Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2020]


Priporočeni prispevki

Amygdala mi je bil en lažjih ogromnih bossev. Verjetno najlažji. Mislim, da me je dvakrat zadela. Po moje bi naštudiral no damage taktiko precej hitro.

Zdaj bom NG+ šel z novim orožjem, ker mi gre na kurac, da sem premočen s +10 sekiro. Pa da vidimo, kako uspem hendlat bosse z 32 VIT in END. Sploh ne bom več level upal, ker mi je to čisto sfukalo izziv v prvem playthrough.

 

Chalice dungeone sem si pustil za NG+ z novim orožjem iz istega razloga.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ma ne vem, neki mores ja, sam ce gres premisljeno niti ne.. ce ne ves kje je kaj oz ne pogledas wiki oz porabis une materjale za odpret kaksen nepotreben chalice pol zna bit da mores..

 

Jaz prvic sem se kar jebal

 

Pol v drugo in naprej ni blo neke panike

 

Sam ja chalice al so ti vsec al ti niso jebiga, meni so kar dobra stvar, ce jih ne bi bilo bi kar manjkal velik del igre glede replay value

 

Pa not dobis najboljse geme za dmg in mode.. tako da za pvp in ng plus plus plus.. skoraj da treba

Povezava do prispevka

Meni so Chalice dungeon kul. Edino kar mi res na polno manjka je kaka oblika Boss Rush Mode.

 

Evo, zdaj nadaljujem igro z Ludwigom in sem ga level upal do 6+. Sej je carsko imet izziv, samo tam šopat buffane mobe pol ure ni neki zanimivo. :D

Kar tečt mimo pa si ne upam, ker sem veliko poti pozabil in ne vem kdaj se bom kje zataknil in me bodo obkolili. :D

 

Fight z Gascoigneom v NG+ mi je bil ravno prav zajeban s takim damageom. Sem ga ponavljal 3krat. :D

 

Also, tečt naokoli s 500k echoes v žepu je tudi dokaj zanimiva izkušnja. Stalno mam feeling, da sem spet star 10 in sem ravno uletel k Ginotu (lokalna igralnica iz 90ih) s polnim žepom žetonov v baggy trenirki in se moram ves presran premikat ful počasi, da čapci ne slišijo žvenketanja. XD

uredilo bitje KE RIT
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 minutami:

Also, tečt naokoli s 500k echoes v žepu je tudi dokaj zanimiva izkušnja. Stalno mam feeling, da sem spet star 10 in sem ravno uletel k Ginotu (lokalna igralnica iz 90ih) s polnim žepom žetonov v baggy trenirki in se moram ves presran premikat ful počasi, da čapci ne slišijo žvenketanja. XD

kaj si igral pri ginotu? vsi so igrali al uni nogomet al tekken.. jaz sem igral uno ko si streljal s pistolco neke zombije =)))) enkrat je prisla neka lokalna mrga kao ce se lahko pridruzi in smo prisli skoraj do zadnejga bossa.. to mi je bil highlight eksperience ginota

 

tekken in uni nogomet ni nista nikoli neki sla ful dobro, pol mi je blo skoda para za zetone

Povezava do prispevka

Pri nas so šle tiste igre, ki si jih lahko najdlje igral z enim žetonom. Predvsem beat em up: Crime Fighters 2, to so obrnil in si šel še enkrat od začetka z enim žetonom. Golden Axe Death Adder, Cadilacs and Dinosaurus.

Najmanj je folk igral 2D pretepačine, kot so razni King of Fighters, Fatal Fury itd...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 urami:

Pri nas so šle tiste igre, ki si jih lahko najdlje igral z enim žetonom. Predvsem beat em up: Crime Fighters 2, to so obrnil in si šel še enkrat od začetka z enim žetonom. Golden Axe Death Adder, Cadilacs and Dinosaurus.

Najmanj je folk igral 2D pretepačine, kot so razni King of Fighters, Fatal Fury itd...

 

V teh igralnici kamor sm jst hodu (v dravljah) je bil daleč najbolj popularn avtomat street fighter 2 :D Drugi avtomati so bli pa še (iz glave). Gauntlet (in par klonov), Golden Axe, Operation Wolf, še ene par teh špilov k si šical s pištolo (u glavi mam nek Cop), nek tak tenis na smešnem avtomatu, kjer si gledu na dol iz ptičje, pa kot si napisu en kup beat eu upov.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

 

Slinch reče pred 7 minutami:

a mislite, da bi v današnjem času ena proper arkadnica imela svoj prostor?

