Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Men se zdi problem, ce clearas vs side content, relativno hitro zacnes delat tok dmga, da ful hitr ubijes bose. Zato si lah privoscis dost napak, ker mas pac miljon hp flaskov, tko da dokler te ne one shotajo stvari si safe. Damage je sicer u izi capan s tem kere stone za improvat lahko dobis v doloceni coni, ampak zgleda ne dovolj. Je pa imo zelo tezko narest openworld spil, ki bo mel konstanten difficulty. Vrjem, da ce bi rushal samo main story od zacetka, brez side contenta, bi blo precej zafukan, ker sami boss mechanicsi so tezki.

 

Zato pa mas pol NG+, kjer bo vrjetno tezje, ce ne bo pa gres hitreje cez igro do NG+X, ki bo dovolj tezek :D

 

disclaimer: zdej sm sele naprej od akademije sel, tko da lahko da me caka se ksn difficulty spike v teh zadnjih conah.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 urami:

Spet sem overleveled s tem orožjem lol. It's Bloodborne and DS3 all over again. :D

Psa pred Rennalo sem skoraj one shotal s charged R2. Rennala pa je bila res joke lol.

 

Drugače pa res nimam pojma kako vam rata opravljat kakršenkoli NPC quest v igri. Vse kar mi povejo pozabim, ali pa je ful neki bežno povedano in nimam pojma kje raziskovati. Isto mi je bilo v DS3 in Bloodborne. Sekiro je bil v tem pogledu res ful manj zajeban.

Verjetno bom moral kar začet gledat kak wiki.

 

Vučko3 reče pred 6 urami:

Katere queste spremljate? Jaz delam Ranni, Yura in Nephili. 

 

Oni Aleksander ne vem vec kje je sploh 

 

Ranni, Sellen, tisto, ki te je objemala v rountable (zgleda gre quest naprej), Nephili sem zgleda konec (nič več se ne zgodi, če sem naredil pravo al slabo odločitev na moncu pa bomo videli/ali pa ne). Blaidd še, ki se prekriva z drugimi. Edino onega v Fort Haigh sem na koncu fental (mislim, da po končanem questu). Z mobitelom redno fotkam ekran in dialoge, da sledim questom kolko gre :D

 

Galko reče pred 6 urami:

 :DFul je lažji špil kot karkoli od Froma, par mesecev nazaj sem igral DeS remake in je tko ene 250% težji od ER :D Upam da rata kej težji, tale vmesni, freeroaming del je čist prelahek :) Pa se Akademije sploh še lotil nisem, se bojim da sem že preveč OP za tja.

 

Čist logično je, da je odprti del lažji, ker lahko spizdiš, jahaš konja, se teleportaš... Zaprti del (gradovi, dungeoni, cavei...) se meni ne zdijo lažji in sem v zadnjih dveh mesecih obrnil 3 From špile. Kakor komur spet verjetno :) Blodborne je padla platina v 12 dneh (in je bil prvi From špil), bomo vidli tukaj.

 

Galko reče pred 1 uro:

se strinjam 1000% da je treba tak biser jemati počasi, na srečo pa še ne delim sentimenta, da bi preveč igral in da bi se ga prenajedel :D Ampak te razumem čist itak, sej tko je z vsako stvarjo... če bi si heroin porival v žilo 2 dni skupi bi bilo verjetno tudi že malo kislo proti koncu, al pa če ti še tako mega lepa ženska liže jajca 36 ur je tudi že uno, ajde dosti zdej rad bi v miru gledal Odmeve.

 

Fak, to se je meni zgodilo. Čist preveč sem notri padel. V bistvu v vse Form špile po tolkih letih. Večino časa razmišljam kako bi se vrnil in postoril to pa ono... in se ne prenajem :( Treba bo narediti red v glavi in se vrniti v staro rutino. To je čist preveč zadnje 2 meseca in po moje ni OK. Preveč mi vpliva na lajf.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Mimogrede... Tisti, ki pravite, da so boss-i lahki ali to mislite mini bosse al vse boss-e na sploh? Ste ubili Radahna, Astel-a (meni je bil do zdaj najbolj jeben)...?

 

Jaz sem v dosti luknjah umrl večkrat zapored kot pri bilo katerem boss-u...

 

Edino kot sem že omenil - je open world res lažji, ker lahko tudi spizdiš pač. Niti ne vem kako drugače bi težavnost implementirali v taki huge open world.

 

Meni je največji minus (ki mi tudi ni ne vem kak ogromen), da se preveč boss-ov ponavlja.

 

bigboss82 reče pred 5 urami:

Aja @tomazek evo zakaj sem imel toliko int, zaradi te celade ki komet dela vec dmg

 

Tega itak nimam še :) Ej kaj si sajdal s Sellen al onim kurcem, ki se ne spomnim imena (na koncu njenega quest linea)? Nisem še želel končati, ker ne vem kaj se naj odločim. Podobno je blo pri Nepihilli na koncu in sem zgleda mimo fsekal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

Mimogrede... Tisti, ki pravite, da so boss-i lahki ali to mislite mini bosse al vse boss-e na sploh? Ste ubili Radahna, Astel-a (meni je bil do zdaj najbolj jeben)...?

 

Jaz sem v dosti luknjah umrl večkrat zapored kot pri bilo katerem boss-u...

 

Edino kot sem že omenil - je open world res lažji, ker lahko tudi spizdiš pač. Niti ne vem kako drugače bi težavnost implementirali v taki huge open world.

 

Meni je največji minus (ki mi tudi ni ne vem kak ogromen), da se preveč boss-ov ponavlja.

