Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 4 urami:

 

Lahko, seveda, samo bodo bolj delavsko-kmečki tipsi, verjetno ti bodo momci na forumu znali boljš povedat :D

 

 

 

 

Grem mal sprobat tako. Ker nimam pojma o d&d, je zgledal warlock kot nekdo, ki se fajta melee, pa še spellcasta. Tako zdaj počne oboje, ampak oboje za en kurac :D

Povezava do prispevka

Js furam Wylla kot svojega melle frontlinerja in ne pogrešam STR based companionov sploh, če ni ravno kake skale za premaknit lol...

 

multiclass fighter/warlock, pact weapon pa eldritcht blast spam, oboje na CHAR

 

Mobilen full s svojimi speli, blast je itak the best cantrip v špilu in model smackne real hard s svojim double hitom. Morš pa it pact of the blade.

 

 

 

mam nasty bug da mi je druid model stuck v camp mode, ne morem zaključit njegovga kvesta in ga proper recruitat, ama je tok vsega da I ain't even mad

 

ta špil je res neverjeten level od detail,

 

včasih savescummam samo da menjam face of party pred converstionom, sam da vidim kako svet reagira drugače... Shadowheart pa moon cleric lady interakcija v začetku Act 2 je fakin *chefs kiss*  :D

 

 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 9 minutami:

mam nasty bug da mi je druid model stuck v camp mode, ne morem zaključit njegovga kvesta in ga proper recruitat, ama je tok vsega da I ain't even mad

 

Spoiler

A tistega, ki ga resis v goblinski bazi?

 

Men tud stoji v kempu in gleda v luft. Nima nobene opcije v pogovoru.

 

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 12 minutami:
  Skrij vsebine

A tistega, ki ga resis v goblinski bazi?

 

Men tud stoji v kempu in gleda v luft. Nima nobene opcije v pogovoru.

 

 

jp 

 

Se reši očitno sam od sebe sam je kisla če ti deluje model zanimiv pa se ti to zgodi. 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

Jaz double clericam s Shadowheart, jebiga se mi ne da respecat :lol:. Karlach in Laz'ael sta pa team basher in lastnoročno razkosata armijo trollov. Romancam Shadowheart, eno noč sem se hkrati zmenu tudi s Karlach za malo akcije, ampak zgleda da igra tega ne dopušča, ker mi je Shadowheart pobrala celo noč in nisem mogu switchat :P.

Povezava do prispevka

Zlomili sem Forge guardiana kot žensko lol :mafija: Prov ni blo lepo za gledat, uno ko je že zgubil smo ga še nabrcali potleh pa Wyll mu je popljuval majico s panterjem. Pa po fajtu smo ga še srečal pri forgu z unim čeljustnim stabilizatorjem na faci, tko glih razpakirava malico iz topperwera pa mu tko zabije Shadowheart Zdej pa kak mesec bolj juhice a??? pa se mi tko vsi smejimo pa Guardian zafarba pa začne neki vstajat, pa mu tko uleti moj barbarian KAJ JE PIČKA A BI JIH SPET FASAL??? pa se sam vsede nazaj, loool :D Ni več heca s temi momci, če bi bil humor stat v špilu bi bil orenk v minusu

Povezava do prispevka

Jaz sem kar ventilator DOS, in DOS2 in po parih urah mi je jasno zakaj je tole uspesnica. Samo imam pa precej grenenk priokus, ker mi zaenkrat prva mapa deluje prakticno copy paste ene izmed map v DoS2. Plaza in prva "naselbina" v jami. Mislim saj razumem, da ne morejo pri taki velikosti, kot jo opisujete iti popolnoma iz svojih kalupov, samo dati to na cisti zacetek,... Mal kislo no.

Povezava do prispevka

Pillars 1 mislim da se začne ponoči na eni mega gloomy jasi z obešenim folkom po drevesih, tko da tam se celo ne zbudiš z ribo v riti kot se v Larianovih špilih :D

 

Drgač pa ja, brutalno velik je BG3 ja. Insane velik deluje. Jaz sem spucal Underdark in bi teoretično lahko šel proti Towerju, ampak grem nazaj raziskat še Mountain pass. Itak na uni poti proti towerju crknem ko podgana ker nisem našel fairyjev za v lampo, tko da moram še ugotoviti kako in kaj. Pa vsa območja še vedno očitno spadajo v Acto 3, wtf no :D

 

Bo pa tole res veselo obračat zdaj ko prihajajo klienti nazaj z dopustov, spet je več dela in je posledično cajt za proper nekaj urno igranje samo še čez vikend. Ni pa to nek roguelike, da bi ga lahko šopal po 15 minut ob kofetu ali malici. Tkp da yaaay, do marca ga mogoče obrnem.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Jaz sem tut prilezel do Underdarka. Tartuf in njegov spell sta fasala konkreten nerf.
Mogoče sem se zajebal, da nisem šel z oriđin likom, ker sem zdaj prikrajšan za enega ql kompanjona (M.B.Jordan :()

Ma pa igrica poleg smotane kamare precej naješne buge

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...