Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Isto je mišljeno kot v vseh teh igrah. Če ne maraš "vprašajev" po mapi ipd. In enostavnega borilnega sistema... potem pač to ni zate. Noben del ni revolucionaren - tako AC, kot FC,...

 

Jaz osebno ne bi nobenega izpostavil, da me je presenetil kako dober je, ker enostavno vnaprej vem kaj pričakovati od takih iger.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

Špilam Sifu, zaenkrat sm 2 sobi naredu, ne vem ni tok zajeban, je pa zlo rng, enkrat mi je ratal prvo sobo narest v nekih 20 minutah in pršu sm brez malusov do bossa. Pač problem je k moraš drkat vsako sobo dokler je na nardiš dost perfect, da greš lahk pol na naslednjo :D Drugač pa genialen špil, sploh nima zares neke šibke točke. Combat je noro satisfying, skill progression je sick, zgodba je fun cheeser. Ni da ni. 

Men se zdi kamera res obupna na trenutke. Edino tole bi rekel, da je minus. To sem samo iz videov razbral drugače. Kaj se zdi tebi iz prve roke?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Faking cca. 3 ure momci! Pizda, zgleda sem res nekoliko motoričen debil. Je rabil kdo tolko za kakega boss-a? Pa še tu na koncu skoraj pozabil pritiskati R1 za 2 ali 3 final blowe. Porabil na koncu še riž in ono redko zadevo, ki poheala na polno.

 

unnamed6.thumb.jpg.0af992a72a5df4c40a10560589b96d59.jpg

Ma to si verjetno samo bil mentalno sfukan. V takih primerih je najboljše odložit in pol naslednji dan padejo po par poskusih. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Ma to si verjetno samo bil mentalno sfukan. V takih primerih je najboljše odložit in pol naslednji dan padejo po par poskusih. :D

 

Itak, da sem bil sfukan :D Par krat sem si rekel, da to pa je res zadnji poizkus, pol pa pavza in kosilo... Pa me je tak naspidiral, da sem si rekel, da sploh ne bom jedel, dokler ga ne ubijem.

 

Adrenalin nabilo do daske!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Men se zdi kamera res obupna na trenutke. Edino tole bi rekel, da je minus. To sem samo iz videov razbral drugače. Kaj se zdi tebi iz prve roke?

 

Pa tko no, sej je dost bedna kamera, sam večinoma se itak dost intuitivno igra, pa tud mal sm navajen iz dmc3 in podobnih špilov :D Minus se mi zdi predvsem dolžina in pač tak mal indie feel ma cel špil. Drugač je pa pač preveč zabavno, tud tko nč mi ni bad ponavljat rune. S fokerjem se strinjam, da je dostkrat feeling kot da bi blo velik bolš in lažje igrat na dpad, sploh eni comboti so na to neumno palčko zajebani.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Canis Canem Edit sem oboževal v PS2 časih, gotovo na moji TOP 10 PS2 lestvici, res noro dober špil. Zgodba, kako je zgrajen open world in school life, precej dobre fighting mehanike za open world tistega časa, carski humor, raznolike misije, halloween in zimski čas <3. Kako se obnese dandanes, Profesor?

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Canis Canem Edit sem oboževal v PS2 časih, gotovo na moji TOP 10 PS2 lestvici, res noro dober špil. Zgodba, kako je zgrajen open world in school life, precej dobre fighting mehanike za open world tistega časa, carski humor, raznolike misije, halloween in zimski čas <3. Kako se obnese dandanes, Profesor?

 

dons ne bi imel jajc, da bi splavil taksno igro

:D

https://imgur.com/Fpo3j5D

 

skoda, ker je samo PS2 port (raztegnjena blurana slika), medtem ko na PC/Xbox zgleda zelo solidno 1080p (+ Scholarship Edition ma dodatne razrede). pa kontrola lika tud mal ubija game flow. so pa dialogi carski, misije klasicni oldschool Rockstar in ker se nisem igral, me boli kurac za minuse. uzivam.

 

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Canis Canem Edit sem oboževal v PS2 časih, gotovo na moji TOP 10 PS2 lestvici, res noro dober špil. Zgodba, kako je zgrajen open world in school life, precej dobre fighting mehanike za open world tistega časa, carski humor, raznolike misije, halloween in zimski čas <3. Kako se obnese dandanes, Profesor?

