Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Včeraj sem po Hadesu rabil malo relaksacije in sem začel A Hat in Time.

Sprva udari ven res gnil vseprisoten junk feel, ampak ko se malo navadiš na ceneno predstavitev in mal floaty kontrole in kamero, ugotoviš, da ima zadeva neverjetno tight gameplay in da podoba v bistvu sploh ni slaba, ampak ima res carske old school vibese. Čez samo urco, dve sem na trenutke razmišljal, da ponovno igram nekakšno mešanico Maria 64, Sunshine in Odysey. :wub:

Očitno je slava, ki jo je požel ta indy biser res povsem upravičena.  Kapo dol razvijalcem (pun intended).

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Yaya A Hat in Time carska igrica, a veš, da jo imam jaz tudi na disku ATM, ker sem kupil DLC-ja, ampak sta oba žal zelo bedna, tako da niti ne kupuj, če še nisi. Zelo razočaran

 

Sem šel pogledat na desktop, katere igrice imam kaj trenutno na računalniku, pa sem prav lolnil. Poiščite vsiljivca:

image.png.bdc544c3ac3d46dc48f664a14298c83e.png

 

Sicer pa Ke_kit, meni je zlasti gibanje v tej igri res vrhunsko. Igral sem ogromno 3d platformerjev, kjer mi je to najljubši "guilty pleasure" žanr (pač ogromno teh igric je crap, tako da imam filing, da so zelo težko dobre), pa mi je prav neverjetno, da je ta indij studio uspel gibanje ujeti skoraj tako dobro kot kak Nintendo

Pa res mi je všeč ta mission based struktura. V bistvu je samo prvi svet klasični 3d platformer, potem pa še vse kaj drugega zraven. Sploh četrti (ali peti?) svet je carski, ko igra naenkrat iz mission-based prestopi v ... ma ne bom spoilal. 

Plus še ena mega stvar: da obrneš igrico na 100 % rabiš ene 12 ur. Darilo iz nebes leta 2022. 

Škoda, da je tako janky, da ne more biti res one of the greats. 

 

Za fane žanra 3d platformerjev, ki jih ne moti malo janknessa, pa prinašam vest o enem res vrhunskem, ki je izšel lani in šele zdaj dobiva na pozornosti: Demon Turf. Pismo, tako kot pa tukaj uživam v gibanju, pa je nerealno. Nekatere late game trase so mi tako zajebane, da ko jih vidiš samo zajokaš v dlani, ko pa se jih lotiš, pa ugotoviš, da v bistvu ne bo težko, ker je tvoj lik tako agilen.

 

ss_a73842626880a9845778f7f21886135c8d7c6e3a.600x338.jpg?t=1642113747

 

Skratka. Ljubitelji takih igric -> umestite Demon Turf na wishlisto. Pa lep pozdrav. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

V bistvu je samo prvi svet klasični 3d platformer, potem pa še vse kaj drugega zraven.

Sem zdaj naredil par misij v 2. in 3. svetu. Kjer odfuk je ta igra, ne se jebat :rofl: :avadodo: Nek murder on the orient express mistery z vložki iz The Saw :avadodo:

Če bo kasneje še bolj twistalo vse skupaj, bom velik ventilator. :D

Povezava do prispevka

Končal zgodbo v Hadesu, odklenu 2 kip v skellyu na isti run (easy hades hehe), mislim, da je to to, kar mam veselja in volje, platine zih ne bom lovil. Še kar mislim, da je Dead cells bolj zajeban, bolj true rougelike, sam da ma slabšo produkcijo in spoliranost. Nič pa ni škode, če se lotiš obeh 😄

 

Na master race sem štartal Nioh, da si zafilam gap do hypen ring.

Povezava do prispevka

Jaz se pa pridružujem Kočevcu, Stomiću in ostalim drvarjem pri povsem neironičnem hypanju Snowrunnerja. Top špil, polica material ko šus. Če so vam všeč Death Stranding, RDR 2, HZD, GTA 5 in ostali kvalitetno narejeni open worldi z dostimi mini questi in če ste pripravljeni biti malo alter (pač voziš tovornjake in ostala delovna vozila), je to to u lajfu. No bullshit, sam gas.

