Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

 

-Normal Mode: 1440p/targeting 60FPS with V-Sync
-Visuals Mode: 4K/30FPS
-Performance Mode: 1080p/60FPS
-Advanced lighting, physically based rendering
-Updated animations

 

 

A niso reklamiral XSS kot 1440@60fps konzolo? :D 

 

EkLvusmXcAMLqJa?format=jpg&name=large

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Navedek

 

Spotted by Xbox insider Klobrille, The Initiative has picked up Naughty Dog’s former lead of melee animation Lee Davis. The developer, who’s credits involve Uncharted 2, The Last of Us, Uncharted 4 and The Last of Us Part 2, left the developer this year to work at the new Xbox studio.

 

On the same day, it was announced that former Naughty Dog Character Shader Technical Director Lauren Garcia has also joined the studio as their Senior Shader engineer.

 

 

nekdo je zadnjic ravno tole omenjal :D

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 urami:

A so to dejansko napovedali feature, al to govoriš pač o hitrem zaganjanju iger iz nule? Upam, da imaš prav in bo po defaultu tako hitro, da v bistvu zaradi tega niti ne rabijo quick switch med igrami. :D

 

(Močno dvomim lol).

 

Evo - nimam časa zdaj pogledat celo, ampak vidim da dejansko začne predstavitev z omembo quick resume. :D

 

 

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 11 minutami:

oh man, ker rant proti sony in ps5 kontroler kompatibilnosti na koncu. :D

 

Jep to je meni res škoda, ker dualshock 4 je praktično perfekten kontroler in je res škoda, da ga ne moreš uporabljati za ps5 špile - kjer bodo "nove" funkcije uporabljene pri prvih treh špilih, ki pridejo na konzolo potem pa nič več. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 minutami:

 

ne vem tudi kaj ti pomaga quick skakanje iz ene igre v drugo, če moraš vsakič vstat in menjat plošček. :D 

mogoče bo to lure, da folk gre na digital verzijo. :D

 

Lol sploh nisem pomislil. 😀

 

Drugace resno sprasujem, ker sklepam, da je ta funkcija posledica neke analize igralcevih prioritet.

 

Jaz jo uporabljam samo kadar grem nekam za dlje casa, pa vem, da bom potem nadaljeval z igranjem. Prizgem youtube ali netflix, dam na pavzo, konzola ne gre v rest, pridem nazaj in v parih sekundah nadaljujem z igranjem.

 

Ampak da bi skakal med igrami v eni seansi, se pa, vsaj pri meni, zgodi res res redko.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 20 minutami:

perfektn bi bil, če bi se nehal zajebavat s temi integriranimi baterijami in bi fuknli AA baterije.

 

Meni je to sicer ful boljše, je pa res, da so ga na polno zaškrtarili z baterijami. Na enem od mojih dualshockov baterija zdrži kake 3 ure samo še.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...