Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Šel sem raziskovati (čeprav sem šele lvl 55) in sem prišel do Altus platoja, tunela ter tam uspel premagati sefa (onyx lord)... zacuda niti ni bil pretirano tezak, ceprav imam le eno orozje na +5, zoper njega pa sem uporabil kar nenadgrajeno kladivo, ki ja B scaling v str ..ter še malo dalje. 

 

Po tem šefu sem se vrnil na roundtable...ki pa jo zdaj zapušča menih...

 

Sem ga kiksnil, ko sem rinil dalje (ne da bi dokoncal najprej grad) ? 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Majke mi tale Radhan fajt je bil absolutno epski. Čisto vse, glasba in sprehod skozi castle, npc pogovori, gang bang Radhana...več sem crkoval pri platformiranju v luknjo. 

 

Sem pa v Altusu naletel na še enega carskega minibossa v tisti vasi kjer babuške plešejo, dobil nor twinblade, ga upgrejdal in picim s tem naprej.

Povezava do prispevka

Skačem po strehah v Lucaria's Academy. Z levelom 50 vsem navadnim sovražnikom in prvemu volčjemu (lisičjemu?) mini bossu radiram health ko da sem v tutorial levelu, ma vseeno totalno uživam v verjetno najbolj streha-heavy sobi od Froma, s tem da sem v preteklosti plezal že po kar nekaj strehah v njihovih špilih :D No vseeno ni vse tok easy vse skupaj, ker mi heavy magic missiles ali karkoli že mečejo tisti čarovniki odtrgajo 70% lajfa ko šus, pa ene dvakrat me je že pojedla železna devica na kolesih :D  Pa spet je ta carski filing izgubljenosti, strahu pred neznanim in dilema, ko igraš 15 minut brez sejva in potem cincaš pred 0,5 m širokim prepadom, ali upaš skočiti čez ali ne, gledaš na drugo stran iz vseh kotov, mečeš kamne če je kdo skrit, pritiskaš R3 če se bo sprožil auto-lock, probavaš če je res X za skok itd itd :D

 

aja pa naletel sem na najtežjega bossa v špilu - pizduna s samostrelom in rapirjem, ki čuva neki ozek hodnik :no: Dončič ne obrne pleskavice tako hitro kot ta pizdun izvadi samostrel če ti whiffaš z enim samim udarcem. Pa valda insta-kill, če te zadanejo vsi trije projektili (te zadanejo)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 urami:

Zdaj sem pri enem bossu, ki je res pravi motherfucker

  Razkrij skrite vsebine

Mohg Lord of Blood

:avadodo: :avadodo: :avadodo:

Dobro da si pokazal, pol sem sel na wiki pogledat kje je to 🤣 stari v tem levelu lahko farmas soulse kjer hoces na veliko 

 

Evo ena moja, fashon souls demigod ShugarDaddy

 

87255da9-25ab-4f06-bc9e-c99eccda1fc8.thumb.png.88735421a7f647f9ff95da056d09db46.png

 

Ta igra se prav noce koncat...

Da igras brez spelov in incantationov in ne gledas nic na wiki pomoje minimum 150 ur ce hoces raziskat celo mapo in vse lokacije, ki jih vidis bodi ai na mapi ali v daljavi.. da ne govorim o questih in endingih in opremi in spelih, talizmanih ipd

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Meni je pa včeraj dogajalo na polno v glavnem mestu. Porabil sem več ur, pa ziher nisem vsega odkril. Strormveil castle ni nič proti temu, možgani so se mi spipali, ko sem si skušal naredit mentalno mapo. Madona, če to ni moja najljubša lokacija doslej v vseh From igrah. Prav feeling velikega mesta imaš, res deluje gromozansko in sem se najmanj 10x izgubil, ko sem taval po ulicah, ki imajo še strehe, pol pa ugotoviš še, da ima reč gromozansko podzemlje. Faking hell.

 

Kolko truda so tipi v to vložili. Biser pa je pika na i, ko prideš v Roundtable hold v2.0. 

 

No, in seveda, ko ugotoviš dejansko kdo je kralj... :D 

 

Tam bi človek nekako pričakoval, da bo konec igre... nope, not even close ^^

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 47 minutami:

Dobro da si pokazal, pol sem sel na wiki pogledat kje je to 🤣 stari v tem levelu lahko farmas soulse kjer hoces na veliko 

 

Evo ena moja, fashon souls demigod ShugarDaddy

 

87255da9-25ab-4f06-bc9e-c99eccda1fc8.thumb.png.88735421a7f647f9ff95da056d09db46.png

 

Ta igra se prav noce koncat...

