Skoči na vsebino

Shōgun


cin der

Priporočeni prispevki

Meni ima nek pridih cenenosti, ampak ne morem s prstom pokazati na nič konkretnega. Mogoče mi "commercial breaks - ekran gre črno" malce nerodno razbijejo nit.

9.2 ocena na IMDBji se mi vsekakor zdi pretirana.


Drugače pa kar okej za gledati.

Povezava do prispevka

dejansko je bil show, ki je uvedel in populariziral format tv miniserije v poznih sedemdesetih Korenine, ekstremno popularna  saga o afroameričanih za časa suženjstva. Prva ekranizacija Shoguna je nastala par let kasneje in je požela podoben uspeh. Ne bi me čudilo, če bi v kratkem sledil "reboot" Korenin.

Povezava do prispevka
Dog reče Dne, 14. 3. 2024 at 13:01:

Meni ima nek pridih cenenosti, ampak ne morem s prstom pokazati na nič konkretnega. Mogoče mi "commercial breaks - ekran gre črno" malce nerodno razbijejo nit.

9.2 ocena na IMDBji se mi vsekakor zdi pretirana.


Drugače pa kar okej za gledati.

Tudi jaz sem dobil tak občutek, osvetlitev v zgradbah mi je off. Zaenkrat še nisem prišel čez prvi del. Mogoče v prihodnosti.

Povezava do prispevka

Ko sem bil star tm ene 13 let  sem imel doma Angleško buklo od  Clavella in sem se jo vedno spravljal brat, ampak se mi je vedno zdela predebela, tko da zdaj gledam serijo, da vidim o čem je zgodba. Men je serija do zdaj kar v redu. Sanada obvlada in je kul  kot vedno, Anjin hodi in se obnaša ko Paja Patak, ne vem kje so najdl tega modela. Upam da se bo do konca serije, zdaj ko je dobil meče in naziv hatamota in nima več manjvrednostnega kompleksa proti rumencem, vsaj naučil hodit in ne racat in vrtet glavo kot da je mentalni invalid (hm, najbrž je to posledica kakšne bojne rane iz pomorske bitke, samo so pozabil to razložit). Dobra kostumografija in dobra kamera in všeč mi je počasen tempo in dober editing in da govorijo Japonsko . Na trenutke zadeva pade na nivo limonad, ampak je za gledat, ocena na IMDB-ju pa pretirana. Najbrž so se stare mame končno naučile ocenjevat zadeve.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče Dne, 3. 4. 2024 at 12:13:

, Anjin hodi in se obnaša ko Paja Patak, ne vem kje so najdl tega modela. Upam da se bo do konca serije, zdaj ko je dobil meče in naziv hatamota in nima več manjvrednostnega kompleksa proti rumencem, vsaj naučil hodit in ne racat in vrtet glavo kot da je mentalni invalid (hm, najbrž je to posledica kakšne bojne rane iz pomorske bitke, samo so pozabil to razložit). Dobra kostumografija in dobra kamera in všeč mi je počasen tempo in dober editing in da govorijo Japonsko . Na trenutke zadeva pade na nivo limonad, ampak je za gledat, ocena na IMDB-ju pa pretirana. Najbrž so se stare mame končno naučile ocenjevat zadeve.


Lol, točno to sem jaz zadnjič razmišljal, da hodi kot Jaka Racman. Pismu ja, ta lik mi ne potegne, pa če se še toliko trudit, neki ne štima, ni pristno, …

 

Ampak ja ma serija precej plusov, meni je že sam tamala Marika tko sexipilna za popizdit :wub:..pa mi drugače azijke niso nek drkmaterial, ampak ona ma nekaj…

Povezava do prispevka

Ja oba mata prav, ampak pomoje so hotl na silo narest glih to razliko med Evropskim "neolikancem" in in kao Japončki ki se imajo za nekaj več in glih ne pali, ker ni naravno. Če bi se igralec  Cosmo Jarvis obnašu kot on sam in ne kot Anjin bi blo najbrž čist v redu za pokazat razliko. Hm, sam na drugi strani je pa zanimiv kako se "barbar" obnaša do žensk. K da je največji svetnik :))). Ne bi on kot protestant fuko babe in ji primazu kakšno zaušnico, samo se mu pa mudi da bi pobil vse umazane Portugalce, ker so krive vere in jih zanima samo denar...........pravi seksualno zavrtii svetnik, ki svojo seksualnost zdravi s sveto vojo, da v čim več teles vstopi z mečem namesto s kurcem. Na trenutke je res žajfnca......

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 13 urami:

Ampak ja ma serija precej plusov, meni je že sam tamala Marika tko sexipilna za popizdit :wub:..pa mi drugače azijke niso nek drkmaterial, ampak ona ma nekaj…

 

Tisto nekaj kar ti je najbrž všeč pri temu liku je najbrž njena "nedostopnost",  ker je totalno zaprta zaradi preteklosti in slabega ravnanja s strani  moža. Drgač je pa navadna lepa naličena ženska, oblečena v kimono, ki te še dodatno skrivnostno podžge, ker ne veš kaj pričakovati spodaj........in te zanima kako jo pripraviti, da bi se odprla. Če pogledaš tole sliko igralke, najbrž ni več tistega nekaj zraven?

 

1407606-et-0209-anna-sawai-shogun-cmh-13

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...