Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Sektor 13 reče pred 2 urama:

Za to ker realno pove kaj si misli ?

Ma ne, sej ni to problem, bolj to, da nima dovolj varied okusa v špilih, da bi bil res dober naslov za reviewe. Sploh glede na to, da tud ko dobi špil v roke dost prej, je dost njegovih opisov površnih in gre samo, ko igra, malo na hitro čez glavno zgodbo in to je to.

 

Recimo folk k je hitel z Witcher 3 in Nier Automata, brez da bi res izkusili večino side questov, samo da lahko na hitro dajo nek review ven. To zame sploh niso gamerji, samo pozerji.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Skillup ima zame najslabše reviewe od vseh teh znanih youtuberjev. Površno igra skozi igre, je premalo razgledan da bi razumel pol stvari in ima preveč ozek pogled da bi lahko naredil nek iskren nepristranski review. Poleg tega ti niti ne pove ocene ampak samo ali priporoča ali ne. Pa kr skače iz ene kategorije v drugo ali pa mi govori res neke brez vezne stvari kot audio settings ali kako deluje igra na steam decku in razlicnih graficnih, kot da nima vsak špil benchmarkov. Iz takega videa js ne morem pridobiti NIČ. Lahko samo razberem ali je njemu igra všeč ali ne. Če imaš identične vrednote in okus kot on zna bit super.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 urami:

FFXVI predogledi so up

 

Lepo, da so odstranili (?) un čudn borilni sistem iz FF Emo geh boy band igrice, ko si pritisnil na knof in potem čakal, da un feget spelje napad.
Mi je bil pa odprt svet zelo ql, ki bo očitno tu manjkal (?)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

Noooooooooo D:

Zato nisem slišal prej za tole. :D

Ne vem no, Genshin Impact je bila edina taka igra, ki sem jo kdajkoli igral. Tole sem mislil probati samo zaradi nore premise in Yoka Tara.

haha, ja. jaz tudi zacel sinoalice spilat samo zaradi yoka tara in sem sedaj v top 20 guildu na global serverju. :) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Noooooooooo D:

Zato nisem slišal prej za tole. :D

Ne vem no, Genshin Impact je bila edina taka igra, ki sem jo kdajkoli igral. Tole sem mislil probati samo zaradi nore premise in Yoka Tara.

 Ne spomnim se tocno kje, ampak sem slisal, da Yoko Taro dela tudi na dejanski igri, ni pa receno, da je Nier related

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

 Ne spomnim se tocno kje, ampak sem slisal, da Yoko Taro dela tudi na dejanski igri, ni pa receno, da je Nier related

trentuno yoko bdi nad zgodbo in/ali dizijnom teh mobidicnih drog:

sinoalice

nier reincarnation

404 game re:set

 

cist izza vogla pa je lani izsla trojica jako vsecnih spilov voice of cards (pc, ps4, switch).

 

ma pa model vse spile nekak povezane v yokoverse. ce ne drugega je emil vsepovsod, oz. kakega andorida ufura, ki sanja shranjenje zgodbe ljudov. :D 

 

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka

@Gatsu

Here are the nine featured sports and their accompanying games:

 

  • Archery – Tic Tac Bow
  • Baseball – WBSC eBaseball: Power Pros
  • Chess – Chess.com
  • Cycling – Zwift
  • Dance – Just Dance 2023
  • Motorsport – Gran Turismo 7
  • Sailing – Virtual Regatta
  • Taekwondo – Virtual Taekwondo
  • Tennis – Tennis Clash

sem najprej mislil kako da niso izbrali nek pravi simulator kot ACC ali iRacing potem pa vidim seznam ostalih iger... Holy shit ob takih igrah raje nisem izbran če sem developer 🤣🤣. Iskreno sem prav presenečen da so uspeli TAKO slab seznam iger najt. To so mogli pogooglat top esport games in namerno zignorirat vse v top 50. Pa kr šah je zraven 🤣. A se to šteje kot esport dejansko če je identičen game online kot v pravem življenju in itak vsak šahist igra online? So potem praktično vsi trenutni šahisti esports gamerji 😆?

Povezava do prispevka

Drgač jaz polagam precej upanja v igračko: Final Fantasy 16

 

Zgleda, kot da hočejo vrnit del čara tej legendarni in nekoč truly one-of-the-best franšizi

 

Zdaj si je to težko predstavljat, ker se mi zdi, da je FF izgubil ogromno renomeja, ampak včasih pa so te igrice bile, kot reče Galko, to to v lajfu. Cinematične as fuck, z res dobro zgodbo, kjer si čutil, da na svoji misiji moraš uspet, sicer bo cel svet trpel, vmesni filmčki so bili čudoviti in razne animacije posebnih napadov so tako zapokale, da so se solzile oči. Monsterji, ki si jih poklical v borbo, so bili ogromni in zajebani, svet pa raznolik ter poln pustolovščin in carskih aktivnosti

 

Pač res best serija, ki pa je nekje na PS2 izgubila zagon in od takrat začela malo padat. Ma jaz takoj podpišem za nov proper del in res upam, da bo FF16 uspelo, da vsaj malo začutimo čar teh starih mojstrovin

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

jp jp. Podpišem cel post od @Hernier. Čeprav pri FF16 so mi res mal zagnusali sceno spongy sovražniki in res beden filing pri udarcih, ampak ajde. Mogoče je boljše kot izgleda. Ostalo mi deluje pa mega top.

 

Ima pa FF7 čisto poseben plac v mojih gaming spominih. Prvi JRPG špil ki sem ga kadarkoli igral, prvi resen RPG ki sem zares padel noter in ga obrnil podolgem in počez, pa še FENOMENALEN špil za tiste cajte. Semi open world, carski liki, eden najbolj cool antagonistov ever, top tier zgodba, brutalen story twist kjer sem mislil da se bom zjokal zraven, absolutno NORI battli, summoni ki so ti strgali gate in ti pobrili še tistih pet kocin na jajcih ki si jih imel pri 14. letih, celega fuka skrivnosti, analna princa Ruby / Emerald weapon... Pač popoln špil. Meni je po lepih spominih še vedno top 3 vseh časov, par let za njem mi je še za eno stopnjičko vse skupaj dvignil samo še Baldurs Gate 1 + 2 + DLC.

Povezava do prispevka

Men gre predvsem na kurac kok malo dajo developerji FF iger na gamerjev čas, samo zato ker niso bli sposobni delat bolj zanimiv content.

 

FFVII se mi je zdel super tempiran, še zdej se spomnim nekaterih delov v zgodbi, Shinra mansion al pa kake Sephiroth scene, - uglavnem špil je vlekel, da ga nisem nehal igrati, ni pa bil predolg, splačalo se je vsak plac pregledat... potem pa vsaka igra vedno slabše, FFX je bil že totalen linearni grindfest (mi je pa bil kul tree za vlagat točke), FFXV pa poln enih bednih sidestvari, da me je hitro minilo.

 

Prvo kot prvo, nujno rabijo ene boljše pisce za dialoge in boljše quest developerje, da ne bo 66% contenta fetch questi & ubij določeno število teh pošasti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...