Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 3 urami:

Jurus lol a si ti kdaj igral košarko in še zraven dvigoval uteži? Zjebe ti met. Z veliko vaje prideš nazaj. Samo Dončić je še mlad in se še razvija. Tko da bo imel še taka nihanja.

 

Si sploh gledal tekmo? Njegov decision making je bil slab, ne met. Kar je popravil v drugem polčasu, posledično tudi boljše vse ostalo.

Povezava do prispevka

Ful mi je všeč, kaj je ratal iz Dallasove obrambe letos. Svetovno jo špilajo. Luka sicer res še kdaj malo zaspančka pri prevzemanjih pa mal je predebel za biti top obrambni igralec lol, ampak se mi zdi da se tipo ful bolj trudi. Pa če je namesto Powella kak Willi notri ali pa ta tanovi James al kaj je že, so tudi okrog rakete močni. Ko bo še KP zraven bodo legit obrambni team.

 

Na drugi strani se pa kar orenk čuti, da so zgubili Setha. Luka poda ogromno odprtih passov; lepo prodre in kickne ven žogo pa sam nazaj cegel prileti po faci, parkrat na ta način bricknejo potem pa pač prevzame odgovornost in začne šopat stepback airballe :D Prov očitna eazlika je v primerjavi z lani, ko se kar ne morej in ne morejo odlepit... Potem jim pa za pet minut steče met in so takoj na +20 heh.

 

Povezava do prispevka
carek reče pred 43 minutami:

Lani so bile res posebne okoliščine. Pa Drey itak ni igralec, ki bi carryal. Njegov doprinos tiči drugje. Je pa jasno, da je regresiral napram najboljšim letom. Počakaj 10 tekem. Anyway, kaj pravite na ATL? Meni se dopade njihov projekt.

 

Jaz sem jih že prejšnje leto hypal, ampak so imeli težave s poškodbami, Collins mislim da je bil suspendiran zaradi steroidov, ko so v trejdu prejeli Capello je bil ta (hudo) poškodovan, ipd. 

 

Če ne bo poškodb bodo v playoffu. Trae Youngu pa sodniki piskajo več FT kot Bradonji, pizdi se na enak način kot Dončić na sodnike. Na prvih štirih tekmah je metal 14, 17, 15, 16 FT. 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 3 minutami:

 

Jaz sem jih že prejšnje leto hypal, ampak so imeli težave s poškodbami, Collins mislim da je bil suspendiran zaradi steroidov, ko so v trejdu prejeli Capello je bil ta (hudo) poškodovan, ipd. 

 

Če ne bo poškodb bodo v playoffu. Trae Youngu pa sodniki piskajo več FT kot Bradonji, pizdi se na enak način kot Dončić na sodnike. Na prvih štirih tekmah je metal 14, 17, 15, 16 FT. 

a ni mel ayton steroide? Sej je vseeno, Atlanta tudi zelo mlada ekipa, poleg Charlotta, Rondo je star, Gallo tudi, ostali pa 28 let in dol...

Povezava do prispevka

button masher moves :D iste fore jim prodaja, takoj ko crnec odskoči je finiš. crneci pa so nareti za odskakvat. bo scouting report za playoffe zgleda, s tem miamijem igrajo tak mal da ga še poznajo ne

višina njegova je res tist over the top faktor da mu morjo tak agresivno stopit čene itak meče čez njih, pol pa nasankajo nenormalno. handlesi so guardlike, ne zdej nenormalno hitri, bol deceptivni. slutim da takih igralcev bi vedno več mogl prihajat ker res ne deluje problematičn koncept. višina, igra z glavo, trening pa sama želja. če pa jih ni jih pač ni, kje so kitajci z robotiziranim 70% metom za tri je vprašanje ki me podobno bega. je pa pr dončiču res tud to da zlo velik išče kontakt, kar so v kurcu pravila basketa, no handcheking a igralc v napadu te stalno chicken elbowa v pleksus

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Nvm men so. Eki cudni letos dallas...luka je res bajs rato...trojke mu nikak ne stecejo...nobenemu ne prav...skoda setha tu res...zyngo bi se mogli nujno znebit ker je steklen ko potepuski pes. Skrbi me da jim na konci se nebo ratalo v olayoffe prit...tote zelene drese pa logo majo tak ogabno da komaj pogledas celo tekmo...ze lani so meli one gnile modre z zelenim kao mavs napisom. 
 

vglavnem bomo vidli..je se res zacetek. Oni novi se je kar izkazal v obrambi ja..pa tud kose fila...powell se more na stare tirnice prit ko sta z luko uigrana...

