Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 7 minutami:

Jaz bom zvecer naredil en hiter respec sam da probam kak je, itam mam onih larval tear dovolj

 

Probaj itak in boš videl ali ti sede. Ti dve orožji se scalata s somer stoni in tako itak ne moreta biti "dodelani" z ash of war. Tako scalata arcane z D tier. Navadna Uchikatana z ash of war na ocult (nimam na blood) pa scala B tier z arcane. Precej bolje.

 

V vsakem primeru reportaj ugotovitve :D

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Probaj itak in boš videl ali ti sede. Ti dve orožji se scalata s somer stoni in tako itak ne moreta biti "dodelani" z ash of war. Tako scalata arcane z D tier. Navadna Uchikatana z ash of war na ocult (nimam na blood) pa scala B tier z arcane. Precej bolje.

 

V vsakem primeru reportaj ugotovitve :D

sej glih grem probat ker imam somber stones za izvoz. Fora poleblade orozij je to, da so ful hitra, brez arcane sem mel na Goldskin peeler 2 dveh udarcih blood build up. Torej, brez arcane, samo dex + seppuku. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

sej glih grem probat ker imam somber stones za izvoz. Fora poleblade orozij je to, da so ful hitra, brez arcane sem mel na Goldskin peeler 2 dveh udarcih blood build up. Torej, brez arcane, samo dex + seppuku. 

 

Preverim kasneje in ti javim. Če se ne motim imam na katanah višji blood buildup (čez 80), poleblade pa nekaj čez 70. Poleblade je hitrejši od ene katane, od dveh pa ne bi rekel. Vsako orožje ima neko prednost. Moram potestirat.

Povezava do prispevka

@tomazek

Probal sem Eleonoras poleblade v consecrated snowfield. Enemiji sam pokajo po 2 udarcih :D dobesedno se razletijo :D ko pa uporabim weapon art, zbijem giantu pol HPja, ga stunnam in bloodloss naredim :D sem level 130, dal sem 50 v arcane, nic vec. Morm še katane testirat s seppuku. Vglavnem tole je precej zmesano...dokler te udarijo nazaj :D

Povezava do prispevka

Plačam monopoly denar za tipse o questih spodaj. Namreč sem ravno nasul gnusnega Sentinela pred vrati capitala, pa nočem naprej, ker se mi zdi, da sem čist zabluzil z npcji.

 

Sellen - še vedno brez questa :( :( sploh se noče sprožit. Tko enega custom lajna še nisem slišal.

 

Vampire hunter D - nisem še našel brata, za kerega pravite, da rabi oklep

 

Necali - po pogovoru z njenim očetom sem se odločil, da ji ne dam nekega evil potiona od čarovnika, ker bi jo zihr pobral. Zdej se kuja v round table bazi.

 

Diallos - izginil neznano kam

 

Uni bojevnik z volčjo glavo, ki pomaga Ranni - me čaka pri bossu Radanu, da ga skupaj prefukava. 

 

Alexander - tudi čaka pri istem bossu.

 

Čarovnik ki je sedel pred eno cerkvijo in ki sem mu dal extra ključ za Lucaria academy - izginil

 

Neki nadut plemič, ki sem mu pomagal zavzeti en grad v Limgraveu - stoji na dvorišču zgoraj v gradu in spušča looka in išče "worthy succesorja"

 

Poleg tega pa ne znam priti v eno ogromno trdnjavo na severozahodu Calida, ker pred njo stoji ogromen jar-person, tko ene 10 m ima :D ne znam tudi priti do une planote ob lucaria jezeru, tam kjer je spodaj neka brutalno poklana vas, kjer so vsi prebivalci albini, ki se plazijo po tleh :D ne znam gor pa da se ubiješ.

 

Teško je.

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 19 minutami:

@tomazek

Probal sem Eleonoras poleblade v consecrated snowfield. Enemiji sam pokajo po 2 udarcih :D dobesedno se razletijo :D ko pa uporabim weapon art, zbijem giantu pol HPja, ga stunnam in bloodloss naredim :D sem level 130, dal sem 50 v arcane, nic vec. Morm še katane testirat s seppuku. Vglavnem tole je precej zmesano...dokler te udarijo nazaj :D

 

Probaj primerjati s katanami na ocult ja in porocaj. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

... 

 

 

Galko na, kratko par zadev, ker prek mobitela mi je to muka. Sploh nimam pregleda. 

 

Sellen quest se bo začel, ko te bo k njej poslala Ranni. Na neki točki sedaj boš počasi moral iti ubiti Radahna. 

 

Jaz pa sem našel brata od D zdaj spet v drugo, ampak nimam pa še oklepa, da bi mu dal. To je quest of Fie, če se ne motim (one, ki te objema). 

 

Na ono planoto ne moreš nad pokalno vasico. To prideš precej kasneje. 

 

Onega kurca sem jaz fental, ki je iskal naslednjika potem v gradu. 

