Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Kar je reku Tijuana. Že samo zaradi dodatnih iger je tole ful dober deal. Vprašanje je samo v kakšnem stanju je konzola, ker to da nima vidne obrabe, še ne pomeni, da kak joicon nima drifta, ali da je baterija slaba. Sam to je itak gamble pri vsakem nakupu rabljene robe. :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

To je res ja, na drift sem čisto pozabil. Se to da kako rešiti?  Obrabljena verjetno ni dosti, na sliki izgleda zelo lepa, tako da je precej možno, da sta bili v letu dni te dve igri preigrani na konzoli in je to to.

 

Drugače bi verjetno itak vse igral na pro controler v dock mode (če bi kupil). 

 

Če ne bi bilo špilov itak sploh ne bi gledal, samo sta pa to dva špila, ki bi jih verjetno preigral (vsaj Mariota 100%), in jih ne dobiš  nikjer pod 35 evrov.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Za joycon drift naj te ne skrbi preveč. Jaz sem analog sticka za 10€ naročo iz Anglije. Prišla sta v roku treh dni. Zamenjal sem jih pa v slabe pov ure. Spawn Wave na youtubo ima dober 15 minutni tutorial.

 

Za Pro Controller, če maš šanso v Avstriji ga kupit ga tam dej. Js sm ga dobu za 60€ v Avstriji ko bi v Sloveniji dal 80€ (tej ko sem jaz kupoval ampak mogoče so zdaj cenejši v Slo).

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

 

raveer reče pred 25 minutami:

Slabo. Ce gredo v to smer, se devom sploh ne bo dalo nic vec optimizirat in delat cudezev, ala Ori.


Kwa je, a ste tukaj sami pesimisti/negativci al kua? :D

Probaj Control na Switchu. 
Meni je pa to dejansko bolj všečno.
Samo 100 megabajtov dol potegneš in si rešen.

Ne pa, da downloadaš 40+ gb in ti zasede 1/4 spominske kartice.

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 27. 10. 2020 at 15:12:

Switch (full brother ne mini kurac lite), star eno leto, lepo ohranjen z računom in igricama Luigi's mansion 3 in Mario Odyssey za 240 evrov je verjetno insane monita deal, da prodajalcu še rit zraven nastaviš?

 

Me ima da bi nabavil, samo ko prekleta switch jajca nimajo praktično nobenih eksluziv in ko to dvoje preigram in Fire Emlbem Three Houses, res ne vem kaj bi sploh še igral na njem.

Jz sm dobil za točno tako ceno s tremi špili (BOTW, pikatcu go in mario odisejo) leto in pol nazaj. Pizda sem mojster dealov.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 2 urama:

 


Kwa je, a ste tukaj sami pesimisti/negativci al kua? :D

Probaj Control na Switchu. 
Meni je pa to dejansko bolj všečno.
Samo 100 megabajtov dol potegneš in si rešen.

Ne pa, da downloadaš 40+ gb in ti zasede 1/4 spominske kartice.

Odlično, pa še prvič bo nintendo nekaj dal zastonj: input lag.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 17 urami:

 


Kwa je, a ste tukaj sami pesimisti/negativci al kua? :D

Probaj Control na Switchu. 
Meni je pa to dejansko bolj všečno.
Samo 100 megabajtov dol potegneš in si rešen.

Ne pa, da downloadaš 40+ gb in ti zasede 1/4 spominske kartice.

škoda ker moraš dan danes za spominsko kartico odšteti eno ledvico pa dušo satanu :confused:

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jay, dokupil sem dodatek za konzolo, ki popravi očitno hardversko napako 10x overpriced konzole s 50x overpriced špili in sem zdaj happy ko prasec:rofl:

 

Jebo te joydrift - ne poznam ene konzole v zgodovini, ki bi imela ta problem. Če tipi že nabijajo svojim konzolam ceno v višave, četudi je niso vredne, bi lahko konzola vsaj strojno bila brezhibna. Nintendo - največji klošarji sodobnega gajminga. 

Povezava do prispevka

Drugač jaz mislim da sem sfukal baterijo

 

Zdaj switcha ene pol leta nisem vklopil, evo nafilam baterijo, ga izklopim, teden dni pozneje je baterija prazna, čeprav je bil izklopljen. A to je bilo vedno tako (imo ne), al je baterija kaput (imo ja)

 

Moram čeknit, če je še v garanciji

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Se strinjam

 

Joydrift je ogaben in edini normalen response je zgražanje nad Nintendom 

mene pa ni tolko motil da bi mi bla zdej pa igralna izkušnja zaradi tega okrnjena ali slaba, pač tam je in jebi ga špilaš naprej 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

Drugač jaz mislim da sem sfukal baterijo

 

Zdaj switcha ene pol leta nisem vklopil, evo nafilam baterijo, ga izklopim, teden dni pozneje je baterija prazna, čeprav je bil izklopljen. A to je bilo vedno tako (imo ne), al je baterija kaput (imo ja)

 

Moram čeknit, če je še v garanciji

 

A niso bile neke novice, da ga ne smeš na suhem predolgo pustit, ker pol uničiš baterijo. Da moraš vsake tok časa ga vržt v docking postajo. 

 

 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 uro:

mah enih iger se dejansko ne da igrat zaradi drifta

 

ku ti pr tricky towers zarad trifta prestavi kocko v drugo smer in ti zjebe cel tower nisi lih najbolj vesel....

 

tku da bi reku da ti zna kr okrnt igralno izkušnjo

dobr zdej obstaja nek nabor iger kjer je verjetno res kurba, samo mene pri Mariotu, BOTW, SmashBros in Kartu ni motlo niti najmanj

Povezava do prispevka
horror reče pred 35 minutami:

Mene je pa precej. Sicer sem pa ze povedal kaj si mislim o nintendo kvaliteti oz. manjku nje. Tbh zaradi drifta kar nekaj casa nisem uporabljal switcha in zdaj resno premisljujem o njegovi prodaji.

Ne oporekam, da nintendo ni zafukal z driftom. Samo zakaj pa tej menjaš ne? 5€ te pride za en joystick, 10€ za oba iz Anglije. Če hočeš prišparat te pride še manj iz Kitajske. Zamenjat zna pa vsak ko ma pov ure časa in zna držati orodje v rokah ter gledat youtube video.

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ps4 gamepad imam 3 leta dlje kot switch, vedno na kavcu, mali je vec kot enkrat dobesedno skakal po njem. Vec tisoc ur sem prespilal z njim pa nobenih tezav.

 

S switchem delam ze od starta kot z dojenčkom. Vedno v etuiju kadar ni v docku ali pa mojih rokah. Preigral nisem 1/10 casa kolikor sem preigral ps4. Pa sem vseeno fasal drift.  
 

Še ko sem menjal thumbstick je bilo prvo opozorilo da naj pazim na šraufe, ker so zanič kvalitete.

 

Overall je switch en kup poceni plastike kar se definitvno pozna. Je pa luštno igrat tiste pol ure preden mi odrevenijo roke to priznam a ugotavljam, da vecino iger ki jih zdaj igram dobim tudi na ps4, navadno ceneje. Nabor ekskluziv vse bolj peša, pa ne mislim met konzole zaradi tistih dveh iger letno ki bi ju preigral.  Doma mi stoji, ko pa grem kam pa rajši berem knjige.

 

Pomoje bo šla konzola naprej.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Dne, 3. 11. 2020 at 15:58:

Da pa je Nintendo extra scummy, ko pride do določenih nians, pa itak vemo vsi, razen največjih fanov

Nintendo je kr scummy glede vsega razn njihovih non-mobile iger, IMO.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...