Skoči na vsebino

[PS5] The Last Of Us Remake


Priporočeni prispevki

Jaz sem bil 100%, da je TLOU 2 pač TLOU 2, tole pa je prvi del TLOU (1) in pride še TLOU 1 Part 2, becasue zakaj ne bi Sony za eno staro igrico računal dvakrat, paše v njihovo podobo in ideje bolj kot tožbe proti 20 letnim garažnim devom iz centralne Afrike  Nintnedu. Sej mi je isto ravno za remake samo imo bi me Sony lahko vzel v službo.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 15 minutami:

Kaj pomeni PART 1 ? Da bo remake 1 ke v dveh delih ?

 

Šimšalamima Huhu reče Dne, 11. 6. 2022 at 18:18:

Jaz sem bil 100%, da je TLOU 2 pač TLOU 2, tole pa je prvi del TLOU (1) in pride še TLOU 1 Part 2, becasue zakaj ne bi Sony za eno staro igrico računal dvakrat, paše v njihovo podobo in ideje bolj kot tožbe proti 20 letnim garažnim devom iz centralne Afrike  Nintnedu. Sej mi je isto ravno za remake samo imo bi me Sony lahko vzel v službo.

 

Povezava do prispevka

Kar nebo v dveh delih. Drugemu delu (špilu) se reče Last of Us Part 2 zato takšen naslov (Last of Us Part 1) pri remejku.

 

Je pa smešno kiri bo za tako ceno to kupo, ker maš v PS+ Colletionu remaster verzijo "zastonj". Razen, če bojo skinli ali probali čimbolj skrit kot so probali Horizon free upgrade čim bolj prekrit na PStoru.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...