Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2020]


Priporočeni prispevki

Sem pol našel ključ. Ne me jebat lol. Milijon respawnajočih babic z hoodiji in laser. Sem iskal babo z zvoncem ene 15 minut na 10 kvadratnih metrih lol. Ampak naposled sem jo le našel. Spodaj pa ključ. Kjer faking carski dizajn za odkrivanje skrivnosti :avadodo:

 

No naposled sem le prišel gor do Upper Cathedral Ward, notri pa best jeben horror movie of my life. Z baklo v temi  proti mindflayerjem in volkodlakom z modrimi očmi. Ni šans, da podaljšam sekiro, ker me je preveč strah :avadodo:

Se tam pretepam ko budala in porabim vse viale (ker mi jebeni lovkarji poberejo pol energije vsakič, ko kej zajebem lol), na koncu mam samo še enga mindflayerja, in tip me valjda imobilizira in začne srkat možgane. Samo molim boga, da mi ostane neki lajfa, da ga ubijem in se vrnem v sweet sweet dream. Tip me spusti, imam res še samo piksel energije, ampak isto on. Zamahnem še enkrat in tip mrtev. YES!

Tečem nazaj ven, in dol po stopnicah se zaletim v ogenj in umrem :avadodo::rofl:

Pol sem valjda retrieval brez panike.

 

Nafilan z novimi viali sem se vrnil nazaj in odkorakal v Orphanage. Boss je milijon Captain Toadov... orphanage... ok, zihr bo vletel nek ogromen boss skrbnik.

Po 5 minutah sekcanja šampinjonov, se pojavi faking foter samohranilec. Hehe, ni panike... Med tem ko sem to izgovarjal mi napiše "weapon is at risk". Ne me jebat haha.

S topo sekiro (kirkhammer moveset je bil res beden za to hordo lol) sem tipa in družino tepu ene 15 minut. Ampak vseeno je padu v prvo. :D

 

Kaj mi dela ta igra no. Tolk dogodivščin na vsake nekaj minut res nisem doživel še nikjer, majkemi. :avadodo::avadodo::avadodo:

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

kekit 02/11/2020: nek primorski polž / angora maček, ki pride na forum bolj ali manj samo objasnit folku da so scum, +7 to strenght +5 na dexterity če vidi uporabnika "Mefisto Lizzard", drgač pa bolj prezenca v stilu Ah vi mladiči ko se vam še da špilat jaz sem bil včasih gamer zdaj sem pa casual foter in to priznam tukaj sem samo zato ker lahko shitpostam v slovenskem jeziku aja pa jedi govna uporabnik mefisto. Ocenjena starost: 52 let

 

kekit 02/12/2020: mlad, nabit, poln energije in elana, v prvo tolče bosse, kupuje pro gamer pade na BF akcijah in sprašuje v železnini, kateri TV ima najmanjši input lag, uno hype gamer ki dejansko še obvlada zraven. Ocenjena starost: 24 let 

 

 

kva to dela From ej :D 

 

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

@Galko :rofl:

 

Ti se zajebavaš, sam jaz sem čisto padu not. Neki tazga se mi ni zgodilo že ful ful časa. Po navadi sem pri vseh drugih akcijskih avanturah vedno lagodno zleknjen v enosed in šopam tam neki po attack gumbu in med enim combotom in drugim žrem pizzo. Pri BB se pa vsake pol ure zalotim kako sem nagnjen naprej v pro gamer PES 2001 stance in imam odprta usta. :rofl:

Na tak način igram edino competitive multiplayer stuff. Še nikoli nisem tega doživel pri single player igrah.

 

10/engagement :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Včeraj nadaljeval s testiranjem gamepass zadev in naletel na manjše "presenečenje". Nerad gledam gameplay video na youtube, tisto kar sem pogledal ni bilo ravno up my alley...ampak Nier:Automata je pa fucking carska :D Sem jo imel na listi špilov, ki lahko presenetijo predvsem zaradi mn3 hypa... da je pa tolk awesome pa nisem pričakoval <3 aja btw sem šele na začetku špila in uživam 100 na uro <3

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

ej @Kastor, vidim da imaš ti zdaj nek recap greatest hitsov generacije, podobno kot kekit, a si imel zdaj eno obdobje pavzo al kako to?

Pcja nimam dovolj dobrega, na ps4 sem pa škrtaril skoraj ko mefisto in se zanašal na ps now in ps plus :D Zdaj sem pa usekal xbox gamepass mode in samo pada po faci the greatest hits... žal mi je samo, da ne morem igrat vse naenkrat... za bonus points sem začel prvič igrat god of war :D

  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Bloodborne chronicles #352452

 

Sem se lotil gradu v Mergo's Loft. Začetno frenzy območje sem naštudiral v nulo in je bil to neki časa best farming spot za lvl up XD. Vključno s čizanjem momma črne vdove na vratih od gradu. Fromsoft so faking komiki, majkemi.

No pol sem se odloču, da bo lvl 70 STR dovolj (tudi, ker je očitno tam cap - zdaj sem se vrgu v Skill; vse za sweet sweet DMG XD) in sem se odpravil globlje v grad. Mobi not nič posebnega, ker so vsi počasni in predvivljivi, sam vseeno mi vsak udarec pobere pol energije lol (pure STR build ftw).

