Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2020]


Priporočeni prispevki

Me3do reče pred 14 urami:

čisto preteral, hard cap je že na 50 :D

 

a END maš že 40? 

 

jst bi pol END pa VIT si dvignu

 

drugače pa props, samo tko naprej

 

pa jst bi na tvojem mestu zdej šel rajši DLC sfiniširat, ker

 

  Razkrij skrite vsebine

se počasi bližaš koncu

 

Ma jaz sem samo gledal physical ATK statse in dokler mi jih je boostalo sem vlagal v STR. Zdaj mi je nehalo višati physical ATK in sem začel vlagat v Skill.

VIT in END imam na 30, pa ne vem, če bi dvigoval, ker pol bi pa znalo res postat na polno Bloodboring.

Zdaj grem na DLC tombstone. Tam mi izgleda zadeva ful bolj zahtevna.

 

Gatsu reče pred 1 uro:

@KE RIT A je to tvoja prva soulsborne igra?

Pred tem sem igral samo Demon's Souls, ampak nisem nikoli obrnil. Dark Souls serijo sem čisto skipnil. Sekiro sem obupal po 5ih urah :D

Zdaj me je BB tolk navdušil, da se bom imo lotil čisto vseh ostalih From iger. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Ma jaz sem samo gledal physical ATK statse in dokler mi jih je boostalo sem vlagal v STR. Zdaj mi je nehalo višati physical ATK in sem začel vlagat v Skill.

VIT in END imam na 30.

 

Pred tem sem igral samo Demon's Souls, ampak nisem nikoli obrnil. Dark Souls serijo sem čisto skipnil. Sekiro sem obupal po 5ih urah :D

Zdaj me je BB tolk navdušil, da se bom imo lotil čisto vseh ostalih From iger. :avadodo:

 

Fak sm ti fovš... jaz bi rabu uno palčko iz MiB filma da mi resetira spomin za te igre :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 urama:

Also za prvo fazo lahko cheesaš za nagrobnikom, kjer te ne doseže, z iztegnjenim rezilom

 

Pol pa drugo pa glasbena skrinjica + molotovke, kakor pravi Gatsu

 

Safe

Kjeri carski pro strats.

Jaz sem ga pa natolku brez cheese taktik (za skrinjico nisem imel pojma; kje za vraga pa izveš, da to deluje proti Gascoigneu?). Parry in dodge so true hunter tools. :D

Pa na splošno se mi zdi, da je parry najbolj učinkovita obramba proti vsem hunterjem.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Kjeri carski pro strats.

Jaz sem ga pa natolku brez cheese taktik (za skrinjico nisem imel pojma; kje za vraga pa izveš, da to deluje proti Gascoigneu?). Parry in dodge so true hunter tools. :D

Pa na splošno se mi zdi, da je parry najbolj učinkovita obramba proti vsem hunterjem.

Tole so zame From software igre in a nutshell. Verjemam, da je veteranom take zadeve poznane, sam če padeš v eno izmed njihovih špilov si praktično na suhem in nimaš pojma.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Kjeri carski pro strats.

Jaz sem ga pa natolku brez cheese taktik (za skrinjico nisem imel pojma; kje za vraga pa izveš, da to deluje proti Gascoigneu?). Parry in dodge so true hunter tools. :D

Pa na splošno se mi zdi, da je parry najbolj učinkovita obramba proti vsem hunterjem.

Chataš z eno modelko in ti pove (brez imen), da je njen foter hunter in da je navezan na glasbeno skrinjico, ki ti jo da

 

Oziroma, povedano v realnosti

 

Nekje na netu prebereš, da ga glasbena skrinjica v drugem formu stuna lp 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Hahaha :avadodo:

Sej drugače sem govoril s tamalo in tudi našel mrtvo mtko (pol mi je blo kr malo žal, da sem ji vrnil mamino broško, ker je to tamalo čisto ubilo ;___;), sam ni pogojev, da bi jo povezal s Father (LOL now I get it) Gascoigne. Predvsem, ker sem mtko našel šele kasneje na strehi v pokopališču, po boss fightu lol.

Men je ta old schoolness res na polno carski. Kjer faking sir haha.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jah eni pač vemo da je treba prebrat opis vsazga predmeta, ker se v njih skriva še pa još informacij. Pa ne da bi znal zgodbo skup povezat tko ko razni youtuberji ala VatiVidja itd. V bližini šefov vedno dobiš stvari ki so uporabne na njih. Npr pred gascoignom dobiš to pojočo skrinjico in mislim da molotovke, pred Bloodstarved beastom dobiš une krvave koktajle ter antidote itd.

 

Pa loot na tleh te velikokrat vodi do bližnjic, skritih poti in tako naprej. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 27 minutami:

Jah eni pač vemo da je treba prebrat opis vsazga predmeta, ker se v njih skriva še pa još informacij. Pa ne da bi znal zgodbo skup povezat tko ko razni youtuberji ala VatiVidja itd. V bližini šefov vedno dobiš stvari ki so uporabne na njih. Npr pred gascoignom dobiš to pojočo skrinjico in mislim da molotovke, pred Bloodstarved beastom dobiš une krvave koktajle ter antidote itd.

 

Pa loot na tleh te velikokrat vodi do bližnjic, skritih poti in tako naprej. 

Vse kul, sam te skrinjice ne dobiš po defaultu pred Gascoigneom. Tista mala ti jo da na čisto drugi lokaciji. Mrtvo mtko pa najdeš na strehi šele po boss fightu. Opisi predmetov pa so itak vedno na polno kriptični.

