Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 5 minutami:

To igraš prvo mapo? Al kir watchtower? 

 

"A" je autospeed

 

Za AWD imaš posebni button, saj ti piše na zaslonu desno spodaj nad "menjalnikom", ne spomnim se kira tipka iz glave 

 

 

L1 + kvadrat

 

A nisi na zacetku hinte bral, ko si se s chevyem peljal

Povezava do prispevka
Istvan reče pred 7 minutami:

Če bi ugibal, bi rekel, da igra Fifo 22 

 

Misliš da zleknjen ali pro-style?

 

Sem prijetno presenečen nad Guardians of the Galaxy, če ste fani superherojev potem se jo defnitivno splača preigrat (lahko jo prodam komu za male pare ko končam).

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 25 minutami:

 

Misliš da zleknjen ali pro-style?

 

Sem prijetno presenečen nad Guardians of the Galaxy, če ste fani superherojev potem se jo defnitivno splača preigrat (lahko jo prodam komu za male pare ko končam).

 

Mislim, da je @LordFebo enkrat omenil, da bi jo imel.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Navodila lol, pokaž mi enga tovornjakarja ki je v lajfu prebral navodila

 

Zguraš na suho pa je 

 

 

Takle se to pele, lej.

ce rabis 8 komadov surovine, vzames dva tovornjaka, ki imata po 4 place, nalozis, zawinchas in lepo vleces en tovornjak za seboj.

62FD8D27-8573-4A99-8606-688E79360E32.jpeg

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 53 minutami:

 

Misliš da zleknjen ali pro-style?

 

Sem prijetno presenečen nad Guardians of the Galaxy, če ste fani superherojev potem se jo defnitivno splača preigrat (lahko jo prodam komu za male pare ko končam).

 

Sicer se pa jaz javim, če je PS5 verzija.

Povezava do prispevka

Tko bom rekel... DS3 je lep, samo kamera je pa pogosto v kurcu in še posebej ob kakšni steni se tako obrne, da ne vidiš nič, to se mi ni dogajalo v prejšnjih delih, tako, da zaenkrat sem kar en mal razočaran (pač ker ste eni tolk hvalil) in mi je do zdej od from iger še najbolj mučno igrat... 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 8 urami:

Takle se to pele, lej.

ce rabis 8 komadov surovine, vzames dva tovornjaka, ki imata po 4 place, nalozis, zawinchas in lepo vleces en tovornjak za seboj.

62FD8D27-8573-4A99-8606-688E79360E32.jpeg

Pravi moški gremo z enim kamionom pa prikolico, ki ima 8 placev.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 42 minutami:

Pravi moški gremo z enim kamionom pa prikolico, ki ima 8 placev.

Me spomne na eno nedeljo, ko smo kocevc, moj brat pa jaz celo popoldne vlacili eno tako prikolico po mapi.

ce bi sel s tovornjakom brez prikolice 4x tja pa nazaj, bi bil hitreje 😀

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Okej z AWD pa diff je EZ mode. :D Ne vem kaj me je sfukal, mislil sem da če tam piše awd da je kr vklopljen. 

Odklenil vse watchtowerje in naredu precej misij, zdej se počasi začenjajo te k prinesejo več keša. Zgleda pa res, ko da je misij miljon, pa to je samo prvi svet. 

 

Kar drogica špil, res huda fizika in zanimiv svet. Dobr jim je ratal ujet ta feel, da se počutiš čist samega, sam hkrati veš da je na mapi tut drug folk (recimo prižgane luči v hišah). 

 

Škoda edin, da ni kakšnega redneck radia v kabini. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Hvaljen sony, križanec med gorencem, škotom in jeruzalemčanom, ki mi je zrihtal 60 fps The lost legacy za 10 evrov. Za več bi se sicer počutil mal nategnjeno, saj je top produkcija, interakcija med glavnimi igralci je ful simpatična, dizajn poln uau panoram, samo igrice je za 6-7 ur in vse sem že videl pred tem, zelo play it safe, ne bomo dodal nič novega odvrtek. Pa res še enkrat vlak?

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 8 urami:

Tomaz…ki si pri Sekiro?  Po tvojem tempu naziganja bi rekel, da real corupted monk..divine dragon tears pa ze nekje father owl hirata estate :))

 

Evo sem fento Guardian Ape. Naštudiral prvo fazo, da sem mogoče porabil en heal, enkrat pa resurreection, ker me je zjebal. In potem v drugi fazi crknil kot svinja. Potem druge faze nisem naštudiral, ampak sem si vzel čas in čakal na eno njegovo potezo - skočil k njemu, 2x vsekal in vun. Ponavljal do bridke smrti :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...