Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

The AO reče pred 2 urama:

nisem igral, pa mi je bila zelo gledljiva serija, sploh acting je biv top

 

je pa zih overhyped zarad teh igricarjev :D

 

najbolj si bom zapomnu ona dva indijanca, pa shitty cgi zirafo

 

7.5/10

Žirafa ni cgi 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pogledal zadnji del in prvi občutek je žalosten. Saj serija kot celota mi je kul, sam tole obrezovanje zgodbe je bilo pa za v zapor. Ne poznam režiserjev, ki ne znajo splest kemije med liki v en brutalen vrhunec, sam tole je bilo definitivno na tem nivoju. Res slab finiš, saj zgodba nam je bila jasna kakšna bo, sam realizacija mi je bila pa ultra sad. Koji kurac je dobil idejo, da se tole stlači v en del, ga je treba streljat v glavo. Vse bi se dalo boljš spakirat, vključno z joelovim rampagom po bolnici, lahko bi bil vsaj pol časa stealth approach in v finišu masaker nad dohtarji, sam ne, fuck it naj gre po bolnici ko robocop. Mislim vse mi je blo narobe, kolk škoda dobrega actinga za tale polizdelan finiš fml.

Povezava do prispevka

Zadnji del z mešanimi občutki. Tole bi si zaslužilo 2 dela po dobro uro, ne pa 40 minut. Praktično bi bilo lahko v prvi sezoni 20 delov, pa bi lepo počasi razvijali zgodbo pa še tiste filer epizode bi bile lažje prebavljive, 

Pa vsak del bi lahko pričeli tako kot prva dva dela, ker tisto je serijo ločilo od ostalih. 

 

 

Skupna ocena najbrž nekje slabih 7/10. 

Povezava do prispevka

Moram še nekaj dodat, recimo: Ste del enote firefly skupine(3+ število osebkov, oboroženi do jaja) in pridete za hrbet 14 letni punci brez vidnega orožja in staremu decu z neko oldschool puško na odprtem, kaj storite:

 

1. Zavpiješ stoj, roke gor, ulež se na tla, jih vprašaš kdo sta itd.

2. Fukneš flashbang granato, s kopitom puške usekaš deca po buči.

 

Povezava do prispevka

 

Navedek

1. Zavpiješ stoj, roke gor, ulež se na tla, jih vprašaš kdo sta itd.  2. Fukneš flashbang granato, s kopitom puške usekaš deca po buči

Še posebno, ker so pol leta samo nju nestrpno čakali. That's american TV for you. Ampak včeraj sem na Twitterju gledal video kjer tip izprazni cel šaržer skozi vetrobransko steklo svojega avta, ker mu je drugi avtomobilist vrgel flaško v šipo potem, ko mu je revolveraš rezal cesto in ga naprej podjebaval z nenadnim bremzanjem pred nosom... Tako da 'meričani enostavno niso normalni po naših standardih in se to tudi na tv kaže.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Jst sm zdej pogledal do konca in iskreno povedano sem zadnje 4 epizode na hitro poskipal naprej. 

Iger prej nisem igral in jih tudi ne mislim. Od začetka mi je bilo še hudo, ker je izvirna ideja za zombije. Potem od one epizode naprej kjer kaže preperja pa je šlo samo še na dol.

Bi prosil če mi en spoila drugo sezono lahko tudi v zs. 

Povezava do prispevka

Meni so nekatere zadeve ble super, nekatere pa average. Geja pa pedo raptor preacher so kar memorabli liki.

8/10. 

 

Če jo primerjam z nekaterimi serijami iz zlate dobe (Rome, The Wire, Six feet under, Sopranovi, Deadwood, Mad Men) izpade ful povprečno. Ampak glede na ščiš in sivo povprečje ki vlada danes na ekranih, je pa kar proper.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Moram še nekaj dodat, recimo: Ste del enote firefly skupine(3+ število osebkov, oboroženi do jaja) in pridete za hrbet 14 letni punci brez vidnega orožja in staremu decu z neko oldschool puško na odprtem, kaj storite:

 

1. Zavpiješ stoj, roke gor, ulež se na tla, jih vprašaš kdo sta itd.

2. Fukneš flashbang granato, s kopitom puške usekaš deca po buči.

 

Težko logiko uporabiš, ker so Fireflyji nesposobni. Marlene je Joela napotila iz bolnica in z njim poslala samo dva varnostnika a sekundo pred tem ga je hvalila ter bila presenečena kak mu je uspelo kot terminatorju priti samemu z 14 letnico čez celo državo medtem ko je njim pomrlo več kot pol skupine Fireflyjev.

Povezava do prispevka
Dog reče pred 2 urama:

Meni so nekatere zadeve ble super, nekatere pa average. Geja pa pedo raptor preacher so kar memorabli liki.

8/10. 

 

Če jo primerjam z nekaterimi serijami iz zlate dobe (Rome, The Wire, Six feet under, Sopranovi, Deadwood, Mad Men) izpade ful povprečno. Ampak glede na ščiš in sivo povprečje ki vlada danes na ekranih, je pa kar proper.

No evo, jaz sem zdaj začel prvič gledati Rome in lahko po prvih dveh delih rečem samo haha, ne se hecat, ker pofl. Zame je TLoU par stopničk višje. Če primerjam prva dva dela. Bomo videli kako bo naprej. 

 

Vzporedno pa z ženko gledava Six feet under in mi je zelo ok. Super karakterji, se res veselim ogledov, ko recimo za Rome se pa kr malo silim, da bi naprej gledal. Pa me te zgodovinske zadeve res zanimajo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...