Sej men je to vse ful kul, da ne bo pomote. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Soulsi/Bloodborne imajo res nenormalno carsko in konsistentno prepletanje najdenih predmetov / orožja, okolja in lora. Niti ena stvar ni v špilu tko malo za brezveze.

 

Po drugi strani mi je pa še vedno najbolj cool, ko v Diablu 3 v devetem krogu pekla ubiješ 5 meterskega satanističnega pajka in ti vrže Blessed Boots of the Angelic Guardian gain +500 % extra gold :D:D:avadodo:  Ampak sej nekakako je logično, tudi orjaški pajki imajo radi extra $$$ in rabijo nekaj, da jih ne peče v podplatke sredi pekla, I guess

uredilo bitje Galko
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

Po drugi strani mi je pa še vedno najbolj cool, ko v Diablu 3 v devetem krogu pekla ubiješ 5 meterskega satanističnega pajka in ti vrže Blessed Boots of the Angelic Guardian gain +500 % extra gold :D:D:avadodo:  Ampak sej nekakako je logično, tudi orjaški pajki imajo radi extra $$$ in rabijo nekaj, da jih ne peče v podplatke sredi pekla, I guess

Če niso padli štirje pari škornjev, pol je to totalno nerealistično. 6/10

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

lej ti tega poznavalca k ve da pajki nimajo samo 6 nog, respect

 

ampak če bi več igral Diablo bi vedel, da pajek rabi samo 3 pare škornjev - na sprednjih dveh namreč nosi rokavice, v katerih drži meče, ščite, sekire in podobne iteme, ki so tudi pogost loot :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kekit ko obrneš ti priporočam, da prebereš tale, da se ti še mal uleže lore: https://docs.google.com/document/d/1JL5acskAT_2t062HILImBkV8eXAwaqOj611mSjK-vZ8/edit

 

Drugač pa sem v čamir mode očitno, po osamljenih gorah sem si kupil še art of rally. Ful dobra estetika, dobra glasbena podlaga, pa men res gnil nadzor. Enostavno mi ne rata nastavt joypad nastavitev in procentov na celga fuka enih stvari tako, da bi bilo funkcionalno na vseh avtih. Kar je škoda, ker se potem več časa boriš z nadzorom kot dejansko s cesto. Prov mika me, da bi vozil na volan, samo potem je narobe vse ostalo :D 7 od 10 zaenkat.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

lej ti tega poznavalca k ve da pajki nimajo samo 6 nog, respect

 

ampak če bi več igral Diablo bi vedel, da pajek rabi samo 3 pare škornjev - na sprednjih dveh namreč nosi rokavice, v katerih drži meče, ščite, sekire in podobne iteme, ki so tudi pogost loot :D 

Ne ne, baje majo 8 nog + 2 nogice/rokice :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 41 minutami:

Vse kul, sam te skrinjice ne dobiš po defaultu pred Gascoigneom. Tista mala ti jo da na čisto drugi lokaciji. Mrtvo mtko pa najdeš na strehi šele po boss fightu. Opisi predmetov pa so itak vedno na polno kriptični.

Sej men je to vse ful kul, da ne bo pomote. :D

 

Jah no ni čist direkt, sam eno lojtro pa en most prej no če smo natančni... :D

 

Mi smo igral to slab teden pred izidom, tak da smo našli vse sami oz s skupno močjo, ker je bil wiki še itak neobstoječ oz prazen.

 

Povezava do prispevka

Jaz mam v glavi, da je ful bolj daleč, ker sem govoril s tamalo ful časa preden sem se spopadel z Gascoigneom. Yarnham je čisti labirint. :D

 

Drugače tudi sam ne uporabljam nič internetnih pomagal. Nisem se še nikjer zataknil in exploration je na polno zanimiv. Ajde, z izjemo kako vklopiti DLC. Tam mi res ni blo nič jasno in sem googlal.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ta teden pred izidom je bil kar legendary ja, škoda da ni več starega foruma

 

Se mi zdi, da je bigboss82 (ali pa gojc?) pogruntal lifehack, da greš v Big Bang in rečeš za igrico, modelčki pa ti jo gladko prodajo iz skladišča

 

In naenkrat je 10 forumašev dobilo igrico teden dni pred izidom :D 

Povezava do prispevka

Jaz sem šel v NG po špil, pa je blo res en teden pred world izidom. Na netu sploh ni blo nič znanega od igre in je bil res tisti pravi BLIND playthrough. Sem v prvo zvohal kako pridet v Cainhurst Castle in sem ene 5 min samo gledal okolico ter občudoval vse skupaj. Pa Amelio sem šel s tako nizkim SL, da sem dobil konkretne batine. Ko sem se vrnil ene 10 SL višji, pa padla kot cucek. Ah... good old times... 

 

... lahko bi Big Bang še kdaj kaj prodal pred street dejtom. Bomo vsi diskretni, kajne? :D

Povezava do prispevka

dans štartam z novim dodatkom za Total War: Warhammer II,  The Twisted & The Twilight

 

drgač pa z z Evito coop Borderlands II 

še dost na začetku, sej vzdušje, dodelanost questov, ipd. mi je dost boljša kot v enki

sam nekak mi je igranje, sploh pa inventar, dost bl potegnlo v prvem delu

bi pa rekel, da je kar dosti težja, sploh k igrata 2, k v življenju baš nista igrala FPSjev 

Povezava do prispevka

True story,.. GOAT,.. Love DES more (because more of an actual RPG in Twinkly Sparkly je bil najboljši moment, ki sem ga v gejmingu kdarkoli doživel,..in estetsko mi srednjeveški romanticizem v povezavi z Sparklijem res dogaja),.. Ampak ja Bloodborne tam z Resiom 4 in Demon's Soulsom eden najboljših špilov vseh časov.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...