Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

The Equalizer 3 (2023)                 5.5/10

 

2 al pa 3 fajn deli u celem filmi in še te sam Denzel reši s svojo kvaliteto. Drugače pa brezveze skupi vse zmetan in v bistvi k da bi gledal drago reklamo za Italijanski turizem in pa Denzela k je več k očitno šou za dva tedna na počitnce v Neapelj z okolico in kako vsak jutr pije isti čaj pa šetka po stopnicah:rofl:

 

:no:

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka

Indiana Jones 2023                             4/10

 

Prvih 20 minut sm užival, pol sm pa bol k ne zehal, zadnjih 30 minut sm pa tuhtal zakaj nism šou raj gledat kirgakol od prvih treh delov. Živ dolgcajt večinoma.

 

Drgač pa tale Thomas Kretschmann igra Nemca/nacista/vojaka pomoje v ene 15 filmih. Takoj z glave Pianist, Stalingrad, Indiana Jones 2023...

Povezava do prispevka

Pogledal The Lighthouse, Huasera the Bonewoman, Nanny. Vsi 3je na kritik straneh zelo dobro ocenjeni, meni pa osebno niso bili tako dobri.

 

The lighthouse, je sicer dobro posnet, ker se dogaja v 1890ih mi je všeč, da je črnobela slika, všeč mi je tudi 4:3 format. Začne se tudi zelo dobro, nasplošno film daje občutek misterioznosti kar imam zelo rad, toda film men osebno zelo zmedeno napreduje, preskakuje in deluje  bledo, ne znam opisat, sam ko sem gledal, nekako se nisem z igralcema povezal, sta pa igrala dobro. Norost pa nastopi nenadoma, vmes pa ne vidiš toliko razlogov zakaj, veš samo, da sta osamljena. 6/10

 

Huasera se tudi začne dobro, je ena scena, k mi je čisto naježila kožo. Sam film se pol odvija vse preveč počasi, dokaj dolgočasno, vmes pa tudi ne veš zakaj se ji to točno dogaja, kar tko na1x se začne. Je nek body horror al kako naj se izrazim, sam meni je bla muka gledat do konca. 5.5/10

 

Nanny je dobro posnet film, ni toliko horror kokr misteriozen. Igra v filmu tudi dobra. Sicer se tej varuški dogajajo čudne stvari, niti jasno zakaj, toda nakoncu zveš zakaj, tko da ti je bolj jasno kaj in kako (vsaj men). 6.5/10

 

Pri vseh treh filmih vidiš, da so dobro posneti, da je kamera zelo dobra in da je igra nadpovprečna, ampak kako se odvija zgodba, ter izpeljava ta pa meni osebno ni všeč, če izgubiš nekje na polovici zanimanje za film, in se počutiš zdolgočasn pri grozljivki, pač neki ni uredu.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Marvels - kot da je nekdo posnel nekaj različic filma in potem vse predvajal testni publiki nakar so skup zmetal vse koščke kjer je kdo v publiki vsaj malo nakazal da bi se zasmejal.  Magari bi dal not še eno sceno za thanksgiving in direktno kot thanksgiving special na streaming. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...