. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

273028629_1730887573909954_5180208880579410997_n.thumb.jpg.29368e721ba3795db64ed897b817b50e.jpg

 

Tovornjakarji mnejnjalnika halp

 

Tole je prvi res ogromen tovor ki ga furam. Mel sem filing, da še nimam pogoojev (fleetwood, highway gume), pa sem nekak izprve prišel čez vse ovire, dokler me ni zmanjkal 100m od cilja, da mu jebem. 

 

Ustavil se je dobesedno kr nekje, mal griča in ga je čist sfukal. Če dam stran prikolico in hočem premaknit tovor se sploh nikamor ne premakne :D

 

A zdej če dam recover brez prikolce bo prikolica ostala tukej forever in pol lah probam z nekim drugim truckom, ko ga unlockam?  Če pa deletam prikolico gre pa nazaj na spawn point? Mogoče sem zafukal samo to, ker sem hotu bit smart ass in it mal izven poti, ker mi je cesta zgledala preveč muddy. 

 

 

Cel čas me zanima tut to: recimo da je ena pot relativno lepa. Potem pa pada dež  in js rijem po njej ko nek neandertalec. A s t temu delam še več muda in se ta mud potem obdrži tut naprej na cesti, ko jo naslednjič uporabljam? 

 

Ta prikolca je res ko en DS boss majkemi 

 

image.png.4ebdd2768662f403605b6c569334a45a.png

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Te quest prikolice nevem sicer ce se da zbrisat, ampak vse prikolice ostanejo tam kjer jih pustis, razn ce jih deletas (ne to delat nikol). Edina fora k lahko naredis pri quest prikolicah pa je, da resetiras quest in pol se resetira na zacetni polozaj (resetirajo pa se tudi vse ze dostavljene surovine).

 

Probej mal rikvercat itd, sam te prikolice se rade zatikajo za teren in rabs mocne tovornjake k kljub drajsanju potegnejo prikolico cez

Povezava do prispevka

Drgač skrajno severozahodno imaš tunel, ki te pol pelje do drugega dela mape v Michiganu. Meni dosti kjut del Michigana z ogromnim jezom

 

Igra mogoče malo nejasno pove, da ima vsako prizorišče (Michigan, Alaska itd.) 4 mape (DLC-ji občasno 2) 

 

Sam toliko da boš vedel, da Black River ni cel Michigan

 

Drgač, kemik, ker mi imaš kul okus za igračke: kakšno imaš mnenje o Snowrunnerju po doslej preigranem?

Povezava do prispevka

A mi lahko priporočate po vašem mnenju najboljšo igro tega tipa, da malo povoham žanr? Načeloma mi te igre niso všeč, tako, da če bom probal katero, naj bo res dobra, pa me mogoče navduši.

 

EDIT: Pa mogoče se ne rabiva vikat? thnx.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...