Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

Witcherja 3 na Decku na Death March s parimi modi in pa Test Drive Unlimited, valjda. Zeldo sm dal mal na stran

 

Also, TDU ma reborn online mode s tanovim modom. Ce hoce kdo it kruzat po Oahuju like it's 2006, naj javi

 

Also, prek 800 novih avtov je v spilu

 

Also, yes, vozni model in fizika sta se postarala fenomenalno

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 3 urami:

Za vse težave, ki jih ima Blizzard in WoW, ampak art direction pa še vedno odpihne vse ostale MMO-je. Ene stvari se res lepo postarajo...

 

Publika je bojda navdušena nad novim contentom

 

 

Jst pa priznam, da sem kadil zeleno in igral The Sims 4 čez vikend :D 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Castlevania: Lords of Shadow - spomin je čista jeba moram priznat kot že velikokrat. To igro sem imel v jebeno boljšem spominu kot je sedaj dejanski občutek ob ponovnem igranju. Level design je take sorte kot ga najbolj sovražim - ful razvejane stopnje in v 90% ne veš da ko boš šel nekam ne moreš it nazaj pogledat drugo smer ker te ne pusti več it nazaj. Kamera + statični zasloni so naslednja polomija ki sta 100x slabše izvedeni kot v GoW seriji po kateri se ta igra tako veselo zgleduje v marsičem. 

Povezava do prispevka

Ojoj, škoda, meni je bil to eden boljših špilov na ps3. 

 

Imam pa podobne občutke ob igranju Mafie oriđiđi. Prov neverjetno slabo je to igrat zdaj, vsaka plata se nalaga sto let, tako da misije delujejo še bolj nepovezano ena med drugo kot so. Sej vem da je to nefer primerjat s kakšnim Last of us, samo tulaj res vidiš kakšen skok naprej so naredile igre. Medtem ko v novih naslovih praktično ne vidiš load screenov (razen pri crkotu valda), je tukaj prov vzdušje ubijajoče narejeno vse skupaj. Pol minute vmesna sekvenca, minuta loadanja, 5 minut misija, med katero se med menjavo lokacij spet loada... Pa še zgodba, ki mi je bila super, se mi sedaj zdi rahli smešna, otroška. Dirka je tud krneki, skriptani crashi, pa ko igram na hard komaj pridem tam na šesto mesto. Dam na normal pa zmaga za 10 sekund. Kva je to no? Tako da sem po parih misijah kar zbrisal in se bom delal, da tega nikoli nisem igral in da original še vedno ostaja eden boljših špilavskih spominov. 

Povezava do prispevka

Iz dolgčasa sem snel FarCry 6, ker mi petica ni bila bedna in sem upal, da ta tudi ne bo.

 

Motil sem se.

 

Combat je grozljivo beden, NPCji patetični(DO YOU KNOW HOW HARD IT IS TO BE TRANS IN YARRA?!), v bistvu sploh ne vem kaj je še point te serije? Še glavni bad guy je klišejski dolgčas.

 

Ocena 65.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kakorkoli obrneš, FC6 je igra z ogromno vsebine s sigurno za čez 40h igranja. Nima velikih bugov, developerji obvladajo, igralci so se potrudili, vse dela, pizda. Če bi bil combat boljši, pisci sposobni in bi igra ne imela tak Ubisoft map bullshit, je zlahka lahko to visokih 80. Se pravi, če bi imela dušo.

 

FC6 je obrtniško delo, ni nekaj kaj bo dobivalo nagrade, kot tako je pa čist ok, za 65 nekje. Jaz osebno ne vidim več pointa v tej seriji kot taki. Enako gre za AC serijo če ne spremenijo formule.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Tudi jaz teh ocen mn3čarjev ne štekam. Grozljivo bedno in patetično, nič dobrega o igri, ocena pa 65. Kdaj pol igra dobi npr. 40? :D

Ma ocene pod 5 so brezvezne. To so pač igre, ki jih nihče ne igra, zato ni takih ocen. Vsaj kar se mainstreama tiče.

Pusti ti tvojo beležko, tisto je preveč objektivno za nas glupe mase. :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 6 urami:

Dirka je tud krneki, skriptani crashi, pa ko igram na hard komaj pridem tam na šesto mesto. Dam na normal pa zmaga za 10 sekund. Kva je to no?

Ja bod vesel iirc je original mafija mela cist zafukano dirko :D

 

Drgac zgodba ti je bla mogoce tut raztresena ker so med misijam dost premorov iirc, je dostktat x weeks later

 

Navedek

Sej vem da je to nefer

 men je.mela mafija par carskih lastnosti ki takrat niso ble glih "pravilo" da sm jih videval po vseh spilih. Npr mel si tiste side misione med storyjom ampak si mogu sr pac tja vozit pa cekirat (mislm da ti ni dalo nobenga indica) pa carsko mi je blo k si mel med neko misijo "side event" k je en delal samomor na mostu in so bli tm murjaki in ga prepriceval naj ne skoc. Policaji ki so ti tezil za prekoraceno hitrost, prevozeno rdeco.. ko si lovil morelota si mel dva razlicna nacina konca (sicer isti konec), pa ko prides v cerlev mi je bil en jacih takrat tlinajst letnik gaming trenutkov. imo za tisti cajt zlo soliden spil.

