Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

A ni na "vsakem koraku" tudi treasure vault (90% je itak slabše kot tisto kar imaš), bandit camp, živalski liar/den,... Vse je nametano povsod po mapi in v veliki večini ne dobiš glih nekaj dobrega... 

 

Ko letiš na metli in klikneš revelio ti v vsakem trenutku kaze 15-20 ikon okrog tebe. 

Ma ja sam vseen je dosti manj kot pri AC. Je pa res ogromno vsega. Sam maš pač različne stvari. Ti bandit campi so kar raznoliki načeloma. Drugače pač pokaže na metli res ogromno ikon, več kot če samo stojiš.

Kar me drgac res zmoti so ti mali kovanci. Neki lootam vse in dobivam po 8 kovance tam 😅

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 19 minutami:

Ma ja sam vseen je dosti manj kot pri AC. Je pa res ogromno vsega. Sam maš pač različne stvari. Ti bandit campi so kar raznoliki načeloma. Drugače pač pokaže na metli res ogromno ikon, več kot če samo stojiš.

Kar me drgac res zmoti so ti mali kovanci. Neki lootam vse in dobivam po 8 kovance tam 😅

 

Dosti manj samo, ker je mapa manjša. Zgoščeno je še bolj. Meni je to vse isto kot pri AC-jih ipd. Tu je ziher več zadev na kupu kot tam. Saj nima veze... Pač grem mimo. Je pa drugo, če tebi ni tako tečno, ker ti pač HP svet tako dogaja. Meni HP ne pomeni nič, ker je to prvi stik in mi je zato isto nadležno kot tam, ko je preveč vsega. 

 

Raznoliki bandit campi? :D Potolces par sovragov, da dobiš en token za upgrejd obleke... 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

 

Dosti manj samo, ker je mapa manjša. Zgoščeno je še bolj. Meni je to vse isto kot pri AC-jih ipd. Tu je ziher več zadev na kupu kot tam. Saj nima veze... Pač grem mimo. Je pa drugo, če tebi ni tako tečno, ker ti pač HP svet tako dogaja. Meni HP ne pomeni nič, ker je to prvi stik in mi je zato isto nadležno kot tam, ko je preveč vsega. 

 

Raznoliki bandit campi? :D Potolces par sovragov, da dobiš en token za upgrejd obleke... 

To valda da mi dogaja sej mi tud AC :D. Ma imaš campe kjer je grad in dosti puzzlov not ali pa kak labirint ali insamlus foe itd. Dosti stvari kompas pokaže katere drugi gejmi pac ne bi kot živali za huntat in fast travel pointe. Men je vseen 3x bolj raznolik gameplay in content kot pri AC igrah. 

Povezava do prispevka

m m mmmm, tole bo očitno top 10 prodajan špil vseh časov, res jim je ratalo bojkotiranje :D

 

upam da bodo tele cifre dale jajca dedcom in babam (hehe) na vodilnih mestih, da bodo tudi oni ignorirali preobčutljive trans smrade in ostalo sodrgo, ko bodo naslednjič delali politiko iz gayminga

Povezava do prispevka

 

 

Cisto iz firbca: a pogledate kdaj podobne stvari? Osebno se jih izogibam kot hudic kriza. Manj ko vem o spilu, ko zacnem igrat, boljs se mam. Isto velja med samim igranjem, najbolsi filing je, ko sam pogruntas kaksno stvar.

 

Verjetno tudi odvisno od spila, v kaksni do amena zahojeni zadevi verjetno ne skodi pogledat za kaksen tip na internet. Ampak se mi zdi, da si ljudje na splosno radi malo olajsajo stvari s takimi videi, ne glede na tezavnost spila.

 

Mn3nja?

 

Povezava do prispevka

Ne gledam nič od tega, tudi izklopu sem si vse na ekranu razen spellov spodaj desno, pa še za tisto imam mod, da se avtomatsko skrije ko nisem v boju. Uporabljam samo revelio in občasno odprem mapo, da pogledam kje je kaj. Pri nekje 50 urah sem obrnil glavni quest in večino stranskih (razen tisti minorni ki so po hamletih). Trenutno raziskujem vse preostale kotičke mape, da končam merlin triale, demiguise kipce, vivariume in nadgradim opremo do konca. Celoten Field Guide pomoje ne bom šel kompletirat, bom pa obiskal vse hamlete, ker določeni predeli mape so čudoviti in polni zanimivih kotičkov. Včasih ko gledam s plaže oddaljene otoke si prav želim da bi bila mapa še večja in bi lahko odletel tja :lol:. Mogoče bojo pa modderji kaj dodali.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 uro:

Cisto iz firbca: a pogledate kdaj podobne stvari? Osebno se jih izogibam kot hudic kriza. Manj ko vem o spilu, ko zacnem igrat, boljs se mam.

ce gledam skipam direkt v gameplay da se ne zajebem ce je kaka mehanika ki mi je totalno mimo se pravi bolj zaradi tehnicne plati. Pri serijah,/filmih pa sploh ne gledam niti trailerjev ne nic. 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Se posipam s pepelom, ker moj post nima direktne povezave s trans polemiko in je kot tak popolno nasprotje vecine postov v tej temi. Bi pa rad izpostavil dejstvo, da je na koncu videa (cirka 7.00) disclaimer glede tega, in upam, da boste to prepoznali kot olajsevalno okoloscino.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 3 urami:

 

 

Cisto iz firbca: a pogledate kdaj podobne stvari? Osebno se jih izogibam kot hudic kriza. Manj ko vem o spilu, ko zacnem igrat, boljs se mam. Isto velja med samim igranjem, najbolsi filing je, ko sam pogruntas kaksno stvar.

 

Verjetno tudi odvisno od spila, v kaksni do amena zahojeni zadevi verjetno ne skodi pogledat za kaksen tip na internet. Ampak se mi zdi, da si ljudje na splosno radi malo olajsajo stvari s takimi videi, ne glede na tezavnost spila.

 

Mn3nja?

 

Ne štekam takih videov. Polovica stvari not so vedno ekstremno očitne stvari ki te igra sama nauči. Zdaj če si res noro zabit in skippas vse tutoriale mogoče ne štekaš teh očitnih stvari...

 

Kaka izjema za to so mi fromsoftware špili ker igra ne razloži nič in mi je googlanje novih buildov in tega cel point teh iger

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

Igračkam igrico že nekaj dni. Malo sem postal softič, ali kaj, ampak meni je zadeva prav za 8/10 zaenkrat, zelo lepo presenečenje. Ob prvih najavah mi je delovalo za tam nekje 4/10 po beležki :D . Zelo cool casual open wolder. Igram na hard :)

To je začetni wow efekt, k ti ni nič jasno od kje tolk dobre robe. Pol se začnejo stvari v open worldu zelo ponavljati. So mi pa questi bili vse do konca ful dobri.

 

Me3do reče pred 1 uro:

A je kdo že končal pa prodaja (za ps5)? :innocent:

Jaz bom kmalu končal. Če se ti da počakati še en teden, ti jo rade volje zdilam naprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...