 

To je edini Rockstar špil k sm ga obrnu (no sem tud GTA1 in pa Ping Pong) :D Sm ga še enkrat par let nazaj, still the best. Razen parih debilnih misij je zlo blizu perfekcije, predvsem zarad manjše, bolj tight mape in res dobrih misij.

uredilo bitje Ezoterik
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem pa v že nekaj časa v tistem stanju, ko tako mokro pričakujem Elden ring, da bi nekaj igral pa mi je vse zanič
Resident Evil 8 kr pade in mi je bila muka. Bloodborne mi ne sede zaradi tehničnih stvari. Project zomboid ni zame. V Dying Light 2 so me zmotile stvari, ki jih ponavadi ne registriram.

Pol pa berem mal temo "kaj igram" pa g. Kemik napiše, da igra Snowrunnerja in da je to neki Souls like igra na štirih+ kolesih. In kri spet zavoha steroid đanki Kočevc pa začne srati kr z enimi tovornjaki pa Rusijo pa ne vem kwaj še...
Pa si mislim kaj kurac, če že plačujem ta gejmpas bom pa probal, an?
MODEL!?
Tole je domač pršut s tolmincem in belim grozdjem ob dobrim rdečim vinom. Najprej itak s prvim tovornjakom naguzim v blato in pritiskam triger toliko, da se mi  ga skozi đojstik zabije v dlan. Potem zajlo navijem okoli smrekc in itak polomim vse.
Se s tovornjakom odpravim po eno cisterno za tovarno z odkritim samo ta prvim stolpom. Gledam mapo in si mislim, da se moram sam po eni cesti spustiti dol. Lol nope feget. Cesta je zaprta zaradi podrtega mostu. Teraj musko v rikverc!
Res jim je uspelo sestaviti souls like igro:avadodo:

Toto, mislim da ne igraš več Forze Horizon/ 10

uredilo bitje AMF
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 urami:

Jaz sem pa v že nekaj časa v tistem stanju, ko tako mokro pričakujem Elden ring, da bi nekaj igral pa mi je vse zanič
Resident Evil 8 kr pade in mi je bila muka. Bloodborne mi ne sede zaradi tehničnih stvari. Project zomboid ni zame. V Dying Light 2 so me zmotile stvari, ki jih ponavadi ne registriram.

Pol pa berem mal temo "kaj igram" pa g. Kemik napiše, da igra Snowrunnerja in da je to neki Souls like igra na štirih+ kolesih. In kri spet zavoha steroid đanki Kočevc pa začne srati kr z enimi tovornjaki pa Rusijo pa ne vem kwaj še...
Pa si mislim kaj kurac, če že plačujem ta gejmpas bom pa probal, an?
MODEL!?
Tole je domač pršut s tolmincem in belim grozdjem ob dobrim rdečim vinom. Najprej itak s prvim tovornjakom naguzim v blato in pritiskam triger toliko, da se mi  ga skozi đojstik zabije v dlan. Potem zajlo navijem okoli smrekc in itak polomim vse.
Se s tovornjakom odpravim po eno cisterno za tovarno z odkritim samo ta prvim stolpom. Gledam mapo in si mislim, da se moram sam po eni cesti spustiti dol. Lol nope feget. Cesta je zaprta zaradi podrtega mostu. Teraj musko v rikverc!
Res jim je uspelo sestaviti souls like igro:avadodo:

Toto, mislim da ne igraš več Forze Horizon/ 10

 

Hehe js sploh ne vem kok ur sem nakucal zdej čez praznike. :D

 

Sem do neke mere spucal prvo mapo in naredu dost contractov v drugi, pol k se odklenejo gume se itak začne drug lajf. 

 

Ne vem točno kere vrste droga je to, ampak ko držim R2 in se tovornjakec komej vidno, čist počas, izvleče ven iz govna, je res res hud filing. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Meni je bilo najjače, ko sem kupo DLC pa dobo nek DLC scouter

 

Si mislim evo končno neko vozilo, ki bo vsaj na asfaltu, kolikor metrov asfalta pač je v igrici, letel hitro

 

LOL nope, gladko se še na najvišji hitrosti premikaš tako, da je filing 10 km/h :D

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 10 urami:

Pa evade je op, parry sucks balls.

Parry je ok samo mislim, da imaš praktično 3 frejme časa,.. Evade je pa praktično nujen za bose ali enraged tipe.

Trajal bo pa zame ene 30 ur da se nadrkam,.. ker jao je ta špil zajeban

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...