Spet fantastičen setting in vzdušje. Pridem na drugi strani ven z liftom in nov hunter boss. Yes, to bo zani- ni blo ne. Tip me tam neki šprica z rožmarinom, jaz pa mu dopovedujem, da je sekira boljše orožje. Ta STR build mi je res zakon. Res da precej reskiram, ker kasiram ful damagea od vsakega papka. Sam ko njim pade po faci, jim res pade po faci :D

Še en zanimiv fight zaključen v prvo lep lp.

Pol sem uletel še do uporabnika MICOLASH_IS_MAD (čisti bruseljčan) in v bistvu ni bil nek zajeban fight, če se ne bi izgubil kake 20 minut v labirintu. Sicer pa res carsko tesnobno vzdušje, ko te tip ves čas taunta in zraven poje choir. :avadodo:

 

Pol sem prišel ven na drugi strani in pri dvigalu opazil neko "bližnjico" kjer se skotališ skoz okno. Na poti so me ene 5krat fentale frenzy meduze z milijardo očmi. Res jih sovražim na polno že iz Nightmare Frontier, pizde ene. Sem pol naštudiral pattern "heavy attack, backdash, sedatives, mash po R1" XD

Zdaj sem sprožu nek mehanizem in je padu dol kos mesa v gajbi. Mislim, da je to un blob iz INSIDE.

 

 

Ful se bere, kot da mi gre vse dokaj na easy, sam v resnici sem ves čas čisto presran :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
  • Na jagodo +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

čisto preteral, hard cap je že na 50 :D

 

a END maš že 40? 

 

jst bi pol END pa VIT si dvignu

 

drugače pa props, samo tko naprej

 

pa jst bi na tvojem mestu zdej šel rajši DLC sfiniširat, ker

 

Spoiler

se počasi bližaš koncu

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče Dne, 2. 12. 2020 at 20:47:

Neki tazga se mi ni zgodilo že ful ful časa.

Ne vem če sem kdaj v lajfu igro z 20h+ gameplaya obrnil 2x. Z leti, ko mi navdušenje nad igrami upada, kot 60 letniku erekcija pa naletim na Bloodborne. Edini tako dolg špil, katerega sem obrnil 2x in če bo kak remaster ali zgolj 60fps PS5 mode, ga bom še enkrat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Trenutno pa igram Metro Exodus. To je moj prvi Metro. Želel sem si nekaj, kar bo namučilo grafično kartico.

Špil ima res lepo grafiko in tudi sam design je zelo cool. Narava res zgleda tako nekako domače in lifelike.

 

Skratka odlična grafika z award wining zgodbo iz romana, postavljena v moj favourite čas, ki je do 50 let v prihodnost ( pa ni nujno, da je post apocalyptic). Tokrat se ne dogaja v USA, ampak v Rusiji in NATO je tisti bad guy :)

Kljub ne tolko visoki oceni tole zveni nekaj, kar je težko zajebat in meni pisano na kožo.

Žal sem se motil...

Gameplay je lesen v PM, sound je eden najslabših, kar sem zadnja leta slišal iz teh A iger. Pri zgodbi pa že takoj na začetku zveš, da je life out there. Pa dobro dej počakte, da se mal napalim vsaj... Dialogi so tako bedni in mimika, kretnje NPCjev, daš res samo SKIP. Voice acting s tem posiljenim ruskim naglasom mi je tako cringe, da sem se vrnil v osnovno šolo, ko sem bil s fotrom na govorilnih urah in se je trudil Slovensko. 

Muska je tud tko... to bi jim jest lahko naredil, če bi mi plačal pol penzion v Moskvi s sedmimi Ruskimi muzami. 

 

Razen res top grafike in okolja, ne vem če bom to igral.

 

aja pa še to, ful neki real grafika tamo vamo, pol pa streljaš potočne rake, ki s klešči deflectajo metke. Res ne sede no ....:)

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

@KE RIT A je to tvoja prva soulsborne igra?

 

@Bessie ej te igre sploh niso tko težke, sam pač moraš preklopit na mindset teh iger. Napredovat moraš res počas in previdno in lepo pulat mobe enga po enga. Če se lotiš igre tko kot si vajen v drugih ARPGjih te pač rejpajo na suho in ne prideš nikamor. Pa raziskat je treba res čist vse ker se splača, saj te igra nagradi z eventi, resursi opremo itd.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Vem vse to, samo me pač "ubije" :panika:
Demons Sopuls sem prišel nekje do polovice in obupal, še na PS3, Dark Soulsov nisem igral, Bloodborne sme prišel do ta rpvega pravega šefa, tam na pokopališču ene 2x in obupal... mal sicer zato, ker imam tolk backloga in se i polo ne da s tem zezat :D 
Pač mam 3h na dan pol pa a porabim za Soulse al za tLoU... ipd. sejs e bom vrnu... enkrat, ker mi je drugač ful všeč, sam to ubijanje in vračanje nazaj kjer si bil ubit že 100x mi ni všeč :fun:

Povezava do prispevka

Narediš par krogov, se mal zlevelaš, usput natreniraš parry timing in odlomiš šefa da zase ne ve. Da ne omenjam da lahko summonaš NPC pomagača. Pa če vse raziščeš dobiš glasbeno skrinjico ki ga v drugi fazi lepo stunna in mu zmečeš molotvke v glavo pa je problem solved. Predmeti ki jih dobiš v bližini šefov so vedno tam z namenom.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...