Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

To generacijo je moj naslednji legendarnega Resident Evil 4 - Evil Within 2 - res top igrica.

 

Alan Wake se je žal slabo postaral. Zgodba je sicer še vedno odlična, ampak sem ga kake pol leta nazaj igral pa mi igralnost ni bila več taka kot sem jo imel v spominu iz xbox 360 dobe. Sploh ker sem jo igral po odličnih Gearsih, ki pa še danes trgajo gate mladim fantkom.

Povezava do prispevka

Star Wars Jedi Fallen Order PS5

Star Wars Jedi: Fallen Order Heads to PlayStation 5 and Xbox Series X/S This Summer

Next gen verzija bo zastonj za obstoječe lastnike.

 

 

14.maja poleg izida nove Subnautice dobi tudi prvotni špil PS5 verzijio. Prav tako zastonj za obstoječe lastnike. Subnatica je bila ena izmed iger ponujenih v Play at Home promociji.

 

 

Among Us pride na PS4&PS5

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Tega among us nikol nisem razumel. Koncept res dober, samo na koncu je pa igra bolj kot ne nek chat. Bi znalo bit ful bolj zanimivo, če bi par frendov igral prek skypa al neki. 

Da ne omenjam, da ni nikakršnega rewarda al neki...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

Tega among us nikol nisem razumel. Koncept res dober, samo na koncu je pa igra bolj kot ne nek chat. Bi znalo bit ful bolj zanimivo, če bi par frendov igral prek skypa al neki. 

Da ne omenjam, da ni nikakršnega rewarda al neki...

valda je za igrat s kolegi

k mafija/werewolf irl

da maš pol še dodatno dramo k že ma poznaš kako kdo laže :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...