Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2022]


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 59 minutami:

Ni nek sniper game to, ma sem tudi jaz snajpo dosti uporabljal, sploh v enki, čeprav sem streljal na 20m, ker je pač močna k svija. Sicer pa itak ne vem, če se ti bo dalo to igrati, dragi moj Stipič, enka je orto lesena igrica, Geralt iz W3 je ene 30x bolj gibčen momak :D. Šele dvojka je bolj proper action game

 

Ma ni lesenost meni panika, samo da je dobra sci-fi zgoda - vedno sem si želel igrat Mass Effect, pa evo zdaj se je iznenada (btw, veste kako prdne Nenad? izNenada :D nema veze, to sem se spomnil spontano) pokazala prilika.

Enkrat davno sem začel 1ko na PCju, ma se mi ni dalo igrat pred monitorjem...

 

Kaj pa dolžina? - na internetu najdem od 10 do 20 ur...v najslabšem primeru za vse 3 dele pokurim 60 ur?

Povezava do prispevka

Ma ne, že enko sem sam igral ene 25 ur, pa sem igral dosti free form aka nisem se oziral na nek 100 % completion, pač glavne queste sem delal. Dvojko sem pa igral samo pred leti, ne-remastered izdajo, bi rekel, da je gladko ene 30 ur sama po sebi, potem pa moraš prišteti še DLC-je. Sam bi rekel, da je Remastered Trilogy nekje tam 90-100 ur cona.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 55 minutami:

Ma ni lesenost meni panika, samo da je dobra sci-fi zgoda - vedno sem si želel igrat Mass Effect, pa evo zdaj se je iznenada (btw, veste kako prdne Nenad? izNenada :D nema veze, to sem se spomnil spontano) pokazala prilika.

Enkrat davno sem začel 1ko na PCju, ma se mi ni dalo igrat pred monitorjem...

 

Kaj pa dolžina? - na internetu najdem od 10 do 20 ur...v najslabšem primeru za vse 3 dele pokurim 60 ur?

Če te lesena igralnost ne moti, pol je to to. Dobil boš točno tisto kar iščeš.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 urami:

Kaj pa večina animacij, dialogov in sestava questov? Prvi Mass Effect je bolj Mess Effect. 

 

Ja dobro, za to popravit rabiš naredit remake - to pač vzameš v zapuk, če veš kaj igraš...ampak vseeno sem pričakoval ful slabše - zaplet mi je zaenkrat dober, to mi je važno.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

The evil within 2

Po zares štorasti enki, sicer vseeno odlični igri, sem začel z dvojko.
Top! mehanika tukaj lepo dela, močno mi vleče na Alan Wake, sem še na začetku, pa sem se kar parkrat pošteno ustrašil.
Ne vem pa ali mi paše nelinearnost...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zdej sem zelo v gotta git gud momentu v Dark Souls 2

 

Sfajtat moram zmaja, pičkumater da bom porabil vse Human Effigye preden mi to rata

 

Res bedn choke point v špilu, ker vse ostalo sem že pregledal (razen to da sm včeraj ugotovil, da če prižgeš z baklo neke luči, da pridejo rdeči spekterji)

Povezava do prispevka

No, js zdle tut ME1 LE spilam na Decku. Lepo laufa s community patchem, ki mi, holy shit, pusti laufat naokol po Normandyju :wub:

 

Nikol se nisem originalnih treh igral, pa da zej vidimo to space opero. Niti ni tako fejst storasta za igranje, pozna se ji starost, to pa je tut vse

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Včeraj sem hotel malo pognat Star Wars: Squadrons, ker je bil ravno zastonj na Epicu. Po preigranih uvodnih tutorial misijah se spravim igrat storyline, ampak je bila celotna interakcija pred letenjem (mission briefing pa podobne fore) tako awkwardly lesena in brezvezna, da sem samo kliknil unistall. 

