Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2024]


Priporočeni prispevki

To je odgovor s strani ASSSpyre jaz bom dal kar refund na tole

An update on the STAR WARS: Battlefront Classic Collection – Aspyr Support

An update on the STAR WARS: Battlefront Classic Collection

civ6-teddy2.jpg
 
Aspyr Joe
5 hours ago Updated
FollowNot yet followed by anyone

We’d like to thank the Battlefront community for their overwhelming support and feedback for the STAR WARS™  Battlefront Classic Collection release. 

At launch, we experienced critical errors with our network infrastructure.  The result was incredibly high ping, matchmaking errors, crashes, and servers not appearing in the browser. 

Since launch, we’ve been working to address these issues and increase network stability, and we will continue our efforts until our network infrastructure is stabilized to prevent further outages.

Please continue to report bugs, errors, or unexpected behaviors to our support team via our Request Form

The Aspyr Team

Povezava do prispevka

Včeraj padel še Nameless puppet. :ododava:

Lies of P dobesedno najboljši soulslike špil.

Škoda, ker je izšel v res nabitem letu s goty materialom in so ga upravičeno zasenčili boljši naslovi. Toda model tole je kar lepo presenečenje lanskega leta.

Top trije bossi so definitvno King of puppets, Laxasia in nameless puppet.

Škoda edino, da so postavili "spawn" za frenda v boju pred areno s šefom. Tako že na daleč veš, da tečeš bossu v objem. Bolje bi bilo, da bi se pojavil spawn kasneje.

Upam, da From kopira njihov sistem questanja, kjer imaš poleg lokacije ikonco modela s katerim moraš govoriti, da opraviš/nadaljuješ quest. Kul detail.

Komaj čakam dvojko.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Obrnil Persono 3 Reload. Zelo kul manjša, bolj osebna, manj ambiciozna personica, sem velik fan. Vidi se da je to šele pravi začetek "sims" Person, ker je vse skupaj manj izpiljeno in slabše narejeni kot v P5, ampak ima pa špil 20 ton šarma in hkrati ima špil ZELO poseben pacing in tempo, na tem področju je špil čisti unikat. 

 

Zelo cool porabljenih 70 ur za srednješolsko ljubezensko dramo, hanganje s kolegi po šoli, delanje somačih nalog in prepričevanje 10-letnih punčk, da naj ne pobegnejo od doma :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
AMF reče pred 9 minutami:

Dave je podoben DaCapu/ 10


Ne samo, da mi je res malce podoben, tudi igra je top over the top. Dobesedno en najboljših naslovov zadnjih nekaj let. Je sicer res dosti (preveč) grindanja, sploh proti koncu, ampak celokupno je fenomenalna izkušnja. Enostavno je neka drogica v tej igri. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Darksiders: Genesis

7/10

11-big-darksiders-genesis.jpg

Simple Diablol z lahkim platformanjem in boljšim gameplayom, dolg nekje 20 urc. V njem igraš dva heroja z dokaj velikim naborom abilitijev. Na začetku sem imel overwhelm občutek, ampak sem nekje na tretjini igre zaštekal kontrole in užival do konca. Igra je lepa, VA je dober, zgodba pa tipično preprosta (zlobni demoni, fbite jih).

Največji minus igre je to, da platformanje ne deluje kot bi moralo.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

NBA 2K24 PS5

 

No ja. Danes ji dam zadnjo šanso, pol se pa vrnem na K23. <_<

Po začetni testni fazi ugotavljam, da je tut on the court gameplay slabši kot pri predhodniku. Ne samo, da je obramba v pizdi, tudi napad spet trpi za čudnimi odločitvami špila, ko se mu dvigne kuratz in ne boš zadel bazena pri odprtem metu, pa če podkupiš vse tri suce u pm. Ajde, videl neke zanimive favle, ki so v prejšnjih verzijah malone izginili iz repertoarja, to je pa tudi vse. 23tka je bonbonček in kot je nekdo na Operation Sports omenil - načeloma spatchana in izpiljena do konca in nekih hujših stvari ne rabiš pričakovat. Tule bo pa še štala.

Povezava do prispevka

MH Rise - pravi čas, da sem naredil platino, ker se v petek začne DD2 party. Moj prvi MH je bil World kakopak, drugi Rise in sedaj lahko že po dveh delih v seriji rečem, da je to moja najlubša serija v igrah (poleg Soulsborne seveda). Serijo igram sedaj od 2018, vmes malo manj, zadnje leto spet na dnevni ravni in res ne vidim še, da bom kmalu nehal oz. vsaj do izida Wilds! 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

NBA 2K24 PS5

 

No ja. Danes ji dam zadnjo šanso, pol se pa vrnem na K23. <_<

Po začetni testni fazi ugotavljam, da je tut on the court gameplay slabši kot pri predhodniku. Ne samo, da je obramba v pizdi, tudi napad spet trpi za čudnimi odločitvami špila, ko se mu dvigne kuratz in ne boš zadel bazena pri odprtem metu, pa če podkupiš vse tri suce u pm. Ajde, videl neke zanimive favle, ki so v prejšnjih verzijah malone izginili iz repertoarja, to je pa tudi vse. 23tka je bonbonček in kot je nekdo na Operation Sports omenil - načeloma spatchana in izpiljena do konca in nekih hujših stvari ne rabiš pričakovat. Tule bo pa še štala.

