Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2020]


Priporočeni prispevki

BB saga gre dalje. Sedaj sem se lotil Hunter's Nightmare (DLC) in zdaj so končno boji spet mal bolj zanimivi, ker so hunterji res carski nasprotniki.

Končno spet tudi proper mini boss, komunistična baba jaga iz krvave jame, mi je res delala probleme, sam pol sem vidu, da se zatakne na izhodu lol. Valjda je padu sir po faci.

Tko sem v prvo počistil vso okolico, ki vodi do dveh mrg s sekirami (en strelja bombe), ki sta pred Ludwigovo jamo (oh sweet sweet konju jadan). Tam sta me tipa nabila, prvič sem dropnu 100k keša, drugič sta me zataknila za random skalo in me spet natamanila. Brez finančnega pritiska sem jih seveda v treje premagal lol.

 

No in pol se je začelo. Ludwig. Oh kako težaven je ta boj za neučakan folk ala ke_kit. Prva faza je zajebana ko svinja, ker so okna za invincibility evading res majhna, druzga kot dihat tipu za ovratnik (oz. pustit njemu, da diha tebi v faco) pa itak ne moreš, ker od daleč ne dosežeš. Sam sem v ene 10. poskusu naštudiral mal pattern in pol so charged heavy spini (:wub:) začeli pokat zelo konsistentno.

Druga faza (al tretja sej ne vem), ko dobi sabljo, pa mi je bila precej lažja, sam sem na koncu bil neučakan greedy fuck z zelo malo viali v pederuši in me je valjda nabil, ko je imel le še za par udarcev energije. Zdaj ga retryjam že eno uro, ker me vsakič one shota s charganjem. Tole je prvi boss v igri, ki je tak kot sem si predstavljal, da morajo biti vsi bossi v BB. Moram rečt, da mi kar sede reality check, ker je končno bojevanje spet zafukano kot na začetku.

 

Sem si vzel mal pavze, k mi je ravno tv javu, da bi bilo dobro refreshat sliko lol. Še malo pa bo padu, konju jadan. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 7 urami:

 Zdaj ga retryjam že eno uro, ker me vsakič one shota s charganjem. Tole je prvi boss v igri, ki je tak kot sem si predstavljal, da morajo biti vsi bossi v BB. Moram rečt, da mi kar sede reality check, ker je končno bojevanje spet zafukano kot na začetku.

 

Sem si vzel mal pavze, k mi je ravno tv javu, da bi bilo dobro refreshat sliko lol. Še malo pa bo padu, konju jadan. :D

 

:D Se mi je dozdevalo, da bo tako, ker Ludwig marsikoga spravi na realna tla. A onega bossa pod Upper Cathedral ward si našel? 

 

Drugače sej ne, da so ostali bossi bli prelahki, ampak si bil kar overlevellan pomoje, kar se precej pozna v main. Za DLC niti ne tolko, ker je navit za end game lik. 

Povezava do prispevka

Pri meni je očitno kar stalnica, da na moj trenutni okus za špile in filme/serije/muziko vplivajo eni na druge in pol običajno gledam/poslušam/špilam sorodne zadeve :) Zakaj sem to omenil?

 

S punco ravno gledava zadnjih par delov 4. sezone The Expanse (bom po ogledu tudi tam še kaj napisal) in se mi je zaluštala ena malo bolj realistična hard sci-fi opera (NMS je sicer tudi sci-fi, samo ni ravno hard sci-fi). Tako sem konec prejšnjega meseca najprej po dolgem času ponovno zagnal Space Engineers, ki so takrat (25. 11.) ravno dobili novi Wasteland update:

 

 

Tam sem najprej posodobil svoj lanski post-release save in s pomočjo aplikacije SEToolbox vanj dodal oba nova planeta, pol sem šel posodobit in shranit načrte vseh svojih do zdaj zgrajenih mašinc. Nato sem se lotil izdelave novega modularnega vesoljskega minerja na svoji zemeljski orbitalni postaji, kar se mi pa zaradi puščavniškega načina in gradbeno-inženirske narave špila ni zdelo dovolj "Expansy".

