Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

ko je rage mal popustil, je blo boljs in nightmare run je bil prazaprav walk in the park, ker vse kar rabis so skrinje s flare gun, flashbang in flare stick. v bistvu lahko vecino igre prekruzas like a boss. 7/10  in ja, igra se je slabo postarala

 

DLCja oz chapterja 7 :sick: in 8 :sleeping: ; da bi za tole prdnil po 7€ za vsakega ob izzidu, se zakoj fuknem po stengah

 

25F3586C-01C4-4932-BA54-20D4E941CEE3(1).jpg.d899033c4555167b55ff78390b243b63.jpg

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Jaz bi od tega folka a la g. Profesor takoj bral daljše recenzije. Večina opisovalcev če jim rata obrnit igrico na normal je veselje, kle pa monsterji obračajo na vseh težavnostih yolo style. Sam jebiga, najbrž je treba že delat naslednjo trofejo in ni cajta za dolg post :D

Povezava do prispevka

To je tudi meni vedno bila neznanka. Po moje je sam fora, da če ti stvar ne vzame neki ful časa, pol pač stisneš zobe in zguraš do konca.

Ko ti popne Trofeja/Achievement, se nekaj dopamina ipak sproži, ne glede na igro.

Ajde, v primeru Alan Wake Remaster, ti verjetno releasa endorfine, da omilijo bolečino. :D

Naj @g. Profesor pove kakšna je prava slika.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Včeraj igram Galago, pa pravi moja, kaj maš pa to eno staro zadevo, vsaj piska tako :fun:

 

Sicer imam zadnje dni na meniju...


Pinball FX

Pac-Man Championship Edition 2
Arcade Game Series: Pac-Man
Arcade Game Series: Dig Dug
Arcade Game Series: Galaga

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče Dne, 9. 7. 2023 at 13:21:

Na steamu opazil, da čez par dni izzide Jagged alliance 3 :w00t:. Je kdo zasledil, bo to kak dostojen naslednik? 
kok sem 2-jko predrkal in klel zraven. Že 24 let od tega…:mehkoblato:

Spremljam razvoj praktično od začetka, bral sem par člankov in intervjujev z razvojno ekipo in občutek je bil, da so se pravilno lotili izdelave igre. Nenazadnje jo je "požegnal" tudi Ian Currie. Dejstvo je, da je bilo v razvoj te igre od vseh naslednikov JA2 vloženega največ časa in dobrih idej, vseeno pa osebno ne pričakujem veliko. Tudi zato, ker je od JA2 minilo že četrt stoletja in je gaming generalno drugačen. Bomo kmalu videli. 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 urami:

To je tudi meni vedno bila neznanka. Po moje je sam fora, da če ti stvar ne vzame neki ful časa, pol pač stisneš zobe in zguraš do konca.

Ko ti popne Trofeja/Achievement, se nekaj dopamina ipak sproži, ne glede na igro.

Ajde, v primeru Alan Wake Remaster, ti verjetno releasa endorfine, da omilijo bolečino. :D

Naj @g. Profesor pove kakšna je prava slika.

Jaz sem ful vesel, da sem se končno znebil tega občutka, da nekaj morm nujno dokončat. Zahvaljujoč Valhalli. Če mi ni kul, adijo :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 urami:

To je tudi meni vedno bila neznanka. Po moje je sam fora, da če ti stvar ne vzame neki ful časa, pol pač stisneš zobe in zguraš do konca.

Ko ti popne Trofeja/Achievement, se nekaj dopamina ipak sproži, ne glede na igro.

Ajde, v primeru Alan Wake Remaster, ti verjetno releasa endorfine, da omilijo bolečino. :D

Naj @g. Profesor pove kakšna je prava slika.

 

