Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

Mislim da je SS gladko najtežji fight v sekiru. Zame osebno je to najtežji bossfight/mission/quest ki sem ga kadarkoli moral naredit da sem končal neko igro. Za moje pojme iskreno malo pretežek da lahko sploh končaš igro. Mislim da več kot 50% ljudi ki je igralo igro enostavno ni sposobno premagati takega bossa. Svaka čast da si ga naredil tako hitro js iskreno mislim da sem takrat potreboval okrog 1 teden. Tokrat se mi zdi da sem malo sharper in bolj potrpežljiv kot 2 leti nazaj tako da upam da bo to mogoče v 1 dnevu ampak iskreno dvomim :D

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 11 urami:

Mislim da je SS gladko najtežji fight v sekiru. Zame osebno je to najtežji bossfight/mission/quest ki sem ga kadarkoli moral naredit da sem končal neko igro. Za moje pojme iskreno malo pretežek da lahko sploh končaš igro. Mislim da več kot 50% ljudi ki je igralo igro enostavno ni sposobno premagati takega bossa. Svaka čast da si ga naredil tako hitro js iskreno mislim da sem takrat potreboval okrog 1 teden. Tokrat se mi zdi da sem malo sharper in bolj potrpežljiv kot 2 leti nazaj tako da upam da bo to mogoče v 1 dnevu ampak iskreno dvomim :D

Ja, kar zajeban..

 

Jaz sem prisel do njega vec al manj konstantno,  brez res hudih blokad... pri njemu pa sm kar odlozil igro za dober teden, mislim, da je se neka druga igra ravno takrat prisla ven, ampak vseeno.. to se mi ni zgodilo se nikoli prej, sploh pri zadnjem bossu.. se spomnem ko sem nabijal valkirijo v GoW na najtezji stopnji 12 ur.. uno je blo hujse.. sam za obrnit igro pa res to najjace.. pol sm ga nastudiral na yt in je nekako slo..

 

Spomnem se da je se @Galko obrnu spil pred mano, tisti teden in sm bil envy aa fuck.. njega sm veeno imel za bolj casualca ala @KE RIT .. od takrat naprej pa je dobil moj total respect tudi ko skillful gamer.. mislim prej sm vedu da ima dobre okuse za igre ma od takrat sm vidu, da ima tudi skill in da se ni za zajebavar z njim v RL 🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Furi

8/10

Furi-VGProfessional-Review-2-4.jpg?fit=1

 

Zelo všečen indie projekt. Gre za skill based krajšo igro (na srednji težavnosti mi je vzelo 4 ure in pol). Za razliko od soulslike iger je tukaj samo 10 bossov in tudi ni nikakršnih modifikacij karakterja. Tekom teh štirih ur in pol sem umrl 87x - res pa je da sem večji del igre igral pijan.

V igri se lahko teleportiraš, blokiraš in strelaš, vse brez cooldownov. Všeč mi je, da se igra ne trudi biti nekaj kar ni in je natančno to kar želi biti.  Definitivno priporočam.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 5 urami:

Nisem še srečal fotra. Zadnji "boss" je bil corrupted monk, počedil sem pa vse kar sem našel razen 2x headlessa in 2x terror modela.

Pri obeh navedenih imaš možnost uporabe lila marele, ki ščiti pred njihovimi napadi... s tem gadgetom bi morala brez večjih težav pasti.

Povezava do prispevka

hahaha če smo pri pijanem igranju. Jaz sem nekoč igral Splinter cell blacklist, in ene misije nisem mogo naredit, ker stealth je moj problem včasih. Gremo en večer ven, pridem domov ob 5 zjutraj nasekan do amena, zbudim se ob 8 zmačkan ko kanta. Ob 9 naredo misijo brez panike!

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 14 minutami:

Drgač mam podobne statse, pa sem igral trezen, tako da ti pijan gaming kr gre :D. A drugače se ga to solo mal napiješ in pol drkaš igrice? Al uletiš z nekega partyja in dalje?

Žal kar solo. Naredi gaming experience dost bolj zabaven. Seveda, po dveh pirih gre performance navzdol, kljub začetnemu entuziastičnem boostu.

 

Drugače pa, sm prefuku tistega samuraja po še enih 8 tryih. Sm pogruntu, da ko je lov lahko začnem samo shurikene metat ko napade. Če bi to na začetku vedel bi ga v prvem tryu naredil :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

V drugo preigravam Burnout Paradise Remastered, in mi je zadeva tudi ob drugem igranju carski open world miks arkadnega divjanja, razbijaškega karamboliranja in akrobatskega skakanja. Je pa res,  da je to tudi edini Burnout, ki sem ga kdaj igral, in mogoče zaradi tega ne morem bit razočaran oz. razpizden nad tem, da je igrica baje precej drugačna od predhodnih delov v seriji. 

 

Sočasno začenjam z Little Nightmares 2, in prvi vtis je res tak, da bi komot šlo za stand-alone expansion enke, saj vse deluje ful podobno, od grafike in artstyla do gameplaya, vključno s spet malo plavajočim in nenatančnim nadzorom nad likom.

