Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

drgač pa so od Acti_blizz studiev najbolj na udaru Sledgehammer (60% vseh), Raven in Treyarch (40%). Celotna ekipa, ki je delala survival špil zadnja 4 leta in je bila zadeva tik pred predstavitvijo, je dobila knjižice.

 

Odleteli so tudi community managerji za Fallout76 in WoW

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
AMF reče Pravkar:

Če se spuca greznica pofarbanih frizur, ki se je nabrala pri blizzu čez leta se lahko Philu samo čestita

ves ta dober kader od Blizza je itak že zdavnaj spizdil, njihov zadnji big game je bil Starcraft 2 pa že takrat so nekateri že šli

 

boljše bi blo, da se današnji Blizzard zapre oz. kak talentiran studio preimenuje v Blizzard pa se jim da vse te IPje :D 

 

 

To da se pipa Raven pa Treyarch sem pa kar žalosten, modelčki so nardil en kup 4/5 špilov, ki smo jih kar nažigal :( 

Povezava do prispevka

7ke nisem igral. To pravim za osmico, ki pa sem jo tudi samo probal (Demo).

Borilnega sistema ne morem pravilno oceniti.

Drugače meni Tekken serija ni nikoli bila pri srcu, zaradi zgoraj omenjene enoličnosti.

 

Moja najljubša pretepačina ever je SF4. Je tudi edina v katero sem dejansko investiral dosti časa in dobro poznal mehanike igre.

Takoj za njo pa SC3.

 

Pretepačino, ki jo pa najbolj spoštujem, ker recognizam kako dobra in zapletena je, je 3rd Strike.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tekken 4 lyfe

 

Igral od trojke naprej vse, samo da pred 7ko sem vedno samo buttonmashal s frendi, ampak mi je bilo zelo lepo.

 

7 sem potem malce bolj in-depth spoznal (ampak res toliko lih da) in tudi zelo užival.

 

Bom z veseljem kupil 8, samo ne full price

Povezava do prispevka
Navedek

Na Hrvaškem evropski center industrije prihodnosti, v Sloveniji pa: "Delali boste odvisnike."

 

Na Hrvaškem so napovedali, da bodo v razvoj centra za gaming industrijo vložili 60 milijonov evrov. Načrtujejo tudi fakulteto za gaming, nakup najboljših tehnologij, ki bodo na voljo startup podjetjem Medtem je v Sloveniji pobuda, da bi v srednjih šolah lahko dijakom in dijakinjam ponudili izbirni predmet gaming, padla v vodo. "Glavni razlog za neuspeh je neracionalen strah, da bo program ustvarjal odvisnike od videoiger," je za Siol.net dejal eden izmed pobudnikov ideje Luka Renko.

 

https://siol.net/posel-danes/novice/na-hrvaskem-evropski-center-industrije-prihodnosti-v-sloveniji-pa-delali-boste-odvisnike-625257

Povezava do prispevka

Pa dobro, ne morš to primerjat :D Hrvaška ima normalno desno sredinsko vlado, mi pa najbolj brutalen miks levih status quo lopovov in dejanskih pravih ideoloških levih sprancev :D 

 

Pusti hrvatom 10 let tole vlado in slovencem 10 let Goloba z levico pa pejmo potem v 2034 primerjati BDP per capita :) 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Meni pri esejistiki lahko napišejo esej o videoigri, pri književnost in mediji pa vsako leto vsaj 1 igro obravnavamo 

 

Problem je, ker doslej še nisem imel študenta, ampak samo študentke, ki niso tok zainterisirane za gay-ming, ampak ena je pa napisala o Life is Strange S1 :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...