evo, zadel :D  

Bloodborne mi je res spremenil pogled na gaming. prej nisem bil g od gamerja. nekatere igre imajo tako vrhunsko zasnovo trofej, da je veckratno preigravanje cisti uzitek in izziv. in dokaz, da igre niso narejene, da jih po prvi uporabi zavrzes. Japonci so res vesoljci, tudi kar se tega aspekta tice. dober pokazatelj te genialnosti je ‘walking simulator’ Death Stranding, ki me je tako posrkal, da platina ni bila za sekundo mucenje, ampak pure uzitek. igra, on kateri bi si marsikateri raje rezal zile, kot jo obrnil. potem pa imas Hogwards Legacy, za katero je en model tu zapisal, da bi se Ubisoft lahko ucil, kako se dela ‘vprasajcke’ predvsem pa collectable. evo, tu pa poleg tvojga nastetega, ven udari se ocd v mixu z mazohizmom in trmo. Hogwards Legacy je bila ena najbolj mucnih platin ever. tako brezvezno enolicnih, multipliciranih s cifro x100 (Merlin trails), zaklenjenih z mini igro odpiranja, za odklep katere rabis se 33 kipcev s celotne mape (od skupno potrebnih 1428 taksnih in drugacnih pizdarij), ni niti v Far Cry seriji, kaj sele v Assassinu. please, prove me wrong, I dare you. fases insta ban :D

 

vecino iger, ce le niso totalne smeti, poskusam platinirat. vcasih dodatno igranje popravi prvotni slab vtis, ker se je igre potrebno lotiti na drug nacin, drugic pac ne. kaj cmo, platina je pac ultimate drug. evo priznam, I am hooked. jebi se Miyazaki-San :wub:

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Za mojo prvo platino je tud kriv Miyazaki in sicer Demon souls ki sem jo platiniral 3x 2x PS3 verzijo in sicer USA in EU (ta igra je imela posebej trofeje za vsako regijo) in potem še PS5. Dark souls 1 in 2 imam tudi 3 in sicer PS3/PC in PS4 verzije. Ne maram pa speedrunov tako da imam od RE iger platino samo pri RE-HD in RE0-HD

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 minutami:

Jap moja prva platina je tudi From, Sekiro. Pizda so ljudje cari!

Isto. Enostavno tako fun replayability, da je padla skorajda naravno lol. :D

Druga pa BloodBorne. Ista zgodba tudi tam. Mene Chalice Dungeoni sploh niso motili. Verjetno, ker sem jih oddelal nazadnje, ko sem bil itak že totalno OP.

 

Ne predstavljam si pa delati Platin za Souls igre. Tam je enostavno preveč vsega. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 urami:

0 platin ever, niti ne planiram kdaj naredit katero. 

 

Bloodborna pa sploh ne, ker hodim v Chalice dungeone samo v cumfuck in po gemse.


jaz tudi še nikoli niti pogledal nisem kaj je s temi platinami. Ali pa se sam bojim, da bi me pol notri povleklo, saj ne vem :D. A nekako ne želim biti suženj tega

Povezava do prispevka

Po fenomenalnima Zeldi BOTW in Dead Space Remake sem si nafukal poln disk malo bolj light zastonjske PS Extra robe in bom zdaj malo degustiral zadeve, medtem ko spet nazaj drkam SF 6. Za začetek sem malo predrkaval Humanity avtorjev Tetris Effecta. Špil je precej weird puzzler, kjer kot pes usmerjaš maso folka na podoben način kot so se nekoč igrali Lemmingsi, vsaka soba pa je orjaški puzzle, navadno poln še dodatnih unlockablesov. Špil ima zelo nenavaden vibe, malo podoben kakem Katamari Damacyju, samo da je bolj resen. Tak malo bizaren je, sploh ko ga zaseka še top muzika, ki mega spominja na Apex Twine. Evo, zelo Apex Twin vibe ima špil tudi overall. Zanimiva zadeva, ampak mogoče malo preveč... ...čudna za tole vročino? :D Ne vem, bom videl kok bom kej pri volji. Sem si potegnil zraven še Untitled Goose Game, tko da evo, lahko primerjam dve čisto različni, ampak zelo weird igrici igrački.

 

Letos igrano 2023 (za lastno evidenco)

- Evil West

- The Stanley Parable

- The Forgotten City (Polica)

- Psychonauts 2 (Polica)

- Crusader Kings 3

- No Mans Sky

- Metroid Primer Remaster (Polica) 

- Cuphead (Polica)

- Resident Evil 4 Remake (Polica)

- Dredge

- Bramble: The mountain king

- Zelda: Breath of the Wild (Polica)

- Street Fighter 6

- Dead Space Remake (Polica)

- Humanity

- Untitled Goose Game

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

Letos igrano 2023 (za lastno evidenco)

- Evil West

- The Stanley Parable

- The Forgotten City (Polica)

- Crusader Kings 3

- No Mans Sky

- Metroid Primer Remaster (Polica) 

- Cuphead (Polica)

