Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Sem bil na razstavi videoigračk v Trieste

 

Trste še vedno lep ko svija, čeprav je bila megla taka, da nisem videl 2 metra pred sabo. Samo ko nabašeš na carsko stavbo v Trstu, pa je res odlom

 

Razstava pa, hmmm ... v redu je. 6 ali 7/10 ali nekaj. Kar kjut sprehod skozi zgodovino iger, dejansko imajo večino relevantnih naprav, za sprobat je dosti malo igric (point je na konjzolah, ne na igricah). Dosti folka ni vedelo točno, kaj naj si z razstavo začne, ker so želel igrat Mariota, pol pa je ta reprezentiran z 1 igro, ki jo lahko igraš, če je slučajno prosta. Ampak dober add-on za obisk Trsta, pa 50 metrov proč je še razstava Moneta in impresionistov in dobiš cenejšo karto, če kupiš karto za razstavo igric 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 4 urami:

tud ni full price drugač, 40 dolarjev

 

Gledam mal longplaye folka na streamu (1 epizodo, da začutim vajb) in je moje mnenje

a) špil izgleda jebeno fenomenalno, res ima brutalno akcijo SKOZ pa še art mi je do jajc

b) igrica dejansko izgleda svinjsko težka :D streamerji dobivajo tok po pizdi da bi jim bilo mega bad u lajfu že če jih noben ne bi gledal, ne pa da jim par sto komadov še taunta po streamu zraven:D 

 

 

Hernier reče pred 1 uro:

Sem bil na razstavi videoigračk v Trieste

 

Trste še vedno lep ko svija, čeprav je bila megla taka, da nisem videl 2 metra pred sabo. Samo ko nabašeš na carsko stavbo v Trstu, pa je res odlom

 

Ene 2 meseca nazaj sem bil tam. MEGA lepa mesto, fak kera jebena arhitektura a si ti bolan??? Prov uno hardcore najlepše avstrijske meščanske bajte in palače, samo pač ob morju :D Res takoj začutiš, da to mesto je pa res blo neki v svojem cajtu, da res ni bilo heca. Tista mestna hiša na glavnem trgu je odlom huda, človek bi prov prekrižal butaro in sekiro in šel smashat kakšen slovenski nagrobnik.

 

Ljubljana je sicer mega luštkana in cukrasta, ma arhitektura, občutek pomembnosti in impozantnost mesta je pa ko posušen flek od driske na gatah v primerjavi s Trstom.

 

močno močno priporočam še podaljšan obisk Opatije. Če je Trst avstrijsko mesto ob morju, je Opatija avstrijsko letovišče na Jadranu. Meni tudi extra mega plac, kva bi delu kateri od starih vil tam ej, tiča v žleb skosss

Povezava do prispevka

Ce se komu mudi igrat Sifu
Ce nabavite Delux edition (45$ s Ps plus discountom) lahk ze igrate (pac 48 ur prej se game odklene kot pri navadni verziji)

Baje je treba it v Games collection, ker direkt prek stora download se ne dela

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Zakaj Elden Ring Deluxe nima tega bonusa.... :ranting:

 

p.s. Sej ne da podpiram to odiranje folka - Deluxe kupim kvečjemu kdaj ko je not season pass. Ampak FromSoft špile sem redno pripravljen double dipat itd za prej začet igrat ;)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 urami:

Sifu trenutno na 77 meta: https://www.metacritic.com/game/playstation-5/sifu/critic-reviews 

 

Reviewi se nekak delijo na tiste, katerim je bila igrica ful všeč zaradi mega globokega fajting sistema, akcije in kul grafike ter na tiste, ki jim špil ni bil všeč zaradi baje extremne težavnosti in s tem povezanega grinda. Tko daleč največji očitek je prehuda težavnost:

 

 

blah

isto sranje zakaj ne igram From špilov torej :(

pa kr veselil sem se

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 55 minutami:

 

 

v bistvu mi je ta koncept, da se naučiš vsega bolj všeč kukr zanašanje na grind. Grind je tu učenje, lih tko kot IRL.

 

meni špil tbh izgleda nor, IMO če te ne moti brutalna zafukanost in si se pripravljen naučiti fight sistem, je tole fenomenalna igrica.

 

Jst sem res ultra proper hyped, ampak se zavedam da se mega biased: ful sem bil v pretepačinah, beatem upi so mi eden od top žanrov, s kolegi smo eno obdobje pogledal VSE kung fu B cheeserje ki obstajajo na Zemlji (ne zajebavam se, po moje smo pogledal +100 kung fu čizerjev, ask @Feget) pa še pol lajfa sem spremljal / treniral borilne športe. Men bo tole IMO res neskončno sedlo :D 

 

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

 

meni špil tbh izgleda nor, IMO če te ne moti brutalna zafukanost in si se pripravljen naučiti fight sistem, je tole fenomenalna igrica.

 

Jst sem res ultra proper hyped, ampak se zavedam da se mega biased: ful sem bil v pretepačinah, beatem upi so mi eden od top žanrov, s kolegi smo eno obdobje pogledal VSE kung fu B cheeserje ki obstajajo na Zemlji (ne zajebavam se, po moje smo pogledal +100 kung fu čizerjev, ask @Feget) pa še pol lajfa sem spremljal / treniral borilne športe. Men bo tole IMO res neskončno sedlo :D 

 

 

 

 

Morm pač priznat, da sm jih jst tud. Pač kot froc sm bil bolan fen jackie chanov itd. Pol sm pa kot odrasel človek pa uletel v topic AZIJSKA FILMOGRAFIJA in prebral tvoj opis KID WITH THE GOLDEN ARM. Končal se je neki u stilu, "nato model odjebe pičko in reče, "ok zdej grem pa naprej pit"" To me je motiviral da pogledam ta film in pol še kakšnih 100 shaw brothers (na konc sm mal že scrapal po dnu soda in gledal tud kakšne Bruce Li filme, Toxic Avengerje in podoben ogaben sir).

 

Fora je da si mogu poiskat specifično US dub, ker so vmes neki "dobri dubi" prišli ven, ki niso mel istega feelinga. Mi pa nič ni žal, ob vseh filmih, ki sem jih gledal je ta hong kong cheese zlo visoko :D

 

Tko da bo tud Sifu zihr sedu, rajš nism nč gledu gameplay k bo zihr noro.

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Tudi jaz se spomnim "Azijska filmografija" topica, bil sem star 15, ko sem ga čital, nisem še sploh bil registriran na forum

 

Spomnim se, da je Galko not priporočal Riki-Oh in sem ga takrat pogledal in sam WTF negroid, ampak mi je v bistvu še zdaj carski film :D  

 

Pa spomnim se, da se je tema lepo razvijala, folk si prijazno piše komentse in predlaga filme, pol pa uleti uporabnik ZorroAutre al neki takega in sam začne padat po faci: Nimate pojma, ne znate gledat filmov, niti jih ne poznate po naslovih, vsi našteti v temi doslej so smeti, zdaj bom pa nakucal 2 A4 strani dolg seznam nekih črno-belih obskurnih filmov, ki sem jih pobral iz knjige Leksikon filmov od A do Ž :D :D :D

Povezava do prispevka

Zanimivi statsi v perspektivi, da se vidi, kako huge je GTA 5: 

 

Entire Assassin's Creed series (as of Nov 2020): 155 million copies

Entire Final Fantasy series (as of Sep 2021): 164 million copies

Entire Resident Evil series (as of Dec 2021): 123 million copies

 

Grand Theft Auto V (as of Feb 2022): 160 million copies

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...