Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Pomojem bo to ful folka to rabil, ker pozabljamo na resolution scaling, ko ti igra teče na 4K in scala resolucijo na 1440p ali 1080p in takrat za 120fps rabiš hdmi 2.1 bandwith. In vsak multiplayer igralec, naj bo to COD, Apex legends, Fortnite, Battlefield, Rocket League... bo želel igrat na 120fps in nove konzole, lahko vse te z lahkoto furajo 1080p@120fps ali 1440p@120fps.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 4 urami:

 

tist k ma/bo mel hud komp v cajtu v cajtu življenske dobe tvja. dons je to še overspecc zadeva za  večino.

 

sicer sem ciljal na konzole, ampak prav

 

Kastor reče pred 37 minutami:

Naj kdo še kako novico nalepi od seljaškega xboxa ne samo od najmočnejše konzole :D

 

a ni to eno in isto?

 

lp

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 38 minutami:

Naj kdo še kako novico nalepi od seljaškega xboxa ne samo od najmočnejše konzole :D

 

Evo sam zate da boš vesel kako boš kupu konzolo ki niti lastgen iger ne zmore furat 1080@60fps

 

El6hnOyX0AAYKwn?format=jpg&name=small

 

 

In pa zdej se ve kolk placa bo na XSS in sicer 364GB Tko da bo za CoD + še eno do dve igri ;) Res ne vem če je vredno to kupovat glede na vse minuse ki jih ima napram XSX al pa PS5Digital. Če še ne veš bo dodatni 1TB SSD koštal preko 200€

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pri špilih mam skoz isti občutek kot recimo pri avtih. Pojma nimam o ničemer, znam zamenjat gumo, natočit vitrex in pogledat če je dost olja v mašini(ok ajde še luči znam menjat)... in potem se najde nekdo in uno HA HA z novim avtom ne moreš vozit 250 km/h pa navora ima samo x/y(insert random number+random mersko enoto). A jaz furam po pravilih skoz, 130 mi je že adventure time...Ne rabim audija za 50 se vozit fml

 

Pri konzolah pa tud, na ps4 so mi top špili spelunky, dead cells, tetris effect, rogue legacy in pol me folk taunta z ne zmore furat 1080@60fps. Feels bad man :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

Pomojem bo to ful folka to rabil, ker pozabljamo na resolution scaling, ko ti igra teče na 4K in scala resolucijo na 1440p ali 1080p in takrat za 120fps rabiš hdmi 2.1 bandwith. In vsak multiplayer igralec, naj bo to COD, Apex legends, Fortnite, Battlefield, Rocket League... bo želel igrat na 120fps in nove konzole, lahko vse te z lahkoto furajo 1080p@120fps ali 1440p@120fps.

za 1440p120 je dovolj hdmi 2.0 just so you know🧐

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 4 minutami:

za 1440p120 je dovolj hdmi 2.0 just so you know🧐

 

atomic reče pred 3 urami:

Pomojem bo to ful folka to rabil, ker pozabljamo na resolution scaling, ko ti igra teče na 4K in scala resolucijo na 1440p ali 1080p in takrat za 120fps rabiš hdmi 2.1 bandwith. In vsak multiplayer igralec, naj bo to COD, Apex legends, Fortnite, Battlefield, Rocket League... bo želel igrat na 120fps in nove konzole, lahko vse te z lahkoto furajo 1080p@120fps ali 1440p@120fps.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

In pa zdej se ve kolk placa bo na XSS in sicer 364GB Tko da bo za CoD + še eno do dve igri ;)

 

tuki bi samo omenil da igre za xss verjetno ne bodo tako velike ker ne bojo dali zraven vseh textur, ampak samo za XSS. je pa seveda to odvisno od tega kako bodo razvijalci dejansko uporabili ta smart delivery. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ja ma to bo imelooo RT brateee in 60 fpssss. Dobro ajde 60 fps mogoce ne 🤣🤣

Kak je zdaj na stvari pri tebi? Boš nabavil Xbox al ne? Ker si nekaj časa bil kar neodločen... Kaj z bratom full skup igrata al vsak zase? Ker tudi praviš, da moraš nabaviti dve zadevi. Mam filing, da bolj igrata vsak zase. Zakaj pa potem ne nabaviš en Xbox SEX in en PS5, pa še mi bomo imeli primerjavo s prve roke?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Kaj pa je v petek? A ni izid Xbox-a naslednji teden? 10.11. al nekaj takega?

 

NDAji za next gen konzole padejo.

 

 

Ne me jebat niti faking Sea Of Theaves ne zmore več ko 1080@60fps :rofl:  Jao če sam pomislim da sem mislu to sranje od konzole kupt za MS 1st party igre igrat lol.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...