Jaz imam težave samo z odprtimi meti, oz. window za zelen izmet je res smešno majhen :D gitgud bi rekli stari ljudje, v osnovi uživam v špilu, je pa res, da se samo zabijam pod obroč, ko tele v nova vrata :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 urami:

Jaz imam težave samo z odprtimi meti, oz. window za zelen izmet je res smešno majhen :D gitgud bi rekli stari ljudje, v osnovi uživam v špilu, je pa res, da se samo zabijam pod obroč, ko tele v nova vrata :D 

 

Ne gre. Napad ni problem. Če dam 110 oz 120 pik na tekmo, se ne bunim, če gre kak odprt met ven in očitno ni kritičen. Igram pa brez shot metra in je manj frustrirajoče. Ubija me obramba oz tisti filing, da se špil odloči cheatat, ko se mu zazdi da ti ne bo pustil zmagat. Trojke padajo z vseh strani, odpirajo se avtoceste do obroča in vekslanje med igralci je kar naenkrat broke ali pa prepočasno... Na trenutke v špilu res uživam, pol mi pa take bedne fore ubijejo voljo.

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

RedAlert 2 - zdele je kolekcija na Steamu v akciji...

 

Sede ful... Čakam remake. Manjka takih igr :(

Tazadnja ko je potegnla tako je bila FrostPunk.

 

11/10 vsaj men.

 

Vem da je nekoč en mn3njalničar z nickom Copatko tole obvladu. Online me je sesu kot mačka skos :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

PoP_6-97.thumb.webp.8c58bb810bef09ab8109f7f243ef10f9.webp

Po Lies of P sem se lotil novega Princa.

Igram na Hero težavnosti in je ravnopravšnja.

Včeraj padla kraljica v gozdu.

Takoj podpišem, da ubisoft začne ven metat take zadeve. Lani jeseni Mirage letos tole. Neka polovična cena polne AAA igre časovno med 15-20 urami. To je to.

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Ion fury

3/10

Ion-Fury-Aftershock.jpg

Gre za DukeNukem3D tip igre. Preigral sem le osnovno igro in to z izjemno muko. Sovragi so nezanimivi in večino časa le stojijo pri miru in strelajo po generičnem zaporedju, orožja so dolgočasna in jih menjaš le ko ti zmanjka metkov. Grafika je obupno grda in ves čas loviš piksle, da se odločiš kam streljat. Aim je pri določenih orožjih zjeban in če strelaš direktno v sovraga dejansko strelja mimo.

Bljah. Blast TO the past....

Povezava do prispevka

Igram Robocop: Rogue city. Zaenkrat carski AA špilček, ki res u nulo zadane estetiko in vibe filma, brutalna akcija pa sploh totalno trofne early 90s akcijade. Sem šele par ur v špilu (ravno sem odprl gun upgrade) in ne morem še preveč pametovat, ampak igrica obeta da bo zelo cool ride.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

ful morš bit realist, kaj pričakovat od špila.

 

Če pričakuješ mega dinamično in spektakularno AAA bombo tipa Doom, Doom Eternal ali Titanfall 2, boš ful razočaran in ti bo igrica = smeti.

 

Če pa pričakuješ linearno, praktično on-rails shooter izkušnjo tipa Virtua Cop (tnx za referenco, @atomic) z čisto OK narejenenimi light detektivskimi questi, light FRP elementi, 1:1 zvestobo source materialu, brutalnim nasiljem in izjemnim late 80s / early 90s šarmom, je pa to to. Če si pa Robocop fan, se ti pa verjetno sfuka od sreče.

 

 

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

@Galko

 

In kako teče na PS5 ? Performance mode itak.

 

 

teče čisto kul, bi rekel? Edino nalaganje tekstur je kdaj opazno, pa obrazne animacije so precej funky. Ne vem, jaz nimam problemov, ampak meni je bilo cool igrat tudi Kingdom Come: Deliverance na PS4, tko da mogoče RES nisem pravi naslov za taka vprašanja :D

Povezava do prispevka

Aprila grem na Japonsko, tako da za hajp spilam Ghost of Tsushima. Ker se nimam ravno za fana open world zadev, sem pozitivno presenecen, da mi precej sede. Iskreno verjetno tega spila nikol ne bi igral, ce se ne bi dogajal na Japonskem. Se mi zdi, da so dobro zadeli ta misteriozen filing z mahom porascenih kamnitih lampic in malih shrinov v kotih. Res je lep spil. Po 20 urah se mi sicer vecine stvari ne da vec delat in delam samo se main quest, je pa vseeno carsko napisat se kaksen haiku al pa splezat na hrib do shrina. Realno ne prinasa cesa res novega v open world formulo, ampak setting in cinematicnost mi res sedeta, ostalo je pa dost kul, da bom pomoje prigural do konca.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Scar reče Pravkar:

Aprila grem na Japonsko, tako da za hajp spilam Ghost of Tsushima. Ker se nimam ravno za fana open world zadev, sem pozitivno presenecen, da mi precej sede. Iskreno verjetno tega spila nikol ne bi igral, ce se ne bi dogajal na Japonskem. Se mi zdi, da so dobro zadeli ta misteriozen filing z mahom porascenih kamnitih lampic in malih shrinov v kotih. Res je lep spil. Po 20 urah se mi sicer vecine stvari ne da vec delat in delam samo se main quest, je pa vseeno carsko napisat se kaksen haiku al pa splezat na hrib do shrina. Realno ne prinasa cesa res novega v open world formulo, ampak setting in cinematicnost mi res sedeta, ostalo je pa dost kul, da bom pomoje prigural do konca.

Katera mesta bos obiskal in za koliko dni greš?

 

Jaz sem lani bil 14 dni. Tokyo - Osaka - Kyoto - Tokyo. Res top dopust. 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 8 minutami:

Katera mesta bos obiskal in za koliko dni greš?

 

Jaz sem lani bil 14 dni. Tokyo - Osaka - Kyoto - Tokyo. Res top dopust. 

Lol točn tko gremo mi letos. Kyoto :wub:

 

Nisem pa še bil v Osaki, razen v Yakuzi :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...