 

Tako da še vedno igram Days Gone. :D 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Avion reče pred 48 minutami:

Včeraj sem hotel malo pognat Star Wars: Squadrons, ker je bil ravno zastonj na Epicu. Po preigranih uvodnih tutorial misijah se spravim igrat storyline, ampak je bila celotna interakcija pred letenjem (mission briefing pa podobne fore) tako awkwardly lesena in brezvezna, da sem samo kliknil unistall. 

 

Tako da še vedno igram Days Gone. :D 

Razlog verjetno tiči v dejstvu, da je zadeva za VR.

Povezava do prispevka

Vsake par let ko kje folk hvali igro Thief: Gold jo inštaliram, češ ne vem zakaj nisem nikoli obrnu te igre, v bistvu ima ful dobro vzdušje in cel koncept zgleda super in evo danes je spet padla inštalacija, valda so se po pol ure igranja vrnili vsi grenki spomini in razlogi, zakaj nikoli nisem prvega levela končal. Najprej me zamori čisto absurdna arhitektura; prostori so neživljenjsko in nesmiselno nametani na, pod, med in ob drugega, polovica jih ne služi ničemur, pa vse je tako labirintasto zastavljeno, da me prav glava začne bolet ko se skušam znajt, stražarji mi delujejo ful štorasto in leseno, pa kr lahko jim iz razdalje par metrov telekineza style ključ suneš, vrata se odpirajo vate, namesto v prostor in in niso narejena noclip, ampak če stojiš preblizu (torej na dolžini človeške roke) se sploh ne odprejo dovolj, da greš skozi, ampak se enostavno zabijejo vate in ustavijo, mislim, a je sploh en trezen človek šel čez igro, ki so jo naredili? :D Sej bom vztrajal še malo, da vidim če ni prvi level mogoče najbolj tak, pa tudi moti me da so prostori tako votli, hladni in očitno brez življenja. Recimo throne room v prvem levelu je random neka manjša sobica s prestolom not, kot da je neko malo večje stranišče, ne vem, kaj temu tipu dogaja prit v to sobo in afk sedet tam? Dejansko me noben prostor ni prepričal, da je tam življenje, vse je s premalo detajli, pa ful preveč neki prostorov, stopnišč, prehodov .... bajte niso nikol ble tako ogromne, gradovi pa niso imeli take razporeditve. Skratka škoda, ker bi rad igral tako igro, ful mi je dobra zasnova, da si en low thief brez nekih posebnih sposobnosti, da se pač samo laziš in kradeš, tudi čas in prostor sta mi dbest, samo ko je po drugi strani tolko neumnosti da se komi držim pred ekranom

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Obrnil Blasphemous na steam decku. Steam pravi da sem rabil kakih 20ur da sem ga obrnil. Na začetku igra dosti vleče, zadnja tretina mogoče malo manj. Boss fighti so raznoliki in zabavni, ampak ne pretežki. Recimo v souls igrah sem za kakega rabil tudi 20+ poizkusov, tu gre lažje ampak so nekateri vseeno dober izziv. Ocenim jo na 7.5/10, naceloma zabavno ko igraš ni pa obvezen must play.

Povezava do prispevka

Evo Dark Souls 2 končan v 60tih urah. Nisem videl glavnine side contenta, ker sem igral na slepo, tako da itak nimam pojma kaj sem falil, da bi prišel sploh do side contenta, bom pa nekoč šel NG+.

 

Bi rekel, da je zaradi tega, da sovražniki izginejo, če jih dovoljkrat ubiješ, to zame lažji Souls špil kukr Elden Ring al pa Bloodborne, ker si lahko spucaš pot do bossa, bossi pa itak niso tok zajebani kot v onih dveh.

Čist legit fun špil, ki je vreden tistih 9 eur, ki sem jih dal, mogoče si občasno malo zgubljen kam sploh it pa velik bolj štorast špil kukr Bloodborne, je pa še zmer quality.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...