- Resident Evil 4 Remake (Polica)

- Dredge

- Bramble: The mountain king

- Zelda: Breath of the Wild (Polica)

- Street Fighter 6

- Dead Space Remake (Polica)

- Humanity

 

Evil West pa na tem seznamu zgleda tko random da ne vem a si jo dal po pomoti na seznam al si res to igral? :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Po fenomenalnima Zeldi BOTW in Dead Space Remake sem si nafukal poln disk malo bolj light zastonjske PS Extra robe in bom zdaj malo degustiral zadeve, medtem ko spet nazaj drkam SF 6. Za začetek sem malo predrkaval Humanity avtorjev Tetris Effecta. Špil je precej weird puzzler, kjer kot pes usmerjaš maso folka na podoben način kot so se nekoč igrali Lemmingsi, vsaka soba pa je orjaški puzzle, navadno poln še dodatnih unlockablesov. Špil ima zelo nenavaden vibe, malo podoben kakem Katamari Damacyju, samo da je bolj resen. Tak malo bizaren je, sploh ko ga zaseka še top muzika, ki mega spominja na Apex Twine. Evo, zelo Apex Twin vibe ima špil tudi overall. Zanimiva zadeva, ampak mogoče malo preveč... ...čudna za tole vročino? :D Ne vem, bom videl kok bom kej pri volji. Sem si potegnil zraven še Untitled Goose Game, tko da evo, lahko primerjam dve čisto različni, ampak zelo weird igrici igrački.

 

Upam, da je med temi ES Extraši tudi Rogue Legacy 2, scier se lahko greš kar odjavit ajme

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Evil West pa na tem seznamu zgleda tko random da ne vem a si jo dal po pomoti na seznam al si res to igral? :D 

 

Res sem to igral :D Ful se mi je zaluštalo brainless shootinga pa mi je izgledalo da bi lahko bilo proper jank (pa je bilo samo jank hehe).

 

 

Hernir reče pred 1 uro:

Upam, da je med temi ES Extraši tudi Rogue Legacy 2, scier se lahko greš kar odjavit ajme

 

Itak da je RL 2 tudi na lagerju! Pa Alan Woke 1 in The Quarry, pa Life is Strange 1, za Redout 2 pa nisem dovolj moški

Povezava do prispevka

Vezano na micromanagement v Dave The Diver: Zadeve postanejo malce bolj zakomplicirane, ko dobiš ribjo farmo in zelenjavno farmo. Pri rastlinah moraš redno puliti plevel, za ribe pa skrbeti da jih ni preveč v enem bazenu itd. itd.

Potem je pa tukaj še podvodno mesto, ki se odklene v tretjem poglavju. Tam imaš veliko novih "ljudi" (ribjakov), ki imajo spet svoje želje in nove miniigre (od konkretnejšega Sea Horse Racing do enostavnejših..).  
Btw, v baru imam že celo mačjo družino (ki jo prav tako treba hraniti). In ravnokar mi je uspelo fotografirati manto. Nekatere zadeve so res epske. Tudi rešitev kita mladiča je bila silno všečna prigoda. Bancho pa ima celo kratko zgodbico glede njegove preteklosti. Res top.

Ampak kot pravim: kljub vsemu dogajanju in občasnem stresu, je treba igro jemati na easy. Chill. Če ti kaj ne uspe danes, ti bo zagotovo jutri. In nič hitet, postopoma pač vključevat izboljšave na vseh področjih.

Povezava do prispevka

evo sprobal sem še hipster darlinga Untitled Goose Game, do drugega seta nalog sem pritekel, potem se mi pa ni dalo več. Sicer luštna ideja o puzzlerju z gosko, ki zna tko max tri različne stvari, s katerimi mora potem delati hecne misije aka nagajati prebivalcem vasi... ampak men kjutnes in cosy nagajiv ton ni dovolj, da bom za porabljal svoj cajt za vlečenje kantic po tleh, gaganje iz grmovja in brskanje po smeteh, sorry, nisem volilec Levice. Preveč mi ima špil tisti pravi indy garažni feel, ko se okrog sicer zanimive in nove ideje naredi cel špil, ampak mu potem relativno hitro zmanjka gasa, potem ko enkrat greš skozi ta glavni Wow! moment. 

 

PSN pass je res ultimativna mašina za testiranje mid tier špilov, prov priceless mi je.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...