Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 7 minutami:

Ej kak si ti delal Frenzy ending? pol na koncu s sejvi? In ali lahko dobim oni talisman brez, da se zaklenem v Frenzy ending?

 

Spoiler

Endinge sem seveda pogledal. Sejvaš, ko ubiješ zadnjega boss-a in aktiviraš pri njem zadnji site of grace. Potem imaš direk tam 3 edninge takoj (2 za medaljo), za Frenzied Flame pa moraš odpotovati v podzemlje Lyndela (kjer si ziher že bil). Pri platformiranju dol v jamo za ending sem 30x crknil (tu so se mi From softovci zasrali). Slečti se moraš do konca, čist vse dol... in potem te ogenj zaznamuje. Greš nazaj k zadnjemu site of grace (kjer si mel že ostale endinge) in je to to. Mislim, da v lajfu ne bi pogruntal sam kaj moram narediti za ta ending (razen, če sem res kaj govora o tem kam iti preslišal).

 

Brez backup sejva boš moral 3x preigrati za 3 endinge, ki so za trofeje.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

Ma niti enega bossa na probam vec solo. Fak je ta igra postala zafukana na koncu. Do zdaj sem veliko vecino fural solo razen dvojnih bossev. Nic vec. Niti slucajno. Pa tisti consecrated snowfield..jebote. 

 

Ma jaz si na začetku vedno summonam tisti moj spirit kaj ga uporabljam na +9 .Za tiste taboljše itak nimam dovolj FP, ker nisem vlozil v to niti ene tocke:D

Drugace pa me je kar strah ja kaj me še čaka. Danes sem kar malo popucal na snegu na severu.

Najprej je končno padel Fire Giant.

Potem sem šel razbit Erdtree, ki si na polovici pokliče še enega.

Nato je bil na vrsti tisti nemrtvi nagravžni ptič.

Na koncu pa sem uničil še Commander Naila.

Dobil sem tudi drugi del medaljona, tako da sem lahko aktiviral tisto secret pot ne drugi del snežne planote. Tam sem pa na severu dobil +10 stone, tako da sem zdaj zmaxal moj Grafted Blade Greatsword ujeaaa :devil:

Vem pa da najtežje šele pride in nisem ziher če mi bo uspelo........eni manijaki pa že platine tu gor :avadodo:

Drugače pa me je zanimala tale Malenia secret boss.....sem pogledal na YT. Pa ni šans da jaz to sploh probam :lol:

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Jaz špilam dex in nimam nobene obrambe, vse me pokonča v 3 udarcih max. Tisti drugi del snezne planote je pa tudi carski, ko te docakajo škrati prokleti in požrejo takoj

 

Ma koji kurac zato pa imaš spirit ashe. Nucaj jih. Isto kot ash of war. Če te kaj full fuka pa summonaj kakega playerja. Smisel je, da uživaš v igri in ne zg lavo skozi zid. Jaz spirit vedno summonam. 

 

Malo prej potolkel Radahna in sem moral celo en heal porabiti. No ajde... Predvsem zaradi double Seppukuta :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

 

Ma koji kurac zato pa imaš spirit ashe. Nucaj jih. Isto kot ash of war. Če te kaj full fuka pa summonaj kakega playerja. Smisel je, da uživaš v igri in ne zg lavo skozi zid. Jaz spirit vedno summonam. 

 

Malo prej potolkel Radahna in sem moral celo en heal porabiti. No ajde... Predvsem zaradi double Seppukuta :D

Vcasih hocem z glavo skozi zid, jebiga :D

 

Kak si statse nastimal zdaj? Si arcane ali?

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 26 minutami:

Kak si statse nastimal zdaj? Si arcane ali?

 

Arcane build v veliki večini ja. Orožja pa na ocult (uchikatani). Nagakibe žal nisem imel, bi bla še boljša po moje. Rabiš pa 2 isti, uchikatano sem lahko drugo praktično takoj pobral. Arcane mam nekaj čez 70 zdaj (z dodatki cca. 80).

 

Sranje, da kurci ne porihtajo ostalih orožij za arcane, ki so broken, ker ne scalajo. Bom prej končal NG+... kot se tega včakal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Nagakiba ma v originalu manjsi blood build up, je pa svinjsko dolga. Ni šanse, da ti kdo zbeži. As kaj probal rivers of blood? 

 

Jaz bom šel na arcane + faith, hočem malo metat ogenj in pizdarije :D

 

Jaz imam tudi nekaj faith, ampak skoraj nič ne čaram. Občasno tisti scarlet rot breath. Ognja še praktično sprobal nisem. Ne znajdem se s speli in ponavadi najebem, ko menjavam pa v gužvi nikoli ne najdem pravega.

 

River of Blood sem nadgradil na +9 in Eleanora's Poleblade (tega bi še raje uporabljal) pa žal nobenega, ker sta obe orožji broken in ne scalata sploh nič z arcane, čeprav je to njuno bistvo. Niti 200 dmg ne delata se mi zdi. Sem brskal in jih dosti čaka, da bi to pofiksali.

Povezava do prispevka
Navedek

There's a huge new patch for Elden Ring! Some of these updates are amazing.

Changes include:

-NPC map tracking

-New NPC's

-New NPC quest phases

-New background music

-Arcane scaling fixes

-Increased smithing stone drop rates & availability

-Shields are more effective -

Nerfed Hoarfrost Stomp & Mimic Tear ...and tons more balancing/bug fixes - well worth reading.

:beer:

 

NEW NPCs!!!!!

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 9 urami:

 

Ma jaz si na začetku vedno summonam tisti moj spirit kaj ga uporabljam na +9 .Za tiste taboljše itak nimam dovolj FP, ker nisem vlozil v to niti ene tocke:D

Drugace pa me je kar strah ja kaj me še čaka. Danes sem kar malo popucal na snegu na severu.

Najprej je končno padel Fire Giant.

Potem sem šel razbit Erdtree, ki si na polovici pokliče še enega.

Nato je bil na vrsti tisti nemrtvi nagravžni ptič.

Na koncu pa sem uničil še Commander Naila.

Dobil sem tudi drugi del medaljona, tako da sem lahko aktiviral tisto secret pot ne drugi del snežne planote. Tam sem pa na severu dobil +10 stone, tako da sem zdaj zmaxal moj Grafted Blade Greatsword ujeaaa :devil:

Vem pa da najtežje šele pride in nisem ziher če mi bo uspelo........eni manijaki pa že platine tu gor :avadodo:

Drugače pa me je zanimala tale Malenia secret boss.....sem pogledal na YT. Pa ni šans da jaz to sploh probam :lol:

 

Hoarfrost stomp deluje na vseh orožjih in vseh buildih tak da boš tud Malenio naredil ampak pač s cheezanjem ni druge. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...