Povezava do prispevka

Kakšna škoda, da je callo obupal in že vse vedel o zgodi po prvem mini bossu hehe. Saj ni to zdaj 100 let samote tip romana, samo za nek "gremo debatirat o igricah in filozofiji" je ta Senkogu Japonska, njihova klasična mitologija prepletena z budizmom zelo kul podlaga za navržt kakšno izobraženo na to temo.

In ti momenti umirejnosti med vso to couch ninja preciznostjo in tempom, mmmm

 

20210203190722_1.thumb.jpg.d043ac0d44a97a521c4194730d182004.jpg

 

20210214221442_1.thumb.jpg.9cb0ddf0e1c119eb4a39ee6c9fa186dd.jpg

 

Tud med samim gameplayom so kakšne scene prav take, da se mal ustaviš, zaužiješ moment in sceno ...

 

20210214113810_1.thumb.jpg.b4ff35c985bbb50878a1a5f27c1d89fa.jpg

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

epic :wub: 

 

Drugače pa še malo hypa če je morda še kdo v precepu, ali se lotiti Sekirota ali ne - vsi bossi, no HUD, najtežje možne nastavitve..

 

 

 

Kak filing za kadre in kamero med bitkami imajo v Fromu, ne se ti fukat ej

čeprav v nekaterih situacijah se mi zdi da je kamera pri tej igri največji enemy. Sploh ko te zagrabi panika :D. 

Povezava do prispevka

Ful je noro obiskovat stare lokacije iz DKS1 in videt kako so jih polepšali v trojki. Anor Londo je veliko bolj masiven, vendar hkrati so odvzeli ogromno praznega prostora in naredili zadevo manj duhamorno. Po eni strani mi je edino žal, da silver knighti z loki sploh ne predstavljajo več nobene nevarnosti. :D

 

Aja, še neki

Faking Fume Ultra Greatsword :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Uletim do Velikana Yhorma in kljub temu, da mi pomaga Onion Bro, ga tepeva ene pol ure lol. Ampak vseeno tip pade v prvo (ya ya, vem, loser loser, dva na ena papak itd. - nisem imel izbire, k je tip kar sam uletel v fight). Na koncu mi ostane na pol spita flaša estusa in v naslednji sekvenci sledim navodilom in padem direkt v fajt z Dancer. Kjer carski moveset in fight, škoda samo, da je trajalo 20 sekund.

No, ker sem pravi moški (srednjih let, ki igra igrice) sem si reku, dejmo jo (ga?) odlomit brez kindlanja. Padla v "prvo" :mafija:

Fume :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 7 urami:

Uletim do Velikana Yhorma in kljub temu, da mi pomaga Onion Bro, ga tepeva ene pol ure lol. Ampak vseeno tip pade v prvo (ya ya, vem, loser loser, dva na ena papak itd. - nisem imel izbire, k je tip kar sam uletel v fight). Na koncu mi ostane na pol spita flaša estusa in v naslednji sekvenci sledim navodilom in padem direkt v fajt z Dancer. Kjer carski moveset in fight, škoda samo, da je trajalo 20 sekund.

No, ker sem pravi moški (srednjih let, ki igra igrice) sem si reku, dejmo jo (ga?) odlomit brez kindlanja. Padla v "prvo" :mafija:

Fume :avadodo:

 

Jah Yhorma morš odlomt z mečem ki ga tam dobiš ;)  Sam sem ob izidu igral grabljično verzijo igre  in sem se tud matral ko idiot, pol ko sem ga končno odlomu sem pa čekiral internet kva je fora in videl da sem dobil stormrulerja lol. Sam valjda nisem niti pomislu da bi šel z google translate prevest kva sm pobral...

Povezava do prispevka

Sicer pa, še vedno Nioh 2. Brutalna igra, ni kaj drugega za dodat. Skoraj vsak sovrag te lahko oneshota, namečejo cel kup Yokai prascev v en koridor, pa se znajdi :D

 

Summoni so carski drugače, jaz jih uporabljam tu pa tam pri stranskih misijah, pa tudi, da vidim movesete, ko bo treba prešaltat na drugo orožje.

Špilam dual swords + hatchets. Dual swords ni najboljša izbira drugače, vsaj če si novi pri seriji, pravi damage output pride s skilli, če spamaš navadne attacke, lah nehaš špilat.

Sem pa komaj zaključil z drugo regijo, leveli so tokrat fuuul večji, tudi bolje dizajnirani, velik plus.

Zgodba pa ja, vsake tolko časa grem prebrat kaj se dogaja :D

 

 

Povezava do prispevka

Zaključil Max Payne 2 in preden se lotim končat njegovo bolečino z zadnjim delom trilogije, sem se odločil, da probam tudi sam tako opevani Sekiro. To je moja prva From Software izkušnja, tako da oborožen s katano in zalogo paracetamola, ibuprofena in drugih protibolečinskih tablet (če so Maxu pomagale bodo tudi meni) menjam mafijski New York, za mistično Japonsko polno samurajev.

 

Javim sproti kje bom odnehal. :lol:

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...