 

 

je pa atlanta se ki zdi bolnca letos...bojo kar harali trey (ceprsv mi je supak) bo letos mel iko bolso sezono ko luka...ker mali je nor ballhandler pa quickRelease ma da je bolano...trojke sopa wayDownTown.

 

 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:

Nvm men so. Eki cudni letos dallas...luka je res bajs rato...trojke mu nikak ne stecejo...nobenemu ne prav...skoda setha tu res...zyngo bi se mogli nujno znebit ker je steklen ko potepuski pes. Skrbi me da jim na konci se nebo ratalo v olayoffe prit...tote zelene drese pa logo majo tak ogabno da komaj pogledas celo tekmo...ze lani so meli one gnile modre z zelenim kao mavs napisom. 
 

vglavnem bomo vidli..je se res zacetek. Oni novi se je kar izkazal v obrambi ja..pa tud kose fila...powell se more na stare tirnice prit ko sta z luko uigrana...

 

 

je pa atlanta se ki zdi bolnca letos...bojo kar harali trey (ceprsv mi je supak) bo letos mel iko bolso sezono ko luka...ker mali je nor ballhandler pa quickRelease ma da je bolano...trojke sopa wayDownTown.

 

 

Trae trenutno igra nasploh boljše od Luke. Luka še vedno dobi dosti pik ker pač ima žogo v rokah večino časa ma samo metanje ima letos katastrofalno. Igra dobesedno na favl v prodorih. Včasih niti ne poskuša zadeti. K sreči je v drugem polčasu spet malo igral kot ''stari Luka'' ma mislim da se bo mogu spravit mal v red. Če nisi fizično v top formi pač ne morš konstantno igrat. So pa Dallas katastrofalni pri teh trejdih tako kot kakšen Houston res... Mislim da zna bit res težka za playoffe, izguba Setha se kar pozna in Porzingis je večinoma na bolniški.

Atlanta pa igra vrhunsko letos. Lansko sezono je prišel Capela, zdaj ko je še Bogdanovič imajo res solidno ekipo. Mal čudno je za zdaj da somehow tako dominirajo Hawksi, sunsi in magic. Čeprav dobr, Sunsi znajo letos kaj presenetit.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

No ja, pretiravat spet ni treba. Seth je eliten šuter, to ni dvoma, pa tudi decent ballhandler, ko je treba. Samo obramba njegova je neobstoječa. Tako se ne pride daleč, kar je bilo jasno videt lani, ko so bili prvi v napadu in 18. v obrambi. Igralec, ki je malo slabši v napadu in precej boljši v obrambi je vsekakor napredek za to kar rabijo Mavsi.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
sskj reče Dne, 3. 12. 2020 at 13:34:

za wizarsde pomojem kul trade, pač westbrook je praktično zagotovilo, da bojo prišli v playoff če ne drugega

 

wall je bil svoje čase igrač, sam nevem zadne čase se je dost govoril, da skos popiva in žurira, pa dejansko je zgledu dost zapuščen, k da bi se postaru za 15 let

Dobro se je postaral ta poast in še mnogo drugih...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 urami:

 

 

Na drugi strani se pa kar orenk čuti, da so zgubili Setha. Luka poda ogromno odprtih passov; lepo prodre in kickne ven žogo pa sam nazaj cegel prileti po faci, parkrat na ta način bricknejo potem pa pač prevzame odgovornost in začne šopat stepback airballe :D Prov očitna eazlika je v primerjavi z lani, ko se kar ne morej in ne morejo odlepit... Potem jim pa za pet minut steče met in so takoj na +20 heh.

