Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Hja, glej, to pa je treba se jezit na GRRM-ja.

 

Pismo model je dal čisto vsa imena pomembnih likov v svoje inicialke in faking hell, da imaš Godwina, Godricka, Godfeya, Renni, Ranni, Rennalo, Redhana, Radagona, Rykarda, Malenio, Miquella, Mariko, Mogha, Margitta, Morgotta, Melino, ipd.

 

 

Madona, človk bi bil res čuden, če NE BI mešal teh imen. 

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pa ne pozabit, da so eni bossi v različnih verzijah, in maš Mogh, lord of blood, Mogh, the omen in seveda njegov brat Morgott, the omen king, par verzij Godfreya, da sta commander Niall in O'Neil ... Jaz se sploh nisem trudil iz čez to točko razumevanja in bom kr lagodno ostal tm, itak so vsi neki kurci, ki te na različno kreativne načine probajo ubit.

Povezava do prispevka

To je to. Enako sem jo jaz z dvema katanama in seppuku. Sem mel perajt goodskih pellera ampak mi je potem blo žal oba upgrejdat na maximum, ker sta katani isto dobro delali in mi ni blo smiselno imeti kup bleed orožij nagrajenih. 

 

Pa meni Melania ni bila nikoli težja od final boss-ov (Radagon in Elden Beast) pa vsi vedno njo postavljajo na prvo mesto. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 urami:

Kako tipa nikoli ne zadane in prav sili v njo, uno se ko je animacija udarca gre cez njega in nic... jaz rollam ko budala stran od nje na kilometer in me zadane iz druge strani mape z konico sablje 🤣🤣🤣

 

nisi neranljiv celo roll animacijo ane :)

Povezava do prispevka

Meni je njen waterflow bullshit attack čisto managable, ko ga malo naštudiraš, bolj mi gre na kurac tisti njen attack v 2. fazi, ko spama njene male verzije in na koncu še stab, tisto še danes nisem 100% uspešen.

 

No, sej v bistvu, če sem čisto iskren je design Melanie kot boss fighta dejansko zelo slab (moja ocena seveda): ker ima res huda nihanja v težavnosti. Ima 2 attacka, ki sta gladko 10/10 bullshit po težavnosti (waterflow dance in cloni) ter seveda gimmick heala (tudi skozi blok), ki ji efektivno doda še eno fazo HPja. Pol pa vse ostalo telegrafirano v nulo, nič poisa, nič resista na statuse. 

 

Sem prepričan, da če bi ji vzeli stran tista 2 attacka in life leech bi jo folk večinoma oneshottal, ko bi jo prvič srečal.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 7 minutami:

bolj mi gre na kurac tisti njen attack v 2. fazi, ko spama njene male verzije in na koncu še stab, tisto še danes nisem 100% uspešen.

2 hitra rolla, kratka pavza, 2 mal manj hitra rolla, daljša pavza, roll, daljša pavza, roll.

Še varnejša opcija je, da tečeš proč od nje in sploh ne rabiš roll-dodgeat klonov, ampak samo na koncu njen napad.

 

Prva varianta mi je uspela ene parkrat. Drugo sem videl nekoga na youtube. Na kraj pameti mi ni prišlo, da bi se tistemu dalo izogniti enostavno tako, da laufaš stran. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 51 minutami:

2 hitra rolla, kratka pavza, 2 mal manj hitra rolla, daljša pavza, roll, daljša pavza, roll.

Še varnejša opcija je, da tečeš proč od nje in sploh ne rabiš roll-dodgeat klonov, ampak samo na koncu njen napad.

 

Prva varianta mi je uspela ene parkrat. Drugo sem videl nekoga na youtube. Na kraj pameti mi ni prišlo, da bi se tistemu dalo izogniti enostavno tako, da laufaš stran. :D

 

Mogoče sem se jaz narobe izrazil. Nisem imel v mislih outspacing attacka, ki je tisto kar sem na koncu delal in je edino, kar mi je zagotovilo konstanten uspeh, ampak dejanski dodge attacka, torej, ko si v rangu attacka. 

 

Mene običajno je zjebal tisti njen wombo kombo, ko ti rukne 4. klon, medtem oni predhodni naredi jab-stab in pol kot pikica na i še ona nardi forward dash. Enostavno me roll catcha prevečkrat. Najbrž se da lepo vse dodgat, ampak window, da ti to pravilno izpelješ je najbrž zelo tight. Meni je to uspelo premalokrat, da bi rekel, evo, 100% dodgam (za waterflow to znam, klone pač ne).

Kokr sem gledal one guruje jih večina outspaca ta attack. 

 

Pa absolutno preveč dmg dela ta udarec, če si malo squishy te zna skoraj oneshotta že en hit clona, če te dva zadaneta pa si gotof (običajno je ravno to glavna težava, ker te en hit staggera in nato kasiraš še drugi hit/follow up v recoveryju).

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 35 minutami:

Sej vem, da ste vsi že stručkoti, ampak meni je končno uspelo fentati Crucible knighta v Redmane Castlu :blush:. In to ne da bi ga enkrat parryjal, na to sem bil sploh ponosen, ker so vsi guidi narejeni s parryjanjem :D.

Ne vem čemu izpostavljaš parryjanje kot nek easy mode. Men ni nikoli bil. Vedno sem suxal na veliko s tajmingom. Rolanje je v večini primerov veliko bolj safe opcija.

Povezava do prispevka

@BigBoss jaz se v tretjem skozihodu zaenkrat izogibam summona, sem ga pa z veseljem uporabil na teh dveh pizdah v temnici pa na unih treh kristalkotih s paz frizurami, pa seveda pri commander Nialu z dvema vitezoma.

 

drugac pa vsi Soulsi skupaj ne napraskajo tolk annoying sovragov kot so jih dal v Elden Ring :D

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 4 minutami:

@BigBoss jaz se v tretjem skozihodu zaenkrat izogibam summona, sem ga pa z veseljem uporabil na teh dveh pizdah v temnici pa na unih treh kristalkotih s paz frizurami, pa seveda pri commander Nialu z dvema vitezoma.

 

drugac pa vsi Soulsi skupaj ne napraskajo tolk annoying sovragov kot so jih dal v Elden Ring :D

S frizurami 🤣🤣🤣

 

Ja drugace obstaja nepisano pravilo, da pri dvojnih bossih lahko summonas

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 minutami:

 

Ker teh treh pizd ni do zdaj praktično noben omenil, sem živel v prepričanju, da sem edini, ki mu grejo na živce kak vrag!

 

faking pogo stick poacher in frizbi metalec. od vseh 235 bossev https://m.youtube.com/c/missablecontent imam se 4 kristalkote, ki skupaj visijo na dveh drevesih v Liurniji, summon ni mozen :D drugac sta mi ostala se Azula in Sewersi 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ne vem čemu izpostavljaš parryjanje kot nek easy mode. Men ni nikoli bil. Vedno sem suxal na veliko s tajmingom. Rolanje je v večini primerov veliko bolj safe opcija.

Narobe si razumel :D. Nisem hotel reči, da je parryjanje lažje, ampak da je v večini guidov in da sem vesel, da sem ga ubil na "svoj" način, ki sem ga sam zgruntal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...