 

Nepheli al kaj je ona hči od vodja roundtable pa ji prvič nisem dal napitka, sedaj pa sem ji ga dal in je zgleda res umrla. Ampak sedaj naprej pa točno še noben ne ve, ker so njo danes nekaj patchali. V glavnem meni je včeraj bla mrtva, danes po patchu pa izginila. Tudi če jo nisi dal napitka je postala "ne odzivna" z eno in isto lajno (pred patchem). 

 

Onega najdeš v akademiji mrtvega pri mizi. Tam kjer je zunaj lift, ki vozi gor in dol. Poberes samo loot. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Za Necalli rabs Key Item Pticje Ashe, dobis ob cerkvici ob Stormveil castle do katere prids cez 4 belfries. Pol se neha kujat in postane ornitologinja

 

Zdaj je itak več ne najdem po patchu danes. Bom videl, če se vrne. 

 

Nekje sem celi zasledil, da naj bi mogoče ona postala naslednica onega grada. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

Plačam monopoly denar za tipse o questih spodaj. Namreč sem ravno nasul gnusnega Sentinela pred vrati capitala, pa nočem naprej, ker se mi zdi, da sem čist zabluzil z npcji.

 

Sellen - še vedno brez questa :( :( sploh se noče sprožit. Tko enega custom lajna še nisem slišal.

 

Vampire hunter D - nisem še našel brata, za kerega pravite, da rabi oklep

 

Necali - po pogovoru z njenim očetom sem se odločil, da ji ne dam nekega evil potiona od čarovnika, ker bi jo zihr pobral. Zdej se kuja v round table bazi.

 

Diallos - izginil neznano kam

 

Uni bojevnik z volčjo glavo, ki pomaga Ranni - me čaka pri bossu Radanu, da ga skupaj prefukava. 

 

Alexander - tudi čaka pri istem bossu.

 

Čarovnik ki je sedel pred eno cerkvijo in ki sem mu dal extra ključ za Lucaria academy - izginil

 

Neki nadut plemič, ki sem mu pomagal zavzeti en grad v Limgraveu - stoji na dvorišču zgoraj v gradu in spušča looka in išče "worthy succesorja"

 

Poleg tega pa ne znam priti v eno ogromno trdnjavo na severozahodu Calida, ker pred njo stoji ogromen jar-person, tko ene 10 m ima :D ne znam tudi priti do une planote ob lucaria jezeru, tam kjer je spodaj neka brutalno poklana vas, kjer so vsi prebivalci albini, ki se plazijo po tleh :D ne znam gor pa da se ubiješ.

 

Teško je.

 

 

Veliki Jar Person........malo prešnofaj tam pred njim če še nisi pa se boš malo tepel.  Mislim pa da v trdnjavo ne moreš ali pa sem tudi jaz to zgrešil:lol:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 31 minutami:

 

Probaj primerjati s katanami na ocult ja in porocaj. 

Mam obcutek, da bojo katane bolj primerne za bosse s seppuku, poleblade pa za mobbe, ceprav sem zdaj pokno erdtree avatarja v megleni snezni enoti z dva weapon art udarca. Mam pa talisman, ki mi vrača HP vsakic ko koga ubijem in to je mmmmm!

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 5 minutami:

Veliki Jar Person........malo prešnofaj tam pred njim če še nisi pa se boš malo tepel.  Mislim pa da v trdnjavo ne moreš ali pa sem tudi jaz to zgrešil:lol:

 

Jaz sem že drugič razmišljal kaj za vraga me ne spusti v fajt z Raadahnom... Prvič sem isto tuhtal :) Moraš s teleportom preko mosta vstopiti v trdnjavo. Potem te vrže za ona vrata, ki se ne dajo odpreti. 

 

Galko ni mislil tistega Jar Person kot misliš to. On misli NPC Alexandra. Tisti, ki ima rdeče summon signe pred sabo... Menda ni on. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Mam obcutek, da bojo katane bolj primerne za bosse s seppuku, poleblade pa za mobbe, ceprav sem zdaj pokno erdtree avatarja v megleni snezni enoti z dva weapon art udarca. Mam pa talisman, ki mi vrača HP vsakic ko koga ubijem in to je mmmmm!

 

Mam ta talisman ja. Pa premalo placov za njih :D Mogoče bi blo bolje dati tega namesto kerega drugega. 

 

Možno ja, da bo za boss-e boljša double katana. Še vedno nisem kaj bolj potestiral poleblade. 

Povezava do prispevka

Ja, mam reduvio tudi kot sekundarno orožje v desni roki. Kratki ranged attack ne škodi :D. Sedaj imam vsa ta special orožja na +9. Ker za +10 pa imam res samo še en Ancient Dragon Somber Stone. Ne bom ga porabil zaenkrat. Sem pa Dragon Communion seal dal na +10 in na koncu zelo zelo malo čaram. Bi blo bolje pustiti na 9 in kak weapon dati na 10. Al jebi ga sad :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...