 

 lah bi saj okurcal voicr acting ki je totaln drek in bi blo bolje da bi zadevo optimiziral kje drugje. Skoda da niso sli from scratch, tole bi blo precarsko z modernim QOL posodobitvam, sife missioni...

 

Anyway jz si bom kak tedn do konca ps+ upgradal na premium pa sprobal malce pa upam da mi ne bo tok zamoril :D

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 7 urami:

Ojoj, škoda, meni je bil to eden boljših špilov na ps3. 

 

Imam pa podobne občutke ob igranju Mafie oriđiđi. Prov neverjetno slabo je to igrat zdaj, vsaka plata se nalaga sto let, tako da misije delujejo še bolj nepovezano ena med drugo kot so. Sej vem da je to nefer primerjat s kakšnim Last of us, samo tulaj res vidiš kakšen skok naprej so naredile igre. Medtem ko v novih naslovih praktično ne vidiš load screenov (razen pri crkotu valda), je tukaj prov vzdušje ubijajoče narejeno vse skupaj. Pol minute vmesna sekvenca, minuta loadanja, 5 minut misija, med katero se med menjavo lokacij spet loada... Pa še zgodba, ki mi je bila super, se mi sedaj zdi rahli smešna, otroška. Dirka je tud krneki, skriptani crashi, pa ko igram na hard komaj pridem tam na šesto mesto. Dam na normal pa zmaga za 10 sekund. Kva je to no? Tako da sem po parih misijah kar zbrisal in se bom delal, da tega nikoli nisem igral in da original še vedno ostaja eden boljših špilavskih spominov. 

Ej jaz sem tudi par let nazaj replyal Mafio, ne vem, meni je bila še zmeri carska :D. Mislim, ja, neprimerljivo s kakšnim TLOU, samo v bistvu mi je bilo špas igrat

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kolk se kej splača tale trilogija Witcher, na Pari je Bundle 84% off, vsi trije deli za tri pire i kusur, cca 9,42 jevrov? Je za preigrat vse tri, na kakem decku al raj vzamem samo trojko, GOTY za 9,90 jevra? :D Priznam, nisem še preigral. Probal trojko na PS4, PS5, pa nisem šel dlje od tiste začetne mape, fental takrat tistega Griffina, pol se mi pa ni dalo več plus nekaj drugih špilov je vmes prišlo... Zdaj, gruntam, za steamdecka bi blo tole kulči. Stestiral sicer GOG verzijo trojke s pašnikov zdajle dva dni in ajde, po ene dveh urah se deck mal zmatra pa cuka. Ampak, ajde... Sej ne rabim v enem dnevu končat špila.:)

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Enka se je kr slabo postarala za moje pojme docim dvojko je se dandans vredno preigrat IMO

 

Pr trojki si mal znizaj grafiko, sence na medium pa izklopi blur in ostalo nepotrebno navlako, pa ti dlje kot do 55 FPSjev nebo padlo, ce hoces na 60 spilat :) al pa kr na 40 refresh ratea, bo se bolj stabilno, razlika pa sploh opazna ni

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 9 urami:

Enka se je kr slabo postarala za moje pojme docim dvojko je se dandans vredno preigrat IMO

 

Pr trojki si mal znizaj grafiko, sence na medium pa izklopi blur in ostalo nepotrebno navlako, pa ti dlje kot do 55 FPSjev nebo padlo, ce hoces na 60 spilat :) al pa kr na 40 refresh ratea, bo se bolj stabilno, razlika pa sploh opazna ni

Sem igral vse tri zapored in mi je dvojica bila najslabša.

Povezava do prispevka

The Evil Within Season Pass  9/10

 

ce je kaksen fan tole slucajno preskocil, kot npr jaz, naj cimprej popravi napako. v treh delih, vsak drugacen, vsak enjoyable, sploh ko se ti odklene Kuriyami mode, in zgodbo ponovis v popolni temi le s svetilko. dobi se ga tudi za 4€ https://sl.psprices.com/region-si/game/4254724/the-evil-within-season-pass

 

0CSNhSs.jpg

 

F97Rafg.jpg

 

2zRcLna.jpg

 

POamL9o.jpg

 

0WopKqY.jpg

 

yZf3Snw.jpg

 

 

 

Moss VR   8.5/10

 

must play 3rd person puzzle platforma. ajde, miska mala! to mi deli! preprosto, a ucinkovito.

 

vPCic3B.jpg

 

VUjz87W.jpg

 

pb62Tv9.jpg

 

 

 

 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...