 

post-korona, se-ve

sej je Biljardna hiša al neki, če se ne motim, vsaj biljard in fliperje imajo... pa a ni blo nasprot koloseja tudi... zdej, da bi bila pa ena prov "Hiša arkadnih video iger" s 100 kabineti, to pa ne vem. če je.
Pa enkrat sem bil nekje v MB, kjer imajo bowling, pa se mi zdi, da so tud imel...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 5 minutami:

Saj nek gaming kafe je v centru (oziroma je bil, ne vem če je zaradi korone propadel, pričakoval bi že, glede na to, da je bil glavni dobiček € od igranja igric) 

 

Samo bolj fortnite kafe

Ja to so nekje okol Rimske Poljanske ulice napovedoval, samo ne vem, če je kdaj zaživelo!?
Edit:
Tole https://pbyte.si/2019/03/20/prvi-gaming-bar-v-ljubljani/

Edit 2:
tole je njihova stran
https://s1.si/

Drgač, ko se je Kolosej odprl je bil v kleti en tak Cyber prostor in so imel mislim da Compaq/HP/Delll neki od tega mašine in si lahko igral različne multi igre...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 14 minutami:

a mislite, da bi v današnjem času ena proper arkadnica imela svoj prostor?

 

post-korona, se-ve

 

Ni šans da nekdo prežvi s to dejavnostjo v Sloveniji. Časi ko smo par ur na dan prežvel na Nazorjevi v LJ pred in po šoli v čakanju na avtobus so mimo :)

Povezava do prispevka

Itak, da ni niti najmanjše variante. Nekoč je blo to toliko bolj popularno, ker toliko ljudi ni imelo doma možnosti igranja. Danes pa se za vse drugo troši denar prej kot to. Nekoč smo tudi cele dneve lahko v oštariji igrali bilijard, pikado, namizni nogomet... So imele praktično vse vaške gostilne to, danes pa že težko najdeš. Od par zanesenjakov pa ne moreš niti životarit, kaj šele živet. Če bi želel živet od tega bi rabil full zanesenjakov, ki bi par ur dnevno drkali igrice in zraven pili pijačo kot, da gre za življenje, da bi kril vse storške in še kaj zaslužil.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 41 minutami:

https://www.eurogamer.net/articles/2020-09-13-meet-the-man-behind-the-astonishingly-successful-arcade-club

 

Ampak pač "malenkost" večji trg in verjetno bolj arcade-friendly kultura :)

 

v začetku leta sem v londonstanu zavil v en tak plac, samo manj ameriški (niso bili kabineti tako lepo v vrstah ampak čist kaotično nametano po par nadstropjih) in je bilo milijon folka, uno v vrsti čakali pred avtomati, vse mize in stoli do zadnjega polni

 

edit: namco funscape

 

lots-more.jpg

namco-funscape-london-review-cotton-cand

Slot.jpg

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 26 minutami:

Ni šans da nekdo prežvi s to dejavnostjo v Sloveniji. Časi ko smo par ur na dan prežvel na Nazorjevi v LJ pred in po šoli v čakanju na avtobus so mimo :)

 

saj ne rabi preživet specifično s to dejavnostjo, največ keša je itak v pijačah

 

samo mogoče smo vseeno spet na točki, ko bi pa folk hengal in nabijal avtomate, retro revival in to

 

sploh ko bo konec karantene in se bo folku čist strgalo, da lahko spet nemoteno hengajo

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 49 minutami:

Itak, da ni niti najmanjše variante. Nekoč je blo to toliko bolj popularno, ker toliko ljudi ni imelo doma možnosti igranja. Danes pa se za vse drugo troši denar prej kot to. Nekoč smo tudi cele dneve lahko v oštariji igrali bilijard, pikado, namizni nogomet... So imele praktično vse vaške gostilne to, danes pa že težko najdeš. Od par zanesenjakov pa ne moreš niti životarit, kaj šele živet. Če bi želel živet od tega bi rabil full zanesenjakov, ki bi par ur dnevno drkali igrice in zraven pili pijačo kot, da gre za življenje, da bi kril vse storške in še kaj zaslužil.

To bo prislo nazaj ker folk se vseeno rad druzi.

