Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Ko bi vsaj next gen verzija tako dobro zgledala kot tale trailer... Bom pa tokrat skor 100% igral kot tip, ker VO babe mi je za kozlat.

 

 

 

Eh ja našel gameplay z descom in je še slabši VO... Tole je pa nekaj najslabšega kar sem slišal v lajfu v AAA igrah...

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

ma dobro lahko bi bil 6/10 ajde.. vsaj zadostno mu damo da gre skozi

Model. Igrica ima tok bednih side-aktivnosti, da so modelčki raj odstranili % completion meter, da ne bi completionist folk šel obesit v klet zaradi PTSD-ja ob obračanju vsega na 100 % :D

Povezava do prispevka

Side aktivnosti dokler so opcijske mene ne motijo. Povej mi eno faking open world igro brez bloatwera? Problem je če v igro umetno fukneš levelanje sam zato da boš omejil z neko jebeno številko napredek igralcu ki bi rad preigral samo glavno štorijo, zapovrh pa dodaš še XP booster v mikrotransakcije.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče Dne, 20. 7. 2020 at 13:11:

Model. Igrica ima tok bednih side-aktivnosti, da so modelčki raj odstranili % completion meter, da ne bi completionist folk šel obesit v klet zaradi PTSD-ja ob obračanju vsega na 100 % :D

Toj mn tok cudno 

 

AC je bil prvi(?) Spil kjer sm jz opazu da te je na konc misije prosil ce jo rate_as.. to je blo ze ful ACjev nazaj.. pa mi je blo tko mal..cudno..tak mmo player made dungeon privdih mi je dalo ampak sm si mislu, valda bojo pogledal mal statistiko kar pomen da bojo nqabrz izlocl vse kar je folku bedno in nadgrajeval tisto kar bojo ocenjeval dobro.. lol

Povezava do prispevka

C2M-classic to magic...  dela s SNES in NES mini

 

Navedek

Plays original SNES game carts

Supports SNES game carts from any region

Insert game cart and then turn on console, just like the original SNES

Works with ANY SNES Mini console (as well as NES Mini and Shonen jump mini)

Plays backup game ROMs from USB Drive
Supports game ROMs from any region
Copy game ROMs onto USB Drive without needing any special programs.
Unlimited extra storage via one or more USB Drives.
Supports the ability to add extra emulator systems such as NES, gameboy, master system, etc
Easily swap USB Drives to have multiple different setups of emulated consoles and games.
Supports unlimited customization for advanced users

Game ROMS for other systems are supported via extra emulators :
 Arcade Games, Atari 2600, Atari 7800, Atari Lynx
Bandai WonderSwan, Bandai WonderSwan Color
Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance
Nintendo 64, Nintendo Entertainment System (NES), Super Nintendo, Nintendo Virtual Boy
Intellivision, Sega Master System, Sega Game Gear, Sega Megadrive / Genesis, Sega 32X
Neo Geo Pocket, Neo Geo Pocket Color
PCEngine TurboGrafx, PCEngine SuperGrafx
Vectrex

 

image.thumb.png.dfe59d728ce19feaca2f1a4e812af83b.png

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

ena od dveh treh XboX "ekskluziv", ki sta vredni več od pljunka po tleh, Cuphead, baje prihaja na PS4

 

https://www.eurogamer.net/articles/2020-07-28-looks-like-cuphead-is-coming-to-playstation-4

 

Močno močno MOČNO upam na physical release. To je eden od treh špilov iz te generacije, ki si ga res svinjsko želim na polici (poleg Witness in Civ 6 complete edition)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pomoje bo retail, ko vržejo ven še DLC, ki meni zgleda res carski, kolikor so ga prikazali

 

Drgač pa predlagam, da forum odslej scenzurira besedne zveze "witness fizična izdaja", ker jaz ne morem več tega doživljat, preveč je tuga, da ne morem dobesedno svoje najljubše igrice fuknit v vitrino 

Povezava do prispevka

Ful je bogi ta Cuphead, ker ga kar vsi razglašajo za Xbox ekskluzivo, v resnici pa je tudi na Swiču, isto prvi del Orija haha :D :D 

 

Treba bo počasi recognizat dejstvo, da ima Xbox samo 5 ekskluziv, ki so nad meta 90

 

Forza 6

Forza 7

Forza Horizon 3

Forza Horizon 4

Ori 2 

 

Saj je tudi meni mindblowing, samo tako je :D 

 

 

Povezava do prispevka

 Jp sej vem :) Switch, PC, XboX aka "XboX ekskluziva" :D 

 

ĆAMIR reče pred 2 minutama:

Pomoje bo retail, ko vržejo ven še DLC, ki meni zgleda res carski, kolikor so ga prikazali

 

Drgač pa predlagam, da forum odslej scenzurira besedne zveze "witness fizična izdaja", ker jaz ne morem več tega doživljat, preveč je tuga, da ne morem dobesedno svoje najljubše igrice fuknit v vitrino 

 

Isto sem jaz razmišljal, ko sem videl najavo za DLC :) Pa je takrat folk pisal "Cuphead on PS4? No way!! rofl lol gay" pa evo zdej. Bi bil pa vanila + DLC na ps4 disku res m m m mmmm sweet romunian boy

 

Okrog witness za retail sem pa dostikrat tudi sam depresiven ja, ampak lej, upanje ne sme nikdar umreti :)

 

 

 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 12 minutami:

Ful je bogi ta Cuphead, ker ga kar vsi razglašajo za Xbox ekskluzivo, v resnici pa je tudi na Swiču, isto prvi del Orija haha :D :D 

 

Treba bo počasi recognizat dejstvo, da ima Xbox samo 5 ekskluziv, ki so nad meta 90

 

Forza 6

Forza 7

Forza Horizon 3

Forza Horizon 4

Ori 2 

 

Saj je tudi meni mindblowing, samo tako je :D 

 

 

 

Od teh so nad 90 samo 3 - FH3 in 4 ter Ori 2

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

MS lepo služi keš z xboxom in z vsemi pc špili, bogi Sony pa ima samo playstation. Če slednjega primerjamo s pcjem je pač patetična spaka, ki finančno ni vredna pljunka v morju.

 

 

Dej pametnjakovič razlož nam boldano ker me res zanima kakšen kos dreka boš skup spacal na to blodnjo?

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 3 minutami:

Mislim, da smo v neki drugi temi odkrili da ima ps4 pa 6 eksluziv vrednih igranja, tako da je tole zafrkavanje nad xboxom res lol:rofl:

 

MS lepo služi keš z xboxom in z vsemi pc špili, bogi Sony pa ima samo playstation. Če slednjega primerjamo s pcjem je pač patetična spaka, ki finančno ni vredna pljunka v morju.

Vem, da nisi nek hud matematik, samo 6 je ful ful večje od 0.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...