 

 

Tega itak nimam še :) Ej kaj si sajdal s Sellen al onim kurcem, ki se ne spomnim imena (na koncu njenega quest linea)? Nisem še želel končati, ker ne vem kaj se naj odločim. Podobno je blo pri Nepihilli na koncu in sem zgleda mimo fsekal.

S sellen

 

To dobus tam kjer si dobil azure komet.. sam ne vem mores pridet kasneje, pol ni vec bodyja in imas njegov armor in enako velja za uni drugi body v uni votlini

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Mam te talibane. Keri pa je spell za več dmg spellov? Saj mogoče celo mam :) Malo prej prišel domov in jutri preverim.

Ne vem neki Terra in se neki.. tam pod Akademijo je neka jama, na koncu so neki crystal bossi pol gres z dvigalom gor na najvisji stolp akademije

 

CE SE Ne MOTIM 🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

Fak, to se je meni zgodilo. Čist preveč sem notri padel. V bistvu v vse Form špile po tolkih letih. Večino časa razmišljam kako bi se vrnil in postoril to pa ono... in se ne prenajem :( Treba po narediti red v glavi in se vrniti v staro rutino. To je čist preveč zadnje 2 meseca in po moje ni OK. Preveč mi vpliva na lajf.

 

Ma jaz se ne bi sekiral, bo že lajf poskrbel da se bo vse izravnalo in to konkretno na tak način, da boš zdaj 2 leti čakal na nov From špil :D  Težko si đankur če se diler oglasi 1x na dve leti hehe

 

Hollow Knight te še čaka, Hollow Knight 2 in pa verjetno kakšen masten ER DLC, to je pa to kar bo videla tvoja sladka narkomanska ritka do leta 2024, buddy boy :( 

Povezava do prispevka

Ooooo From in prekleti biki. Najprej Sekiro, zdaj še Elden. Tisti bik v Selia crystal cave je bil kar zalogaj danes zjutraj. Mam odprto pot do festivala in Plateu. Ne vem kam naj. Pa se vedno najdem nove stvari. Všetal sem v neko vas kjer sem srecal Nephilli in Omenkillerja v Liurniji. In napadla me je assassinka v Roundtable :D

Povezava do prispevka

Evo imam 100 ur.. ostal mi je se zadnji koacen in ostali so mi se 4 demigodi en je nasa kolegica kao, ki se ne steje, en je vrjetno zadnji boss, enega morem najt, da grem lahlo naprej v story I guess, kee sem sw zablokiral, mogoce se motim in zadnji nimam pojma kje je bi lahk bil.. bom mogu na wiki ce ga ne najdem 🤣 v glavnem se 10 ur sigurno.....

 

Aja komaj na zadnjem obmocju postane igra malo bolj zajebana, ker pac zadnji del.. mislim te katakombe, sem jebal jeza v izi, popusu nekaj soulsov..tako bi moral bit cel gejm imo in bi lahko bil ce bebi bili vsi overlevelani, ker smo zalutali v neka visja obmocja in spucali vse 🤣

 

Aja pa une katakombe ki si narejene tako da imaa filing da se vetis v krogu.... keri genijalci.. ma kaj niswm tle ze bil, caki ne.. ma tega moba prej ni blo tu haha..keri troll Miyazaki

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

Prvič probavam za hec invejdati drugi svet, ker je bil en NPC, ki mi je rekel naj sprobam in me zanima ali ima kak questline... Pa stojim kot butl in čakam, čakam... Attempting to invade another world... Čakam, čakam... Nič. 

 

Je kdo sprobal? Kaj ni playerjev za to? Ne mislim eno uro tu stat in čakat. 

Odvisno kolko si level in kje invejdas

 

Ce si bisok level mores kje proti koncu kjer so bisji level in mores izvrat obmlcje kjer predvudoma vec klicejo na pomoc oz igrajo pvp

 

Jaz sem probal tam v unem mini gradu cisto na severu

 

Pa vrhetno je dobro da je kak summoning pool blizu

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Odvisno kolko si level in kje invejdas

 

Ce si bisok level mores kje proti koncu kjer so bisji level in mores izvrat obmlcje kjer predvudoma vec klicejo na pomoc oz igrajo pvp

 

Jaz sem probal tam v unem mini gradu cisto na severu

 

Pa vrhetno je dobro da je kak summoning pool blizu

 

Saj pol me je enkrat fuknilo. Jebali so mi mater hehe.. Ene trije so bli in sploh nisem vedel kaj se dogaja. Enega sem malo ranil, pol fasal Comet Azul, nek Ash of War in smrt je nastopila :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

Saj pol me je enkrat fuknilo. Jebali so mi mater hehe.. Ene trije so bli in sploh nisem vedel kaj se dogaja. Enega sem malo ranil, pol fasal Comet Azul, nek Ash of War in smrt je nastopila :D

Ja ker ti invejda samo une ki so coop  se pravi najmanj 2.. mores kar obvladat

 

Lahko pa uporabis finger za duelista 1 na 1

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Prvič probavam za hec invejdati drugi svet, ker je bil en NPC, ki mi je rekel naj sprobam in me zanima ali ima kak questline... Pa stojim kot butl in čakam, čakam... Attempting to invade another world... Čakam, čakam... Nič. 

 

Je kdo sprobal? Kaj ni playerjev za to? Ne mislim eno uro tu stat in čakat. 

Sem zdele počel enako. Čakam, čakam. Skočim vmes tale forum brat, me je pa očitno potegnilo v drug svet, ker ko sem šu nazaj v igrco, rune na nuli, jaz pa peš. :) :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...