Skoči na vsebino

[PS5] The Last Of Us Remake


Priporočeni prispevki

Jaz sem bil 100%, da je TLOU 2 pač TLOU 2, tole pa je prvi del TLOU (1) in pride še TLOU 1 Part 2, becasue zakaj ne bi Sony za eno staro igrico računal dvakrat, paše v njihovo podobo in ideje bolj kot tožbe proti 20 letnim garažnim devom iz centralne Afrike  Nintnedu. Sej mi je isto ravno za remake samo imo bi me Sony lahko vzel v službo.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 15 minutami:

Kaj pomeni PART 1 ? Da bo remake 1 ke v dveh delih ?

 

Šimšalamima Huhu reče Dne, 11. 6. 2022 at 18:18:

Jaz sem bil 100%, da je TLOU 2 pač TLOU 2, tole pa je prvi del TLOU (1) in pride še TLOU 1 Part 2, becasue zakaj ne bi Sony za eno staro igrico računal dvakrat, paše v njihovo podobo in ideje bolj kot tožbe proti 20 letnim garažnim devom iz centralne Afrike  Nintnedu. Sej mi je isto ravno za remake samo imo bi me Sony lahko vzel v službo.

 

Povezava do prispevka

Kar nebo v dveh delih. Drugemu delu (špilu) se reče Last of Us Part 2 zato takšen naslov (Last of Us Part 1) pri remejku.

 

Je pa smešno kiri bo za tako ceno to kupo, ker maš v PS+ Colletionu remaster verzijo "zastonj". Razen, če bojo skinli ali probali čimbolj skrit kot so probali Horizon free upgrade čim bolj prekrit na PStoru.

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...