 

 

sej že lani je bil Luka kr pri vrhu po "potencialnih asistencah", pa so pač soigralci brickali wide open mete

 

Jude reče pred 19 urami:

 

Jaz sem jih že prejšnje leto hypal, ampak so imeli težave s poškodbami, Collins mislim da je bil suspendiran zaradi steroidov, ko so v trejdu prejeli Capello je bil ta (hudo) poškodovan, ipd. 

 

Če ne bo poškodb bodo v playoffu. Trae Youngu pa sodniki piskajo več FT kot Bradonji, pizdi se na enak način kot Dončić na sodnike. Na prvih štirih tekmah je metal 14, 17, 15, 16 FT. 

 

nerealno je naštudiral baitanje kot Harden. Pomoje v rednem delu ni za pričakovat večjih sprememb pri sojenju. Istu mu pa tega v PO ne bodo piskali.

Povezava do prispevka

Eh izguba Setha se niti približno ne pozna tako kot nekateri pravite, človek je vseeno dosegal samo 13 pik na tekmo podobno kot zdaj Richardson, res da ob precej boljšem metu s trice ampak ni bil ravno high volume šuter tako da tu je razlika res minimalna. Je pa sicer bilo imo še dosti prostora za napredek pri Sethu saj ga je Carlisle uporabljal premalo. Ogromno pa se trenutno pozna manko Porzingisa, sem mislil da bo Hardaway nekako spravil not vsaj nekaj od tega napada ampak dejansko daje malo manj pik kot lani. Pozna se seveda tudi to da Luka še enostavno ni pravi. So pa tudi v lanski sezoni imeli kar nekaj tekem ko jim je Luka rihtal odprte mete in so ciglarili. Zelo nekonsistentna ekipa. Seth pa po par tekmah še bolj tura pri Phili. Doc > Carlisle. 

Povezava do prispevka

Me zanima kdo se je spomnu briljantno idejo pocivat Lukata prvo tekmo prot B2B ko igrajo prot lazjemu nasprotniku pa ga rajs matrat prot Rocketsom ki so dost napaljeni.

 

Glede na formo bi si mislu da bodo probal dvignt samozavest prot verjetno najslabsi ekipi v ligi. 

 

Bo se zanimiv preden se KP vrne. Kar bo verjetno se vsaj 7 tekem.

Povezava do prispevka

Dokler bo Powell, ki ga niti v Evroligi noben več nebi hotel imet v ekipi član prve peterke bo Dallas proti vsem razpoloženim nasprotnikom konstantno lovil priključek... Pa brez KPja, LD77 in z THJ ki ne zadane bazena pač ne moreš premagat nobene ekipe letos. Denver je v kompletni postavi pa so v istem dreku ko Dallas trenutno.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 56 minutami:

Dokler bo Powell, ki ga niti v Evroligi noben več nebi hotel imet v ekipi član prve peterke bo Dallas proti vsem razpoloženim nasprotnikom konstantno lovil priključek... Pa brez KPja, LD77 in z THJ ki ne zadane bazena pač ne moreš premagat nobene ekipe letos. Denver je v kompletni postavi pa so v istem dreku ko Dallas trenutno.

 

 

Ma ajde, to z Evroligo sicer mal pretiravaš, ampak se pa čist strinjam okrog Powella ja. Takoj ko vidim tisti debilni razmak med zobmi v prvi peterki mi za 40% pade veselje do gledanja tekme. In ja, pol dodaš pa še hladnega THJ-ja z basketball IQ-jem veverice pa kar naenkrat Chicago izgleda legit NBA team, LaVine pa MVP 2020 kandidat.

 

Samo 6 tekem pa prehitro sklepanje pa začetek sezone pa KP-ja ni pa gor pa dol pa levo pa desno, to je že vse res, ampak jst sem precej znižal pričakovanja do Dallasa letos :D Najprej so se mi zdeli ogromen skok naprej v prvih tekmah zaradi občutno boljše obrambe... Ma vse kar rabiš videti je kako ti kekci izgledajo brez Lukata :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...