Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

Končal Ghostwire Tokyo.

 

Hmmm

 

Igra res ni slaba ampak ji manjka tista pika na i.

 

Boj je soliden, vzdušje skoraj fantastično, prazen Tokio z meglicami in vsemi oniji na ulicah je res lepo izveden, glasba paše kot Srb na čvape, zgodba solidna in bi si želel kaj več od nje.

 

V glavnem verjetno bi v 10 uricah skončal vse kar je na mapi možno končati, čeprav je tukaj tudi nov update Spider's Thread, ki ga nekateri kar pohvalijo, sam se ga nisem dotaknil, ker je boj preprosto mlačen in me ne vleče dlje od konca igre. 40 uric in je igra končana do popolnosti.

 

Ampak tisti, ki mu vzdušje samega Tokia in tisti, ki niso ravno ljubitelji same Japonske se bodo igri verjetno otepali kar mislim, da je napaka saj si igra zasluži vsaj probo.

 

Bi si nadvse želel videti nekakšnega nadaljevanja bodisi v bolj horror ali rpg smeri, ki bi imela nadgrajen boj, plus Akito bi si zaslužil nadaljevanje zgodbe mogoče celo v kakšnem izmed manjših japonskih mest ali na podeželju.

 

Igra bi z nekaj malenkostmi v samem gameplayu obetala.

 

Ocena 75-80.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Dark Souls

 

Najprej premagal Sif, eden izmed boljših fajtov v špilu so far. Pa potem skozi Sen's Fortress, ki je bil okay plac. Tista bližnjica je kr nevarna če greš iz zgoraj dol, if you know, you know.

 

Zdej pa fak, kok se jebem v Anor Londo. Neka pot k bi mislu, da je za kako skrivnost je v bistvu edini način kako naprej :D mel hude bitke z dvema lokostrelcema in se bojim, da se bo še kak pojavil na kakem UNHOLY placu, ki me bo 20x ubil

 

To je pa to. Nimam nobenega humanitya, brez poison arrows, vsaka sobana je samosvoj challenge. Eni modelčki so, k majo zelo jeben shield attack, tako da moram gid gut cel plac.

 

Se že bojim kak boss bo tu in kok daleč bo točka za respawn, ker možno, da bom extra fucked

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Unsighted.

 

Fak, špil vleče nenormalno. Raziskovanje lorea, pridobivanje predmetov, ki ti pomagajo pri odkrivanju novih področij, ala Metroid prime varianta, povezanost različnih sekcij ala Dark souls/BB, kjer si skozi raziskovanje odpreš bližnjice... Top. Uporaba različnih kombinacij orožja, leva/desna roka, dodatnih 'memory chipov', s katerimi ojačaš, pohitriš... lik plus še par opcij. Določeni puzzlei, ki so vsaj zaenkrat dokaj simple. Vrhunsko. Če bi mu Tomažek dal šanso, bi pomoje videl preko pixlov.:)

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

mel hude bitke z dvema lokostrelcema in se bojim, da se bo še kak pojavil na kakem UNHOLY placu, ki me bo 20x ubil

 

Haha o fak, ta scena pa prikliče par travm ja :D Takega cheesa kot sta ta dva lepa brata mislim da potem ni več nikjer, čarovniki v Archives so lahko neugosni ampak takega koluta sira z napisom STOP pa mislim da ni več :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

A ni huda igra, a?

Kljub letom je še vedno fenomenalna.

En model me je invadal in mi pustil Chunke pa Twin Humanity, pol pa spizdil :avadodo: pizda ker krompir mam

uredilo bitje Weraziel
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 10 minutami:

@Weraziel Sens fortress NI ok plac!!!!! 

Pomoje ga je celo prehitro konec. Večkrat sem umrl, ko sem potoval dol z dvigalom kukr ko sem hodil gor do vrha, še bonfire mi je v prvo ratalo. 

 

Pol ajde tisto dno ni lih zabavno, ampak vse te neki skrivnosti so pa kr fajn. Spominja me na tisti strupeni factory v Dark Souls 2 - majhen plac, velik za vidt.

 

Anor Londo sem pa crkaval pri archerjih, jebeš Anor Londo. Če nimaš dost puščic za lok, si najebal 

Povezava do prispevka

Tudi to sem probal, pa ni šlo. Na koncu sem brez puščic rabil nazaj it čez Sen Fortress pa do unga kovača, da pokupim puščice

 

Seveda sem umrl parkrat na poti (večinoma sm dol padu) in izgubil vse nabrane pike.