 

In pol sem se spomnil, kako nam je - zbrani družbi gamerjev - pred kakimi desetimi leti en kolega mesece in leta razkladal o svojih dogodivščinah v EVE online :pinch: Špil mi je sicer že takrat zgledal fantastično, vendar nisem nikoli imel takih finančnih zalog, da bi plačeval mesečno naročnino (to velja tudi za moj večletni WoW binge).

 

Par guglanj kasneje sem zvedel, da so kake 4 leta nazaj uvedli F2P model, kjer si sicer precej okrnjen, lahko pa vsaj špilaš zastonj na uradnih strežnikih :mafija: Ker od svojega nekajletnega WoW-anja dobro vem, kaj znajo človeku narest taki MMO-ji, sem par minut okleval, preden sem stisnil "download client".... sedaj pa že par dni minam asteroide in fittam ladjice :mehkoblato: V ozadju se pa vrti

 

 

uredilo bitje Tom7i
Zamenjal en video
Povezava do prispevka

Moj december je zaenkrat med tremi špili, ki jih hočem končat.

Prvi: sem spet nazaj v Hades-u. Gledal serijo Blood of Zeus in sem spet padel nazaj not in grindam pact of punishment.

Drugi: Hollow Knight. Manjka mi še zadnji procent in to Pantheon of the Knight, da pridem do 112%.

Tretji: Super Mario Odyssey. End game material. Torej grindanje Super moonov in vmes Dark(er) side of the Moon.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

ontopick: danes se končno spravim k igranju Dishonored 2.

Nice. Obvezno izklopit objective locatorje in item glow na HUD-u (ajde slednjega priklopiš nazaj, če se ti ne bo dalo prečesavat vseh prostorov). Health in mana bare daš na dinamične, da se prikažejo samo v primerih, ko jih rabiš (recimo v combatu). To naredi iz igrice, kjer sicer samo slediš objectivu na radarju, immersion sim :D 

 

Also ko te bo igrica fprašala, s katerim charom bi igral --- to se nikjer ne pove, ampak "kanoničen" je play z Emily 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 37 minutami:

@Tom7i se priporočam za komentar The Expanse S04. Sem velik fen prvih treh sezon, četrte se pa kar ne morem in ne morem spravit gledat.

 

ontopick: danes se končno spravim k igranju Dishonored 2.

Jest sem ravno včeraj začel :)

 

Kakorkoli, sem ugotovil, da Metro 2033 pač ne bo šel skozi... Je bilo treba menjavo narest in sicer Dihonored 2. 

Že takoj, ko igro zalafuaš vidiš, da je to čisto another level. Že sam UI in meni je eden najboljših, kar sem jih videl. Za FPS je gameplay odličen, muska in sound design sta tudi zadovoljiva. Tako kot predhodnik vse kaže, da je zgodbe cliche in ne boš se nekaj ful navezal na like. No vsaj pomojem, igral sem komaj 1h.

Skratka tako, kot predhodnik je zelo dobra igra, ki sicer nikjer ne briljira in ni epska. Ampak meni je zelo pomembno, da je vse najmanj dobro narejeno, ker če ima en predmet cvek, pri meni ne naredi letnika.

 

Usput sem si privoščil še nekaj za presekat. Po dolgem času bom spet kak fuzbal odigral in sem kupil PES, po 10ih letih Fife, back to roots. Gameplay deluje ful boljši od Fife in hrakti tudi precej težji.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 urami:

:D Se mi je dozdevalo, da bo tako, ker Ludwig marsikoga spravi na realna tla. A onega bossa pod Upper Cathedral ward si našel? 

 

Drugače sej ne, da so ostali bossi bli prelahki, ampak si bil kar overlevellan pomoje, kar se precej pozna v main. Za DLC niti ne tolko, ker je navit za end game lik. 

Sej se mi je zdelo, da sem overlevelan, samo tbh ostale bosse nisem tam kar kosil in dobival low damage (tudi, ker sem šel v pure STR). Sem se moral kar najebat, da sem se izmikal patternom. V bistvu mi je bilo edino glavno, da me kaka zadeva ne one-shota.

No, pazi zdaj to. Ludwiga sem delal s topo sekiro lol :rofl:. Po tistem, ko sem si vzel pavzo, sem si rekel, da grem malo pogledat v dream, če mi je padel kak kul gem za orožja. In vidim, da imam sekiro na 28 resistance. Nimam pojma kako, ampak očitno mi je ratalo spregledati opozorilo, da je orožje obrabljeno.

