Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 4 minutami:

Kva je fora, ne razumem:nicjasno: Da se smejimo temu bebčku, ki je naročil preorder bullshit?

 

Ne vem sicer zakaj amazon in ebay ne benajo vseh tem scammerjev, to so čiste goljufije, skoraj na nivoju "Hello friend, I am your lost nigerian brother and our father has left us a million dollars"

 

8WsTL2th.jpg

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jst dvomim v to. Sicer MS očitno ma keš, da bi si to privoščil. Tudi Sony sicer. Ampak Sony ma drug problem, ker se mi zdi, da si ni kaj dosti goodwilla nabral s to odločitvijo o podražitvah v cajtu ko majo rekordni promet in dobičke in v cajtih ko je push na digital hujši kot ever (in s tem manj stroškov zanje) in v teh korona cajtih, ko ma veliko svetovne populacije precej manj. Pure fucking greed is what that is. Najboljšejša reklama za Gamepass right there, pa če se spustijo ceno... bye buh Sony.

 

Me zanima kolk folka bo navalilo na PS5 ko vsi tisti diehard fani dobijo svojega oz. kolk se bojo prodajali rabljeno po tem, ko bo folk preigral tist en špil k ga je hotel preigrat in ga je kupil za oderuško ceno, potem pa vse skupaj prodal ker je blo to to.

 

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 2 urama:

Me zanima kolk folka bo navalilo na PS5 ko vsi tisti diehard fani dobijo svojega oz. kolk se bojo prodajali rabljeno po tem, ko bo folk preigral tist en špil k ga je hotel preigrat in ga je kupil za oderuško ceno, potem pa vse skupaj prodal ker je blo to to.

Ljudje, ki kupujejo day 1 konzolo, je ne kupujejo zaradi neke specifične igrice, ki bi si jo želeli igrat. Ni to Switch, da bi imel day 1 mega ekskluzivo ala Zelda. 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 28 minutami:

Ljudje, ki kupujejo day 1 konzolo, je ne kupujejo zaradi neke specifične igrice, ki bi si jo želeli igrat. Ni to Switch, da bi imel day 1 mega ekskluzivo ala Zelda. 

 

ma ja, spustil sem del stavka. točno to sem mislil sicer, day 1 ne kupujejo zaradi specifičnega špila niti jo najbrž ne bodo prodajali. ko bo tisti rush (potrpežljivih in nepotrpežljivih) die hard fanov mimo, se bo pokazalo kolk bodo casualci kupovali (in prodajali) PS5, glede na cene špilov. Po drugi strani pa Sony lepo uklesti ljudi s digitalnimi edicijami, kjer folk računov ni baš najbolj pripravljen prodajat, rabljena konzola brez špilov je pa instant manj mikavna.

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 8 urami:

Še komu se zdi, da bo microsoft spustil ceno seksu za stotka?

Precej manj štroma porabi, ter posledično ne rabi big ass cooler.

Še da začnejo reklamirat, da samo oni imajo true 4k konzolo za multiplate in je win.

Ja itak no. Najboljši da jo dajo zastonj ven in probajo z 10€ gamepasom vse stroške pokrit. Pa ni Microsoft Karitas da ti bo vse napol za gešenk dajal no. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 22 minutami:

Ja itak no. Najboljši da jo dajo zastonj ven in probajo z 10€ gamepasom vse stroške pokrit. Pa ni Microsoft Karitas da ti bo vse napol za gešenk dajal no. 

User Base = Money

(Pa ne na račun članarin za gamepass).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...