 

Ampak halleluyah, važno da je na koncu ratalo. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 urami:

Pomoje ga je celo prehitro konec. Večkrat sem umrl, ko sem potoval dol z dvigalom kukr ko sem hodil gor do vrha, še bonfire mi je v prvo ratalo. 

 

Pol ajde tisto dno ni lih zabavno, ampak vse te neki skrivnosti so pa kr fajn. Spominja me na tisti strupeni factory v Dark Souls 2 - majhen plac, velik za vidt.

 

Anor Londo sem pa crkaval pri archerjih, jebeš Anor Londo. Če nimaš dost puščic za lok, si najebal 

 

Si našel kej skrivnosti not? Ker tukaj jih je res kar nekaj. Sploh me pa zanima če te je mimic v prvo pojedu :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 urami:

 

Haha o fak, ta scena pa prikliče par travm ja :D Takega cheesa kot sta ta dva lepa brata mislim da potem ni več nikjer, čarovniki v Archives so lahko neugosni ampak takega koluta sira z napisom STOP pa mislim da ni več :D

SHRINE OF AMANA KHM KHM

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 57 minutami:

 

Si našel kej skrivnosti not? Ker tukaj jih je res kar nekaj. Sploh me pa zanima če te je mimic v prvo pojedu :D 

pa dol v nafti si bil, k sta 2 demona? 

 

če greš res uno notr da vse pobereš se kr nabere ur v tem labirintu :D

Povezava do prispevka

Death stranding - koker so mi reviewi kazal da je to sam en cuden walking simulator sem vesel da sem ustrajal, dlje kot igras vec vidis kolko vsega spil ponuja. Mislim da sem nekje na polovici ampak je zanimiv spil in vlece naprej in skos kaj novega odklepas -orozja, vozila itd vglavnem good times :)

  • Račka +1 6
Povezava do prispevka

Vampire Survivors, različica 1.5.0 je prinesla novo mapo (Astral Stair; ta se odpre, ko narediš lvl 80 v Inverse Library) in še šest novih achievementov. Se jih da dokaj hitro narediti, tako da sem spet na 100 % (190/190) :P 

 

Sicer pa po nasvetu tukaj nekje kupil Dave the Diver. In lahko rečem le :avadodo:. GOTY. :P 

Seriously, tale korejska simulacija ribjega genocida podvodnega raziskovanja in ribolova ter vodenja sushi restavracije je zadetek v polno. Sicer igral šele par večerov, ampak lahko potrdim, da je vsebine ogromno! Venomer se odpirajo nove stvari, veliko stvari lahko zbiraš (ocd collectors bodo v nebesih!), igralno je razgibana, grafika je luštna in barvita, glasbena podlaga vzdušna, cutscenes so posrečeno humorno over the top, liki kul (Dave is the man!), zgodba vleče. Kar je pa najbolj kul: igralno je špil noro optimiziran: vse poteka gladko in hitro, ni nobenih čakanj, ponavljanj, vse kar moraš narediti, je na dosegu s pritiskom gumba ali dveh, pač QoL malenkosti, ki naredijo igranje res tekoče in intuitivno. Pa čeprav moraš skrbeti za ogromno stvari: čez dan se potapljaš, loviš ribe, podvodno raziskuješ, opravljaš kveste, nadgrajuješ orožja, opremo, itd., zvečer vodiš sushi restavracijo, pripravljaš menije, vpeljuješ nove jedi, skrbiš za oglaševanje, nadgrajuješ ambient, zaposluješ in izobražuješ zaposlene ... Vmes zbiraš cel kup različnih stvari, ki ti prinašajo kaj novega, igraš mini igre. Celokupno: fantastična kombinacija podvodnega pustolovljenja, casual RPG mehanik in managementa z zgodbo.

Ekola, danes sem ves zaspan, ker se špila drži tisti »samo še en potop naredim, potem pa res neham«, ki se lahko zavleče nerazumno v noč.

zlzMYON.jpg

 

Edit: trailer, čeprav je že bil naliman v drugi temi, lepo pokaže, kako razgiban je špil. Sam nisem videl še tričetrt stvari, ki so v napovedniku, pa se mi že zdaj zdi precej vse raznoliko:

Spoiler

 

 

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...