Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 58 minutami:

 

In v njem bomo vedno naleteli na pizdenje čez to ali ono... :D Nikoli ni blo in nikoli ne bo (celo vedno manj je in bo) nečesa s čim bi vsi bli zadovoljni. Zato je meni smešno pizdenje čez nekoga, ki ima drugačen pogled. Pusti mene (karikirano mene), da mi nekaj ni všeč in sem proti, tebi pa naj bo všeč. Oba pa to lahko izrazima.

 

Mislim, a jaz pa ne smem izraziti potem mnenja, kako sem naveličan pizdenja nad takimi stvarmi :D Pač, mene te stvari NE MOTIJO, sploh se ne vprašam a mi je všeč ali ne, kakšne rase/spola/spolne usmeritve je izbrana oseba za neko vlogo.  Ko mi bo uspelo izbiti iz glave misli "oh great, spet se bo nekdo pizdil nad xxxx", ko gledam/igram xyz serijo, bo pa še bolje :D  Tko res, preveč vam je dolgčas v lajfu or smth.....

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 9 minutami:

 

Mislim, a jaz pa ne smem izraziti potem mnenja, kako sem naveličan pizdenja nad takimi stvarmi :D Pač, mene te stvari NE MOTIJO, sploh se ne vprašam a mi je všeč ali ne, kakšne rase/spola/spolne usmeritve je izbrana oseba za neko vlogo.  Ko mi bo uspelo izbiti iz glave misli "oh great, spet se bo nekdo pizdil nad xxxx", ko gledam/igram xyz serijo, bo pa še bolje :D  Tko res, preveč vam je dolgčas v lajfu or smth.....

 

Seveda lahko komentiraš in izraziš svoje mnenje. Ampak ti se pizdiš nad nami, ne mi nad tabo :D Ne vem kako ti je tolko dolgčas v lajfu, da se ti ljubi ubadat z nami, ki nas določene zadeve zmotijo :D

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 5. 12. 2022 at 12:03:

 

Nič ji ne fali, tko kot tudi ne Idrisu Elbi, Morganu Freemanu in še stotinam ostalim. Na kurac mi gre pa race (al pa gender) swapping ki nima nobenega smisla ne razloga. V source materialu je Joel neki beli fotrček z belo blond hčerko, ki ga do konca sfuka lajf, ga spremeni v zagrenjenega brezvoljneža, vmes spet najde smisel, kar ga na koncu motivira, da gre narest totalno sranje. Če se bodo držali tega motiva in verjetno Joela ne boste naredili v novega Jezusa Kristusa v seriji, nej se držijo še vsega ostalega, ffs. Sam ne, očitno je prov nov trend da se drka fane source materiala in se tlači "različnost" ama povsod. Kul, n3j dajo še The Rocka kot Abby, bi imelo precej več smisla kot to da je po novem celoten cast latino ali črn.

Neki static vibes, al kako je že imel vzdevek.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...