Da igras brez spelov in incantationov in ne gledas nic na wiki pomoje minimum 150 ur ce hoces raziskat celo mapo in vse lokacije, ki jih vidis bodi ai na mapi ali v daljavi.. da ne govorim o questih in endingih in opremi in spelih, talizmanih ipd

 

Na kolko si ti dvignil endurance, da lahko nosiš tako opremo? Pizda... jaz moram vedno pazljivo izbrati vsak kos, da nisem heavy load. In ta oprema je vedno nek drekec pekec, ki nudi minimalno zaščito :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Na kolko si ti dvignil endurance, da lahko nosiš tako opremo? Pizda... jaz moram vedno pazljivo izbrati vsak kos, da nisem heavy load. In ta oprema je vedno nek drekec pekec, ki nudi minimalno zaščito :)

25 plus amulet za load +2 al +1 v glavnem uni jacci.. 

 

In imam se crystal staff in baklo zraven.. ma tudi z levelom se ti malo povec mislim

 

Nimam problemov s tem ce dam baklo in orozje stran lahko imam cecelo uni najtezji armor

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Drugače kaže na to, da bo pvp/coop endgame meta SL 120 kot ponavadi, tako da tisti, ki ste že high level vam svetujem, da ne greste v višave, seveda, če imate kdajkoli namen coopat/pvpjat. Trenutno se ne da delevellat, tako da raje kak level manj kot da greš previsoko in se za vedno zajebeš.

Povezava do prispevka

Ja jaz swm mislil pustit 125

Sam pol sem si relu fuck it.. bom na ps5 imel pvp coop build, ki itak je vecji base pa bom tam igral malo manj raziskovalno ipd.. tle bom samo sopal.. ker tudi iskreno, ce vse razisces je tezko ne it cez 125.. drugace mores hodit na okoli z miljoni soulsov al pa pokupit vse pri vseh vendorji

 

Tudi igra je tako narejena da se da full kkomot it do 150 in se vec.. zato sem sklepal, da bo meta 150

Povezava do prispevka

Meta je odvisna od tega, kakšno variacijo buildov omogoča, ne od tega kolko lahko nagrindaš med igro. Torej, da nisi preveč omejen v buildih in da niso vsi dobri za vse (recimo če bi vsak build lahko imel 2k HP ter max dmg in še kakšne buffe, pol ni ravno nekega smisla, ker bodo buldi bolj ali manj enaki).

 

Bomo vidli, kak se bo razvilo, ampak za vsak slučaj si raje manj kot več, ker nabiješ višje lahko vedno, nazaj pa ne moreš. Trenutno pvp scena promovira SL120.

Povezava do prispevka

Glede na to kva pišete imam občutek da morda še niti na polovic nisem lol... Včer sem spucal Radhana - z lokom, melee se mi ni dalo z njim ukvarjat ker dela brutalen dmg... na koncu ko prikliče une velike krogle sem pa enostavno summonal meatshield becasue fuck those balls! Je pa kurac z lokom streljat če imaš sam 22 dexa... Pol sem šel v stolp v Caelidu res huda jumping puzzla za tak špil in ker se bojim višine kar mal neprijetna izkušnja... Šef kar zajeban in je padu na moji zadnji flaski pa ene 30hp mi je ostalo lol. Pol sem se kar nekaj časa matral z Gargoylem al kva je že tista velika stvar na severu in sem se jebal sto na uro dokler sem ga probal nekaj bolj na daljavo. Potem sem si pa rekel fuck it in bil na polno agresiven ter ga z jump+R2 precej na hitro in brez večjih težav zradiral. Btw tam nad unim čarovniški mestom ter pod velikim zmajem je en un kip ki ti kaže smer katakombe sam gre žarek dol v smer kjer je bil Radhan in tam jaz nič ne najdem...

Povezava do prispevka

Ja

 

PvP dueling vsekakor treba videt uravnotezenost buildov in imo 120 meta

 

Sam.. tle je to invejdanje malo drugace.. ne vem res... 2v1 ce nisi res nabildan al da obvladas sceno, tezko zmagas, razen ce ne uporabljas mobov in okolja in ful bezis, ful se to invejdanje lahko zavlece al pa konca v trenutku 🤣 ..ne vem folk se pritozuje da je invejdanje katastrofa  folk samo spama spelle ipd.. in res je jebeno za invejderja tudi ce je ful dober

 

Jaz si predstavljam, da nek casual, ce nima res nabildan lik over the top miljardo opcij, tezko zmaga ko invejda om ga hitro mine... razen ce ni se kaksnih mehanik, ki jih ne poznam

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 13 minutami:

Glede na to kva pišete imam občutek da morda še niti na polovic nisem lol... Včer sem spucal Radhana - z lokom, melee se mi ni dalo z njim ukvarjat ker dela brutalen dmg... na koncu ko prikliče une velike krogle sem pa enostavno summonal meatshield becasue fuck those balls! Je pa kurac z lokom streljat če imaš sam 22 dexa... Pol sem šel v stolp v Caelidu res huda jumping puzzla za tak špil in ker se bojim višine kar mal neprijetna izkušnja... Šef kar zajeban in je padu na moji zadnji flaski pa ene 30hp mi je ostalo lol. Pol sem se kar nekaj časa matral z Gargoylem al kva je že tista velika stvar na severu in sem se jebal sto na uro dokler sem ga probal nekaj bolj na daljavo. Potem sem si pa rekel fuck it in bil na polno agresiven ter ga z jump+R2 precej na hitro in brez večjih težav zradiral. Btw tam nad unim čarovniški mestom ter pod velikim zmajem je en un kip ki ti kaže smer katakombe sam gre žarek dol v smer kjer je bil Radhan in tam jaz nič ne najdem...