 

Mem osebno cist manjka biljardnic, v blizini so mi 3 ukinl, najblizja je zdej na zelezniski

 

Vem da to niso avtomati predn se spotaknes.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 18 minutami:

Sem stegnil in inštaliral novo indej ljubljensko konjzolaškega občinstva LONELY MOUNTAINS DOWNHILL

 

Komaj čakam, da sprobam 

Dajmo nekje lepit mal rezultate, da naredimo tak cross platform battle :D xboxovci vs sony :D

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Dne, 5. 12. 2020 at 19:44:

@Galko si že sprobal Dishonored 2? Javi mnenje, ker enko vem, da si kvalitetno spljuval :D

 

Evo. Sem igral kako uro in je verjetno to to kar se Dishonored igric tiče zame. Možno da je krivo vreme, možno da je kriva korona, ampak meni ta serija in setting preprosto ne sede. Kljub temu, da se vidi, da je šlo ful cajta v podrobnosti, recimo že v samem začetku to razbereš iz detajlov v okolici in stuffu ki ga lahko počneš (pa nimaš še nobenih proper skillov ali orodij), v loru, v open pristopu, ki ga dobiš, če pravilno nastaviš HUD itd. Tako da sklepam, da je špil mehanično verjetno zelo dober. Pač ne sede mi. Poleg okolice in settinga mi je verjetno največji turn-off še uvodni zaplet, ki mora biti top 2 najslabših zapletov ever. In to v špilu, ki OGROMNO pridobil z dobrim main storyjem. Mislim kej tako slabega, za lase privlečenega in neumnega ne vem če sem že kdaj videl u lajfu :D  Tko da je tale Dishonored + Prey kolekcija že letela na "wtf bom naredil s temi špili" kup, dobri stari Pray solo edition je pa nazaj na mestu, ki mu pripada.

 

Na PSN znižanju sem si potegnil še par drugih špilov. Blazing Chrome sem igral 15 minut in nekako še vzdržal, potem sem pa pri nekem extra sivem in pixlastem predelu bruhnil skozi oči in ugasnil ta zmazek. Pa še svinjsko težka igrica je. Little Nightmares sem igral kako uro, bom videl, če se mi bo dalo naprej. Inside mi je imel ful boljši uvodni del, ful me je bolj potegnil, pri LN se takoj vidi nižji nivo izpiljenosti že po tem, da imaš v tako preprostem špilu tko ene 5 različnih gumbov za različne akcije, pizda sej ne vozim helikopterja ffs. Ostane mi še Resident Evil 0, ki ga še nisem igral. Verjetno ga bom danes. Wreckfest pa še čakam, kljub temu da sem ga naročil 10 dni nazaj.

 

Star sem in debel.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 15 minutami:

Mem osebno cist manjka biljardnic, v blizini so mi 3 ukinl, najblizja je zdej na zelezniski

 

Pri nas dvomim, da bo kdaj nazaj, ker smo premalo mesto, da bi to lahko blo profitabilno. Samo en je v zadnjih nekaj letih poizkusil in v spodnjih prostorih bifeja uredil neke vrste igralnico z 2 biljardoma, nekimi fliperji in ročnim nogometom... ni mu uspelo in je kasnejši najemnik dal ven "igrala" in fura naprej samo bife. V večjih mestih verjamem, da se komot najdejo družbe, ki bi zasedle te naprave.

 

Ostali, ki so nekoč dobro furali te zadeve so rekli, da se je splačalo dokler se je na polno pilo zraven. Si dal žeton recimo na bilijard in čakal na vrsto... in potem, ko si prišel nisi igral s kom si htel, ampak z zmagovalcem prejšnje igre in vse se je igralo za runde. Tisti, ki so čakali na vrsto so spet gledali zraven in pili... Ogromne količine pijač so šle na tak način. Kasneje se je začelo, da so ljudje hodili samo igrat s kolegi in ob eni pijački igrali celo večnost. Seveda jim lastnik tega ni smel prepovedat, je pa postalo neprofitabilno in šlo sčasoma v kurac. Tako danes v kraju nimamo več niti enega takega lokala žal. Starejše generacije smo se navadile, današnji najstniki pa tega itak niso več vajeni in zato niti ne pogrešajo.

 

Na splošno opažam v manjšem mestu, da sploh ni mladine po lokalih (16-27 let recimo). Pojma nimam kam hodijo dandanes al kaj si začnejo. Po lokalih pa opažam v veliki večini tiste nekdanje "bilijard družbe", ki so zdaj nekje med 35 in 50 let.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

Tko da je tale Dishonored + Prey kolekcija že letela na "wtf bom naredil s temi špili" kup, dobri stari Pray solo edition je pa nazaj na mestu, ki mu pripada.

Če ima Prey DLC zraven, pol lahko kar zame vržeš v nek predal, ti bom jaz odkupil, ko se kaj vidimo/meetamo 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...