Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Men je Fia ubila D-ja, k sem mu dal njen dagger (D-jev quest se sicer nadaljuje, k lahko daš neki osebi njegov armor), Rogier pa je preživel, ker je očitno D umrl dovolj zgodaj (sklepam).

 

Isto. Armor daš bratu. Čist naključno sem ga srečal in me je vprašal ali mu dam armor in sem mu dal.

 

Pizda na kak beden način so se mi From kar precej posrali v dušo in zamerili. Za Lord of the Frenzied Flame trofejo je tisto platformiranje ubitačno. Res so dosadili s tem. Jaz sem pri skakanju dol umrl večkrat kot pri bilokaterem boss-u. Pa pri skaknju je 100x bolj dosadno crkavat kot pri boju.

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Men se tudi ne da, zato pocheesam vse bosse, ki mi ne grejo s fajtom. Razen Radana. Takrat sem mel še voljo. :) Drgač pa parkrat probam, in če ne gre, poiščem cheese, ubijem in grem naprej. Nočem, da mi kakšni ultra zajebani bossi priskutijo igro. Tud fire gianta se da čizat, ampak sem samo enkrat probal, po se mi pa ni dal več. Sem šu raj drugam. Sem ugotovu, da se na farum azulo da tud drugač pridt.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 12. 3. 2022 at 13:30:

 

Also a se komu sanja kje so naslednji NPCja:

 

- Foter / skrbnik glavnega gradu v weeping peninsula, ko mu zakoljejo hčerko in tudi napove, da se bo maščeval?

 

 

Foter te po tistem napade kot invader pri neki kolibi na levem robu jezera Liurnie.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Sem zdaj mislil it raziskat še severozahod mape. Veselo odjezdim tja pa se veselje hitro konča ko vidim, da je visoko nad mano pečina ki je nikakor ne morem dosečt.

Na to področje še pridem kasneje ali sem ga nekje izpustil? 

Vidim da ste malo nazaj pisali o lokaciji Volcano Manor, ki pa pojma nimam kje je......mogoče to to?

Povezava do prispevka

Možno da je še kak prehod, ampak to območje ki ga omenjaš je dostopno iz območja Atlas plateau, samo en most vodi tja. Ampak tudi Atlas plateau je mega nedostopen. Tja greš lahko samo na dveh mestih: skozi neke skrite tunele kjer te čaka lep boss, ali pa z nekim ogromnim liftom, za katerega rabiš 2 dela medaljona, ki sta tudi skrita po mapi.

 

Tko no, enega od najbolj težko dostopnih predelpv špila si si izbral za obisk :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

Možno da je še kak prehod, ampak to območje ki ga omenjaš je dostopno iz območja Atlas plateau, samo en most vodi tja). Ampak tudi Atlas plateau je mega nedostopno. Tja greš lahko samo an dveh mestih, skozi neke skrite tunele kjer te čaka lep boss, ali pa z nekim ogromnim liftom, za katerega rabiš 2 dela medaljona.

 

Tko no, enega od najbolj težko dostopnih predelpv špila si si izbral za obisk :D

Ma ja čudno mi je bilo, da sem že natepel demigoda v Lyndellu in se že potikam po sneženi gori, ki je fejst zajebano. Tu pa imam še vedno kos mape neraziskan,......trenutno lvl 94

uredilo bitje Tiber
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 8 urami:

Lol, preden sm zacel ng+ sem respecal v mage-a. Vse oneshotam :D tut bosse. Comet azur op 🙈🔥😂


lahk bi speed runnal :) level 174

 

Sem začel od začetka kr s prophetom, da sprobam se mal faith in da je mal bolj challenging 

 

Lol... skoraj isti level sva ob platini :)

 

Jaz pa sem se odločil, da grem respecat pointe v arcane build in probat z njim v NG+. Od magije v bolj combat (z nekaj magije).

 

4 konce imel (zraven teh za trofeje še z price of death runo). Keri pa je 5 konec? 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 9 urami:

Lol, preden sm zacel ng+ sem respecal v mage-a. Vse oneshotam :D tut bosse. Comet azur op 🙈🔥😂


lahk bi speed runnal :) level 174

 

Sem začel od začetka kr s prophetom, da sprobam se mal faith in da je mal bolj challenging 

Sede ane? :))

 

Jaz imam se celo igro za preigrat na mele 🤣 sam morem razmislit al si naredit pure mele strenght in dex al faith, samo se bojim, da bo faith s5 nek OP kernekateri incantationi so tudi precej mocni

Povezava do prispevka

ne vem če zastopim vprašanje, samo če lahko imaš ash of war na ščitu + orožju, oz. 2 unique weapona v vsaki roki, vsakega z različno specialko...

 

načeloma ce stisneš left trigger naredi ash of war shielda/levega wpna, za desnega, moraš pa imeti wpn v obeh rokah (2h) in stisnit left trigger za specialko.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 52 minutami:

Igra kdo dual wield? Sedaj ko bi rad sprobal malo arcane build bo imel dual wield in me zanima ali se lahko uporabi ash of war z left in right handed weapon (in kako ali je možno samo z desnim orožjem? 

Lahko lahko, dupliraj ash of war. Najprej 2h wield eno in daj gor kri, pol 2h drugo in daj gor kri. Ker bos gor kri dal a ne :D

 

Btw Lyndell je zmesan. Celo popoldne se jebem po tem mestu. Koncno gotovo in grem v planine!

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Lahko lahko, dupliraj ash of war. Najprej 2h wield eno in daj gor kri, pol 2h drugo in daj gor kri. Ker bos gor kri dal a ne :D

 

Btw Lyndell je zmesan. Celo popoldne se jebem po tem mestu. Koncno gotovo in grem v planine!

Ne hodi v planine! Pojdi daleč stran ziher še česa nisi naredil :D

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 1 uro:

ne vem če zastopim vprašanje, samo če lahko imaš ash of war na ščitu + orožju, oz. 2 unique weapona v vsaki roki, vsakega z različno specialko...

 

Ja, za dva orožja gre in ne ščit. Bom sprobal in videl, če dela. Moram še nekaj drugo prej rešit. 

 

Gledam kere remembrance naj podupliram... Saj ni dovolj mavzolejev za vse. Da vzamem orožja, ki jih bom mogoče rabil v NG+ preden zaštartam. Sedaj mi je zadnja prilika za nabirat še zadeve dokler imam dostop do vseh site of grace. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 minutami:

Sem kar vse naredil. 

 

Edino prej je nekdo omenjal katakombe pod mestom? Ki je vhod? Jaz sem najdo sam par hodnikov spodaj

 

Če se ne motim, je oni nek balcony site of grace najbližji. Potem so spodaj odurne in obsežne katakombe al kaj pač je to. Bljek. En najbolj ogabnih delov za moj okus. 

 

Jaz žal več ne vidim točno teh točk, ker se na koncu glavno mesto spremeni. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 15 minutami:

In za lahko noc je pado tudi Alecto black knife kurcoleader

 

Kot mage, sem se 1h pa pol jebal z njim. Tip je konstantno čist in da face agresiven, pa še več al manj me skor one shota. 

 

Ampak njegov ash, ki ga dobiš ko ga zbombaš, je pa čist divji za bosse. Sem ga upgrejdal do konca in določene bosse lahko sam ubije. :D Tist nek bleeding spell, ki ga fukne je kr op.

uredilo bitje Rubuz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...