Ma nisi na polovici, mogoce na polovici, ce si vse lepo spucal.. in komaj zdaj ti bo zacela igra postajat malo tezja in na sploh, dosti zanimivega te se caka. Take it easy ;)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 27 minutami:

Tudi z mačjim medaljonom?

 

Mačji medaljon samo olajša fall dmg. Če te sicer instant ubije te medaljon ne spasi.

 

Drugače mislim, da vem kera jama je to. Tam zgoraj je en neviden zid, ki pelje v neko jamo Crystal Cave 2.0. Tam je med drugim tudi prehod/izhod do one police, ki je govora. Mislim, da sta ti dve instanci povezani.

 

 

Povezava do prispevka

Ja vec imas run bolj te jebe visina.. meni se prav zacnejo trest prsti in trzam na stolu pri vsakem skoku

 

Aja drugace ce vrzes une kamne in ne pocijo je kao safe.. sam so dolocene scene, jumping puzli, ko ti ne pusti cheatat s cat talizmanomin ce ne gres skozi chakepoint te vseeno wajpne 🤣

 

Je pa skakanje milina proti prejsnjim soulsom, razen Sekiro logicno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Glede na to kva pišete imam občutek da morda še niti na polovic nisem lol... Včer sem spucal Radhana - z lokom, melee se mi ni dalo z njim ukvarjat ker dela brutalen dmg... na koncu ko prikliče une velike krogle sem pa enostavno summonal meatshield becasue fuck those balls! Je pa kurac z lokom streljat če imaš sam 22 dexa... Pol sem šel v stolp v Caelidu res huda jumping puzzla za tak špil in ker se bojim višine kar mal neprijetna izkušnja... Šef kar zajeban in je padu na moji zadnji flaski pa ene 30hp mi je ostalo lol. Pol sem se kar nekaj časa matral z Gargoylem al kva je že tista velika stvar na severu in sem se jebal sto na uro dokler sem ga probal nekaj bolj na daljavo. Potem sem si pa rekel fuck it in bil na polno agresiven ter ga z jump+R2 precej na hitro in brez večjih težav zradiral. Btw tam nad unim čarovniški mestom ter pod velikim zmajem je en un kip ki ti kaže smer katakombe sam gre žarek dol v smer kjer je bil Radhan in tam jaz nič ne najdem...

Vrata so čisto na koncu obale. Tip ob morju. Sem bil včeraj tam so se me podajali kot brhko mladenko.:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
fric reče pred 13 minutami:

Vrata so čisto na koncu obale. Tip ob morju. Sem bil včeraj tam so se me podajali kot brhko mladenko.:lol:

 

Se prav je dostop iz arene od Radhana?

 

Aja pa še kako prideš na tisti plato v Liurnii skrajno jugozahodno? 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 46 minutami:

 

Se prav je dostop iz arene od Radhana?

 

Aja pa še kako prideš na tisti plato v Liurnii skrajno jugozahodno? 

 

Tisto je izhod iz Nokstelle. Pot vanjo mislim, da je iz portala v Renna's Rise, ki se odpre po tem kot nardiš zgornji Nokron. Tam pa greš, če greš v luknjo, ki nastane v Limgrave po tistem, ko končaš Radana.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

 

Tisto je izhod iz Nokstelle. Pot vanjo mislim, da je iz portala v Renna's Rise, ki se odpre po tem kot nardiš zgornji Nokron. Tam pa greš, če greš v luknjo, ki nastane v Limgrave po tistem, ko končaš Radana.

 

AAAA škoda ker nisi rekel da se tam pride preko questa, zdej si mi povedal preveč! :P  Btw kje je pa kak namig v igri kje točno je usekal komet? Sem včeraj tik preden sem šel spat malo teleportal naokrog po Limgrave ker je letelo v tisto smer pa brez uspeha... :( 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Blaidd v pogovoru omeni "near, where we first meet".

 

Hmm pa sej sem šel v tisto smer ffs... Ok grem še enkrat tja! Res je bila že ura čez polnoč, ob 5 sem imel namen vstat za gledat posnetek tekme Dallasa in potem sem nekaj na hitro iskal pa nič našel...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...