Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Boba-Fett reče pred 1 uro:

Nisem fan Denverja, a se bojim da jih še ni za odpisat

Se popolnoma strinjam, folk bi že razpustil ekipo lol. Imajo dobre igralce, ob Jokari tudi support - zdaj tu je vse odvisno od poškodbe Murraya, imajo kul coaching staff in imajo izkušnje. 2020 so dvakrat obrnili 3-1 zaostanek, od tega je bilo enkrat proti Jazzom (Conley in Gobert).

Povezava do prispevka

Vsak ki je gledal obe tekmi ve zakaj se mnogim zdi da imajo Nuggetsi res zelo zelo malo šans v tej seriji. Sam še jih ne bom odpisal in upam da zmagajo G3. Bo pa zanimivo kaj bo nba rekel za Murraya, saj nekateri pravijo da bi moral bit suspendiran naslednjo tekmo ampak upam da bo samo kaka finančna kazen. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ja, ampak zdaj še je Reggie staknil poškodbo in malo verjetno da bo igral glede na to da je po eni nogi odskakljal v slačilnico. Že tako imajo krajšo klop kot lansko leto, zdaj pa še vse te pizdarije. 

Povezava do prispevka

Dokler bo Poli tako katastrofalen, ne bo nič. Ok, imaš zjebano koleno. Prilagodi temu igro. Ne forsirat 11 contested trojk na tekmo,  če koleno vpliva na tvojo mehaniko in jih mečeš pol mrtvega procenta.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

6/19 met in trice 1/8.

 

Overall s tako igro Donketa, ne bodo prišli nikamor. Vprašanje koliko ma smisel, da igra poškodovan. Sezona je šla po gobe. Lahko da tudi zvozijo OKC, ker itak to da so poraženi prvo tekmo je pod Kiddom stalnica, vendar proti kakšnim Nuggetsom ali Timberwolvesom bo to 100% metla.

Povezava do prispevka

THJ spet potrdil mojo napoved, da bolje, da ostane poškodovan. Donke gnoji dalje, zgleda mu manjka nekaj inteligence, da prilagodi igro poškodbi, ker tole je ogabno. Da ne govorim o njegovem carinjenju žoge, sedaj ima končno ekipo, on pa še vedno dribla 15sec napada :avadodo:

 

Da vidimo spremembe na 2.tekmi, ampak če Donke ne prenese agresivno igro s 5.tekme proti LAC v tole serijo ne vidim kaj veliko upanja.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pizda kako gnusna igra Dallasa ej. Niti enkrat nisem pritisnil forward knofa v celi seriji VS LAC, klele sem pa začenjal preskakovati tekmo že od 3. četrtine dalje. Nič od nič od šuta Dallasa, nič od nič od Lukata, pol pa še DJ Brothers namiksa svoje pa dobiš res zmazek od tekme.

 

Spizdi mi s takimi, res, modeli so mi z eno tekmo totalno ubili hype.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...