Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Level 4 je doable. Jaz sem jo nabil pri lvl 4 Barb-Astarion-Shadowheart-Wyll, s tem da je SH bila prazna s spelli torej praktično neuporabna. Je bil Astarion tak MVP,  da na koncu je vešča kar njega ogovorila namesto mene :D

edit: Bi pa Galeov Magic Missile PRECEJ olajšal fajt :)

 

Spider Matriach pri level 3 je bilo bolj frustrajoče :)

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 36 minutami:

Level 4 je doable. Jaz sem jo nabil pri lvl 4 Barb-Astarion-Shadowheart-Wyll, s tem da je SH bila prazna s spelli torej praktično neuporabna. Je bil Astarion tak MVP,  da na koncu je vešča kar njega ogovorila namesto mene :D

edit: Bi pa Galeov Magic Missile PRECEJ olajšal fajt :)

 

Spider Matriach pri level 3 je bilo bolj frustrajoče :)

Js sm jo z level 4 premagal brez nekih problemov. Magic missile je zelo pomagal pri iluzijah ker sem lahko napadel vse tarče hkrati. Najbolj sem bil presenečen ko sem prepoznal katera iluzija je prava ker sem prej zmočil eno tarčo z vodo in mi je potem pisal da je ena izmed iluzij mokra :D. Genius.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

1. Lockpicki so omejeni, pa nimamo vsi Dex characterje v grupi, moj bard lahko lockpicka, ni pa nek mega lopov

2. Save scum sucks, pa load timi še bolj

3. Kasneje je level 2 spell redko za kaj drugega kot take utility zadeve

4. Če je nekaj zelo ful pomembno odpreti, obstajajo še trije načini za prit noter

 

Dej kako je Bard ofenzivno? Igram druida izključno zato ker lahko govorim z živalmi in vem da lahko še bard. Druid mi je okej ker zelo zelo težko umrem ma nimam pa nek ogromen damage. Večino fightov zmagam z neko kombinacijo fire+grease.

Povezava do prispevka

z živalmi lahko govori tko ene polovica likov haha :D Jaz sem fural druida točno za en fajt in ne vem če sem že videl bolj underwhelming class v špilu. Mogoče je bil slabo narejen (igral sem s Halsimom) al neki... ...ampak to res ni blo nič. Nikakav dmg, nikakvi spelli, nič od nič, ko da bi si slabo otresel kurca in bi potem začutil kako sem se še malo poscal po gatah, evo 1:1 preslikava igranja z druidom

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 13 minutami:

Dej kako je Bard ofenzivno? Igram druida izključno zato ker lahko govorim z živalmi in vem da lahko še bard. Druid mi je okej ker zelo zelo težko umrem ma nimam pa nek ogromen damage. Večino fightov zmagam z neko kombinacijo fire+grease.

 

Skoraj vsak lik lahko govori z živalmi, to naj ti ne bo odločilen faktor. Bard je class za pogovarjanje, pa vsega po malo. Dokler ne greš deep v magic.


Tam do levela 5 sem ga uporabljal predvsem za debuffanje/kontrolo bojišča.

 

Bane, Laughter, pa tist nuke, ki jih naredi frightened so bli bread and butter, kasneje še holdi/confusion/fear/darkness/silence. Skratka, fajta se na bardovih termsih, ne glede na to kdo je, kje je.

 

Kot subclass sem šel v Lore šolo, se pravi caster, kjer sem mu dal mage nuke, primarno Call Lightning(in seveda GOAT counterspell). Dokler držiš koncentracijo imaš vsak turn free orbitalni top, kar ga instantno spremeni v #2 dpsjerja v grupi, edino hastan fighter konsistentno dela več.
 

Ko sem šel v Illithid powerje, je postal demigod. Leteči jebač z 22CHR, ki je bolj podoben AC-130 gunshipu, kot DnD characterju. Zdej dela vse, one man army, od summnov do nore obrambe.

 

Nosim pa neke cloth zadeve, ker izgledajo kulersko, pa 2 meča iz istega razloga. 
 

Povezava do prispevka

mater z bardom pa res se nisem igral v nbenem špilu. bo treba enkrat. a je kaksna razlika kter instrument nosiš? a je sploh kak magical instrument v igri, jst sam navadne vidim zaenkrat.

 

AuntienEthel je doable z lvl2 grupo sam je kr jeba. itak magic missile, ce ga pa nimas, pa ves ktera je prava tetka tako da pogledas ktera ima nek buff/debuff na seb, ker kloni nimajo

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 3 minutami:

mater z bardom pa res se nisem igral v nbenem špilu. bo treba enkrat. a je kaksna razlika kter instrument nosiš? a je sploh kak magical instrument v igri, jst sam navadne vidim zaenkrat.


Ni razlike. Imaš posebne inštrumente, dobiš kakšno extra pesem. Da bi bli pa magični, tako kot amulet ali prstan, ne.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 14. 9. 2023 at 16:37:

Ma party memberjev imam že ful. Na splošno se mi zdi, da ti jih igra nameče ful prehitro. Kot, da bi bil začetek igre namenjen skorajda izključno temu. Ne vem no, mal prisiljeno mi deluje. Sicer ima smisel, ker smo kao vsi (?) preživeli iz Ligenj Ladje.

In order of recruitment po Nautiloidu imam trenutno.

- Shadowheart

- Astarion

- Gale

- Lae'zel

- Wyll

- Karlach

 

Spucal sem vse uvodne in random enemy encounters v okolici, un prvi Crypt, kjer na koncu obudiš karizmatičnega undeada ter plažo s Harpyjami.

Zdaj pa kolebam ali naj grem najprej v smeri Goblin Campa (ne vem ali naj rešim uno ujeto goblinko za leverage), ubiti paladine, ki lovijo Karlach ali raziskovati jame pod Emerald Grove (neki živalski kipi me snajperirajo).

 

No ravno sem spucal ACT 1 in teh companionov očitno nisem uspel dobiti :D 

Očitno bo treba še kakšen skozihod

 

Povezava do prispevka

Kok so vam kej cool ta glavni companioni, keri so vam face, keri so vam lamerji? Men so:

 

S tier: Shadowheart

A: Astarion, Leazel

B: Karlach

C: Gale

D: Wyll

 

 

Speaking of kompanjoni, prišel sem do questa kjer hoče nek čarovnik piece of ass od Dame Alyn. Pizdarija, no to je pa bil proper prikaz, kako mora izgledat razpizden otrok od boga. Fuck kako bejba dobesedno razjebe celoten štuk precej hardcore elementalov, zelo impressive.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

Kok so vam kej cool ta glavni companioni, keri so vam face, keri so vam lamerji? Men so:

 

S tier: Shadowheart

A: Astarion, Leazel

B: Karlach

C: Gale

D: Wyll

 

 

Speaking of kompanjoni, prišel sem do questa kjer hoče nek čarovnik piece of ass od Dame Alyn. Pizdarija, no to je pa bil proper prikaz, kako mora izgledat razpizden otrok od boga. Fuck kako bejba dobesedno razjebe celoten štuk precej hardcore elementalov, zelo impressive.

Sem sicer še ful premalo v igri (začetek act 1 lol), da bi properly ocenjeval, sam zaenkrat je takole

S tier: Moj lik

A: Astarion, Lea-zel

B: Karlach, Gale

C: Shadowheart

H: Wyll

 

Karlach mi ima (poleg legende Astariona) najboljši personality, ker je tako ekstrovertna in vzkipljiva. Un "Fuck yeah!", ko jo povabiš v party je enostavno preveč wholesome. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...