Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2023]


Priporočeni prispevki

Jaz sem vsakič imel nekoga poleg ko sem igral Uncharted 4. Vsi so bli navdušeni kok zabavno je in kok so vsi hudi igralci (btw žena od Nathana - Elena - ista igralka je tud žena od Thora v Gow Ragnarok :wub:)

Povezava do prispevka

Ker je Jedi Survivor totalen (tehnični) fail sem se na PS5 lotil:

 

image.png.a6e539dd426c1a3700de47c212cf7273.png

 

in

 

image.png.fb3e86b639e466bed027281b153aed84.png

 

Kot zanimivost vse te igre so Unreal engine 4 in tako Dead Island 2 kot Atomic Heart sta odlično optimizirana na vseh platformah in hkrati 60fps ter s FOV nastavitvami :ododava:

Respawn so res nesposobni papki :rofl:

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Dead island 2 čisto vsi pravijo da so mega smeti (vsaj v primerjavi z odličnim Dying Light 1 in baje zdaj že kar dobro popatchanim 2). 

 

Atomic Heart mi po drugi strani deluje mega cool in ga sigurno nabavim ko pade cena na kakih 20 do 25 evrov. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 17 minutami:

Mogoče so pa vsaj malo krivi tudi EA?

 

Bo kar Respawn sam. Se je direktor Stig še pred izidom hvalil kako jim je EA bil pripravljen dati več časa za poliranje in odpravo hroščev ampak ga oni ne rabijo ker so itak profiji :rofl:

 

5'40 naprej:

 

:rofl::rofl::rofl:

 

 

Povezava do prispevka

Js sem po ene pol leta na morju nadaljeval Dark Souls v Blighttownu na X360 ... valda me je po urci parkrat porejpala Quelaag, tko da sem sam odložil kontroler. Ne vem, če mam voljo na dopustu po 30x umirat na bossih :D.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 20 urami:

Dead island 2 čisto vsi pravijo da so mega smeti (vsaj v primerjavi z odličnim Dying Light 1 in baje zdaj že kar dobro popatchanim 2). 

 

Atomic Heart mi po drugi strani deluje mega cool in ga sigurno nabavim ko pade cena na kakih 20 do 25 evrov. 

 

Atomic Heart sem probal in bi ga oznacil kot poor mans Half Life. Povrh je voice acting tako annoying, da je zadevo bolece igrati.

 

Sam sem se lotil Redfalla, a vsled hude povprecnosti ne verjamem, da bom dolgo vztrajal. Na Switchu dokoncujem Donkey Konga: Tropical Freeze, na postaji pa Pixel Remaster prvega FFja (tudi pri tem zeham od staromodnosti).

Povezava do prispevka

Špili kot so Dead Island 2, Atomic Heart in Redfall bodo katalizator za to, da folk spet začne igrat Dying Light 2, enega izmed najbolj underrated špilov lanskega leta 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Istvan reče pred 21 minutami:

Nobenih kvarnikov, skoraj dobesedno prvi koraki so na screenshotu. Debatirali bomo pa seveda po uradnem izidu. 

 

Jaz bom vseeno mega vesel kakšnih daljših vtisov, vrži v spoiler bar ali pa magari rukni na ZS. Se mi zdi, da imaš carski okus, tako da bom gotovo lahko povezal s svojo izkušnjo. Tnx! 

Povezava do prispevka

Obrnil Burning Shores, zadnji fajt je super, ostalo meh. Isto kot cela igra, lepo, plitvo, dolgočasen combat.

 

Zdej bom še Dead Island 2, nekje na polovici sem, presenetljivo fun igra. Tudi ni neke globine, ampak v campy B movie stilu klat zombije bo vedno fun.

Bolj zabavna igra od Dying Light 2, je pa res da ni tako obsežna in ambiciozna.

Povezava do prispevka

@fricYep.

Na RyujinX emulatorju je na začetku skoraj neigralno, k vse šteka (še najbolj zvok). Vse se nalaga počasi in je polno grafičnih napak z random crashi. Ampak več kot igraš, bolje teče (ker se novi shaderji compilajo sproti, ko se pojavijo v igri neki neki). Po par urah igranja mi je zadeva tekla rock solid 30fps @ 4k. Še najbolj moteči postanejo random crashi.

Nisem pričakoval tako igrabilne izkušnje na sedaj že zelo postaranem računalniku (Ryzen 9 3900X, Radeon RX5700XT, 128GB Rama).

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

@fricYep.

Na RyujinX emulatorju je na začetku skoraj neigralno, k vse šteka (še najbolj zvok). Vse se nalaga počasi in je polno grafičnih napak z random crashi. Ampak več kot igraš, bolje teče (ker se novi shaderji compilajo sproti, ko se pojavijo v igri neki neki). Po par urah igranja mi je zadeva tekla rock solid 30fps @ 4k. Še najbolj moteči postanejo random crashi.

Nisem pričakoval tako igrabilne izkušnje na sedaj že zelo postaranem računalniku (Ryzen 9 3900X, Radeon RX5700XT, 128GB Rama).

Potem podobno kot enica s cemu emulatorjem. Pri meni je problem, ko sem poizkusil pa je vse tko podobno delal, da ne bom dobil "tiste prave" izkušnje iz Switcha in se potem rajši odnehal. Emulatorji  so mi ena taka španska vas.:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

@fricYep.

Na RyujinX emulatorju je na začetku skoraj neigralno, k vse šteka (še najbolj zvok). Vse se nalaga počasi in je polno grafičnih napak z random crashi. Ampak več kot igraš, bolje teče (ker se novi shaderji compilajo sproti, ko se pojavijo v igri neki neki). Po par urah igranja mi je zadeva tekla rock solid 30fps @ 4k. Še najbolj moteči postanejo random crashi.

Nisem pričakoval tako igrabilne izkušnje na sedaj že zelo postaranem računalniku (Ryzen 9 3900X, Radeon RX5700XT, 128GB Rama).

Compilani shaderji se drugače storajo v RyujinX mapi, tako da ko bo prvi človek obrnil igrico, bo lahko zazipal vse shaderje in si bomo pometali v mape in ne bo tega uvodnega štekanja. Tako da magari počakaj par dni in boš dobil packe shaderjev. Edini problem je, da je padla res huda prohibicija na leak oziroma debato o leaku, tako da pomoje bo na deep webu

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...