Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 9 minutami:

Češpljin drevored: "Men je všeč, če je moški v kravati. 5 let sva že skupaj."

 

Igrovje: "Te gate so top, da samo potegneš tipu hlače dol in ga že fukaš. Pomoje mi je podoben filing imet kurac v riti kot premagat Melanio."

ni točno tako je pa približno tako

Povezava do prispevka

Haha ja ja seveda seveda :) Sem IMO kar straight, po moje bi mi do 40. leta že kje prbilo, sploh glede na to kok sem ga prežural včasih, tudi po dosti yolo placih tipa K4, Rog pa Tiffla. Tko da če mi do zdej niso niti malo dišali rogljički, mi po moje nikol ne bodo :)

 

Čeprav za ful stvari bi blo fino, mogoče bi končno lahko z nekom obrnil It Takes Two 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Čeprav za ful stvari bi blo fino, mogoče bi končno lahko z nekom obrnil It Takes Two 


Gaming verzija “prison gay” situacije, perfect.

 

Na Grindr lahk daš oglas da isces It Takes Two coop partner & suck’n’fuck. Preferably bottom, ni pa nujno. Also, nujna fotka tiča in seznam PS trofej.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 urami:

 

wtf, pol bi se res mogu nekak na silo ufurat v From špile, sam kar sem probal mi je res sam FULL OF NOPE

ti si probal (verjetno zate) prestari in preokorni špil, jaz zdej igram Dark Souls 3 pa mi je gladko boljša izkušnja od Dark Souls 1

 

da ne rečem kok fajn izkušnja je Elden Ring, boš moral kej takega probat

Povezava do prispevka

ER je takoj za Demon's souls najlažji Souls špil :) komot lah najgrindaš, da si superjunak na koncu špila

 

Sicer je res, da ti more bit gameloop všeč, samo če je tok folka padlo v ER, ki prej niso igrali ali pa hejtali, ti zna bit kul.

 

BB v vsakem primeru ne sme bit tvoj prvi Soulsborne, če si želiš easy mode 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 5 urami:

pred časom sem navijala da bi mele v češpljevem drevoredu debato o moških pa nismo prišle tolk daleč kot ste tle

uf, zdele si mi prav triggerala en moj spomin (lahko bi bil tudi ptsd), izpred mnogih let 

takrat sm si tudi js želela bolj sočnih debat v češpljinem drevoredu, sicer sm imela dostop samo enkrat, pa še to zelo omejen čas

no in grem en dan čekirat, ni blo nič kej zanimivega, neke debate glede oblačil in kozmetike pa si rečem, dejmo odpret ankico o spolnih udih, da malo vidim kir tič bi kraljeval, no na koncu sm videla samo svoj izbrisan acc naslednji dan, nobenega pojasnila, mogoče je bila erekcija 2hard2handle, lahko da se je kakšen feget počutil preveč ogroženo :ninja: shrug, no od takrat naprej ni bilo več želje biti tam in sodelovati :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

Upam da pridejo kakšni novi obrazi!! Dajte se mal potagat v Ljubljano, da vas še v živo spoznamo, tisti, ki že leta in leta chatamo tukaj

 

Pridem, homoerotičnih tendenc žal ne morm obljubit, but you never know, sliš se do bo kar handsome zasedba

Povezava do prispevka
Heidi reče pred 1 uro:

uf, zdele si mi prav triggerala en moj spomin (lahko bi bil tudi ptsd), izpred mnogih let 

takrat sm si tudi js želela bolj sočnih debat v češpljinem drevoredu, sicer sm imela dostop samo enkrat, pa še to zelo omejen čas

no in grem en dan čekirat, ni blo nič kej zanimivega, neke debate glede oblačil in kozmetike pa si rečem, dejmo odpret ankico o spolnih udih, da malo vidim kir tič bi kraljeval, no na koncu sm videla samo svoj izbrisan acc naslednji dan, nobenega pojasnila, mogoče je bila erekcija 2hard2handle, lahko da se je kakšen feget počutil preveč ogroženo :ninja: shrug, no od takrat naprej ni bilo več želje biti tam in sodelovati :D 

fak, hvala za opozorilo, ker dejansko sva z lizz glih par tednov nazaj ugotavljali če bi mele (spet?) temo o penisih :rofl:

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...