Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 2 minutama:

Ma kaki no, tisti ki ciljamo na S tudi ne kupujemo jebene televizije vsake 2 leti, evo zdaj imam že 10 let eno pa jo ne mislim menjat zarad faking new gen....

Ok, razumem. Ampak mislim, da pa vseeno že prevladujejo 4K, ki jo dobiš v 50" za 300 al 400€. Druga pa od danes itak več niti kupiti ne moreš. In mislim, da boš tudi ti menjal TV enkrat v 7 ali 8 letnem ciklu konzole.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Vsi tukaj, ki vam je oblika in velikost preveč ogabna... Imate moj ZS kaslc na voljo, ko zadeva pride ven in samo pošljite sporočilo, da nočete tega dreka in naj pridem iskat. Hvala vnaprej in lep pozdrav. Ponudba velja do konca novembra 2020.

Bom naredu skupinski ZS zate in Ćamirja z naslovom PS5 Auction. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 urami:

Kako lahko rečeš, da 4K TV-ji niso pogosti, ko živimo v časih, ko je manj kot to skoraj že nemogoče dobit po štacunah in je šlo (ali pa grejo) še zadnje zaloge ven iz prodaje.

 

nemogoče že dobit, sam ljudje ne menjajo TVja na 3 leta. Pomoje je v večini domov 5+ let star TV,  in ta ni 4k. nekje sem bral, da ma na zahodu med 20% in 30% folka 4k tv. 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 2 minutama:

nemogoče že dobit, sam ljudje ne menjajo TVja na 3 leta. Pomoje je v večini domov 5+ let star TV,  in ta ni 4k. nekje sem bral, da ma na zahodu med 20% in 30% folka 4k tv. 

Itak, da statistika tako govori. Zdaj pa odbij babice, dedeke, fotre pa mame... in bo statistika prešla v prid 4K. In konzole tudi ne kupuješ za 1 leto... v celem ciklu konzole pa bo ta % vedno večji. Sem prepričan, da je pri mladi populaciji, še posebej taki, ki igrajo igre... statistika kot pravim močno v prid 4K. Od moje ožje družbe samo 2 igrama igre in sva oba nabavila OLED. Vsi ostali pa ne igrajo nič, imajo pa vseeno vsi 4K. Jaz je v spalnici tudi nimam (ona je v dnevni), pa me full moti in samo čakam, da menjam. Tu na forumu, če daš anketo... bi rekel, da bo 80:20 v prid 4K.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 2 urama:

ti po sebi in svojih znancih sklepaš

Tudi po forumaših. Skratka po mlajši populaciji pod 50 let. Itak, da statistiko zmanjšajo babice in dedki, pa tudi že naši starši kot sem omenil, ki sploh ne vejo kaj je kaj ;) Kaj naj grem moji mami razlagat, da rabi 4K TV :D

 

TV-je pa je večina ljudi, ki jih poznam v zadnjih par letih enostavno menjala, ker so ogromni TV-ji postali dostopni po smešno nizkih cenah. In če so prej imeli 8 let star HD TV v 42" in danes dobijo za 300€ ogromno večji TV... so šli v menjavo. Ne pa v bistvu zaradi 4K. Zaradi velikosti... vsaj tisti kolegi in znanci, ki niso gejmerji.

 

Pa saj nima veze, uporablja vsak kar mu paše in kam se lahko stegne. Logična zadeva v današnjem potrošniškem svetu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 31 minutami:

Kaj pa una zenska, ki je kao sefinja.. una je meni katastrofa.. izgleda kot da sploh ne ve za kaj se gre ko jo kaj sprasujejo..

 

bonnie ross, totalna glupaca

 

sej vidis, da zenskam tej veliki publisherji zmecejo na tone kesa, da se ja lahko tolcejo po prsih, kako inclusive/progressive so in kljub temu niso sposobne zadev speljat do konca

 

jade raymond je tud en tak primer, se amy hennig je sodelovala, nula, totalna nula, stran vrzeni milijoni

 

jade je sla potem h googlu, stadia je tudi mega uspesen produkt

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...