Pol sem nabil konja v tretjem poskusu. Vse skupaj pa sem ga delal ene 30krat. Največ problemov mi je delal, ker ima par udarcev, ki te ali one shotajo ali izbijejo skoraj vso energijo, ter pri tem knock downajo, da nimaš časa odrolat in healat. No, rešitev je bila, da me nobena taka zadeva ne zadane. :D

 

Glede drugih bossov. Raziskal sem celo območje in sem naletel le na neko krvavo čarovnico v krvavi jami.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ko obrnem, bom zihr šel NG+ in ne bom nič level upal. Rad bi še enkrat šel skozi vse bosse na proper hard mode. Ludwig me je čisto nahajpal.

Sej pol v NG+ se težavnost mobov in bossov scalea, ane?

 

Zdaj sem šel naprej od Ludwiga gor in sesul še dva hunterja v drugem poskusu. Večja težavnost ful doprinese vzdušju. Res mi je žal, da sem se over-levelal v main game.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Old Hunters DLC je res majka. Tako se dela dodatke :avadodo:

 

Spucal sem bolnico in našel nekaj kul skrivnosti, ščit in neko oko, ki strelja meteorite (? LOL), sam taprvi mi verjetno ne bo neki dosti pomagal, za tadrugo pa nimam dovolj visok arcane level.

 

Nabil sem tiste orjake pred Mario dokaj na izi. Pač, počasni mobi (bossi) so res pičkin dim, nimaš kaj. Samo tahitri (hunterji in bossi) mi delajo težave.

Zdaj sem delal Mario. Najprej malo študiral moveset za evadeat in sem v prvo prišel do druge faze, sam pol tisto je malo insane range in sem samo LPjal po dveh udarcih lol.

Ful je zajebano predvidet kdaj bo udarila, ker je težko razbrati trenutek, ko sproži udarec po chargeu.

Res kul boss fight. Že vidim, da bom tudi tukaj porabu ure in ure. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

1x-2x na teden igram s frendom coop igre. Zdej sva na polovici Gearsov 5.

Moram rečt, da špil dejansko dober. Ni mi jasno, kako ima lahko iste ocene, kot Gears 4, petka je vsaj 3 razrede v vseh aspektih boljša. Ali je štirka predobro ocenjena, ali je pa ta preslabo.

 

Kdor ni igral, priporočam!

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Bloodborne :avadodo:

 

Mario sem študiral ene pol ure, pol pa je le padla v ene 15.-20. poskusu. Pol sem nadaljeval pot mimo ribiške naselbine (Lovecraft TM) do Orphan of Kos. Ful nora dekadentna okolica. Vse gnilo, prav vonjaš smrad razpadajočih rib. Kot da si v Izoli. Vmes so mi delale na polno preglavice tiste mrge bele ribe. Pa fajti s corrupted hunterji so res dobri. Na koncu spet res zakon boss fight. Bil mi je malo lažji od Marie. Padu po ene 10 poskusih.

Vanquisham nightmare in si mislim, kjer carski DLC, sicer malo kratek, ampak res fenomenalen content.

 

In pol se spomnem, da je v katedrali truplo nekega bossa. Izkaže se, da je to Lawrence,  prednik Amelie. :D

Sem umiral zdej ene pol ure in se mi približno sanja kdaj dashat, samo ima ful neenakomeren pattern udarcev in ko si mu pod nogami je kamera preblizu in v tistem ognju se ne šteka nič. :avadodo::avadodo::avadodo:

Mislim, da mi je do zdaj to daleč najboljši boss fight. Fromsoftware so carji.

 

Po ene 20 poskusih sem si reku, da sta dva premagana bossa v enem večeru dovolj, lep LP. :D

 

P.S. @bitsurugiO katerem bossu pod Upper Cathedral Ward si govoru?

uredilo bitje KE RIT
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 urami:

 

P.S. @bitsurugiO katerem bossu pod Upper Cathedral Ward si govoru?

Spoiler

Warpi se h lučki kjer si ubil celestial emissary, potem pa gor po stopnicah od lučke (en nivo nad "vrtom") maš eno veliko okno, ki ga lahko razbijes in se ti odpre pot naprej 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...