 

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Javi, kako bo fight z mojim starim prjatlom balinarjem

Pismo ne vem če bom prišel kam daleč. Za 2017 igrico izgleda res trash, sicer nisem prišel daleč samo prvi 2 mapi sta random as fuck in ne vem če sem spravil 5 levelov pod streho pa imam že ene 10 različnih kosov praktično vsega, kar lahko navlečeš nase, z wall of texti in miljon cifram. Vse skup mi delujo kot nekaj, kar se bo še en cajt trudil bit čimbolj neprivlačno in nezabavno :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 13 urami:

Kaj to je neka fora, ki moraš igrat DS, da jo razumeš? :D

Ki nisem štekal...

Ma ne, fora je v tem, da je tip bil čisto anti fromsoft, ker so kao preveč zafukane igre za njegove rahle živce, zdaj pa je razharal skoraj ves SoulsBorne library v enem mesecu in očitno bo zdaj še na hitrco obrnil Dark Souls 1, tko malo za hec, da ima kaj igrat pred izidom Elden Ring. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 11 urami:

Pismo ne vem če bom prišel kam daleč. Za 2017 igrico izgleda res trash, sicer nisem prišel daleč samo prvi 2 mapi sta random as fuck in ne vem če sem spravil 5 levelov pod streho pa imam že ene 10 različnih kosov praktično vsega, kar lahko navlečeš nase, z wall of texti in miljon cifram. Vse skup mi delujo kot nekaj, kar se bo še en cajt trudil bit čimbolj neprivlačno in nezabavno :D

Jp jp, sem imel podobne filinge že leta 2017 al 18 al 19, ko sem igral to, ne spomnim se. Pa pač mape so si zelo podobne med sabo, zraven tega pa brez občutka nafilane s sovražniki. Sem prav o tem razmišljal, ko sem igral DkS 3, da valda imaš predele, kjer se ti spawna 20 okostnjakov, ampak vseeno je ogromno nekih hodnikov in predelov, kjer se bojuješ z 2-4 sovražniki in je to to. Nioh pa uletiš v random vasico in že veš, da boš battlal 20 sovražnikov. Ful mi manjkajo te odseki, kjer se ne bi rabil tepst non-stop. Sploh side missions je včasih toliko sovražnikov, da je cela mapa prepojena z njimi

 

Imam še DLC-je kupljene pa NiOh 2 bi potencialno še lahko kupil, sam se nekako ne morem prisilit, da bi šel igrat še naprej. Sva pa igrala neki s kolegom CO-OP, je bilo kar smooth plus cele mape sva lahko šla skupaj skozi, tako da to je cool 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vem, da sem tečen vsem, ampak boli me :D

 

Če že špilate Nioh, pol dajte raje dvojko. In Nioh ni Dark souls, Nioh je bolj hack n slash z elementi souls iger. 

Mape so bedne, špila se ga zaradi perfektno izpeljanega combata in variacij buildov. 

 

Ampak ja, to ni souls igra.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 13 minutami:

Mape so bedne, špila se ga zaradi perfektno izpeljanega combata in variacij buildov. 

Ma saj ajde, vse niso bedne, en mountain je meni bil všeč, pa še ena neki v ledu pa valda prva vasica v prvi misiji tudi ni bad looking. Samo preveč jebenega ponavljanja :) 

Povezava do prispevka

Jaz imam v Nioh 2 več ur kot v vseh From igrah skupaj. In je combat perfection. So pač drugi problemi, svet ni primerljiv s Souls igrami, vzdušje, prepletenost itd, to vse trpi.

 

Ampak na koncu je čisto spodobna igra kjer izstopa odličen combat. in velik bolj zajebana kot From igre.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 13 urami:

Pismo ne vem če bom prišel kam daleč. Za 2017 igrico izgleda res trash, sicer nisem prišel daleč samo prvi 2 mapi sta random as fuck in ne vem če sem spravil 5 levelov pod streho pa imam že ene 10 različnih kosov praktično vsega, kar lahko navlečeš nase, z wall of texti in miljon cifram. Vse skup mi delujo kot nekaj, kar se bo še en cajt trudil bit čimbolj neprivlačno in nezabavno :D

 

nioh je Diablo hack´n´slash/souls like iger, kjer je gear dost pomemben. Men tud ni vsec ta aspekt igre, ampak je pa combat zelo zelo carski in spil vlece glih zarad gameplayloopa, tud ce so mape dost subpar. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...