Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

A ni jeba danes sobit staff, sploh pa tak, do katerih boš nadut.

 

Itak. Kolega je aprila odprl novo firmo in v njej je tudi restavracija. Ni šans dobit vsega potrebnega osebja, niti najemnika. Tako je zaenkrat pač prazno. To kaj DaCapo sanja je neka high kuhinja... ni absolutno nobene variante, da z nule najde takega vrhunskega kuharja, ki bi znal to gor držat. Noben mu ne bo prišel niti za 5000€ neto delat v neko eksperimentalno zadevo.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 21 minutami:

Predlagam gin juho stalno na meniju


Ni takšnega "lajka", ki bi ti ga lahko podelil. To je enostavno to. ;) 

Nimam pojma, kako si si to zapomnil. Ampak res, imaš moje doživljensko spoštovanje.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

DaCapo enkrat bi videl račun za štrom in vodo pa bi blo to to od gostilne :D


Saj to me tudi malce skrbi. Ampak bi že nekako pokrili s profitom. Sta štrom in voda res tako draga? Ker v bistvu ne govorim o neki nuklearki, ampak o mini restavraciji/barčku. Bolj ali manj na lastni parceli.
Tople vode pa itak sploh ne bi stregel. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@sadhu sequencer, bi bil za akcijo (če se ne bi preselil nekam v tri krasne) in bi skupaj odrla najboljši top ever cyberpunk lokal. 
 
@ke_kit: bi prispeval ultimativno Arkadno Mašino. 
@tomazek; bi skrbel za pijačo in marketing.
@Kočevc: bi delal v nabavi. 

pa še kdo tu in tam in imamo najboljši BAR v Evropi. ;) 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ženska zaključila z mano, ker je nočem podpirat pri neki "On Passive" spletni mahinaciji. Pa samo dobro sem ji želel in ji pač odsvetoval ukvarjanje in finančno vlaganje v tozadevne napizdancije.  Očitno se narodu res meša. Poletje dela svoje :) 

Spat ne morem, ker me boli. Guglaj: 
ONPASSIVE - posel, izdelki, denar - Tvoja priložnost - Slovenia Shop

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Če je res zmešana. :(  Po drugi strani pa je res OK in hupi.. Jebat ga pač. Take to mamo.  

edit: samo iskreno namignil sem ji, da pač ni OK to s čim se ukvarja. In takoj polna zamera; ne bova več kontaktirala, adijo itd. Kot v srednji šoli, lol.  Možgane so ji očitno oprali. Ni druge. Mrš. 

edit2: brezplačne objeme sprejemam v Mariboru, naslednji vikend (8-9. 7.), častim tudi kakšno pijačo, malico ali dve in skupinsko fotografiranje. Tomazek in Ke_Kit imata že 
zagotovljen multi-pass. 
Sadhu je tudi povabljen, ampak on je tako multidimenzionalna oseba, da ga moram jebat z rezervo. Pa Čamirja bi tudi rad imel na srečanju. To je pa to. Razen če se kdo še prijavi.   Žensk na forumu pa tako ali tako ni. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sej sam mal pogooglaš margins in restaurants in hitro pozapreš tabe in pobrišeš forum poaste o odpiranju restavracije. Res se ne bi tega šel z najdaljšo palico če ne bi res obvladal vseh aspektov bussinessa. Poznam bussiness Jezerškov in ko vidiš kaj vse tam delajo ti je hitro jasno da to ni samo gin juha na meniju in čao.
Mi je pa žal da sem spustil prejšnjo stran o stresu, ker ravno gradimo bajto (yessss) in sem zarad nespanja in stresa čez vikend fasal 39+ fročino in mam zdej cele ustnice v herpesu (noooo) in v službi mi en sodelavec na hard ubija voljo do lajfa. Pa dobro, vsaj bajto bom mel.

Povezava do prispevka

tbh dodged a bullet ce s takimi piramidnimi shemami uletava

 

stran pa tudi razvaljiva z buzzwordi in obljubami, enkrat samkrat ne pove kaj dejansko produkt je, za piko na i pa potem se potrdi svojo legitimnost z random komadi z YouTuba, clanki o joskah in sfw nago babo ob strani

 

res kdor nasede na to si skoraj zasluzi biti nategnjen

Povezava do prispevka

No, ko prebereš stavek:

Navedek

ONPASSIVE je čudežna platforma za ustvarjanje dohodka

run away...

 

mah, mene gradnja bajte še čaka (i hope....). Tko da.....ampak ja, vzamem zaenkrat ta stres preko negotovosti kaj naj naredim :/ Sodelavec je lani/letos prenavljal bajto in je imel (ima!) tako štalo z izvajalcem.... Hidroizolacijo je moral celo potrgat, pa še enkrat sam naredit. Jasno potem ni hotel plačati 100% izvajalcu (je plačal okoli 80%), sedaj se neki tožarta zarad tega, ampak ima to srečo, da mu je projektant rekel, da lahko brez problema razložu izvajalcu, kaj je vse zajebal (ni bila samo hidroizolacija).... Sej, za nadzornika je imel tasta.....jaz vem, da bom svojga plačal, in da ne bo v sorodu z mano :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 urami:

Ženska zaključila z mano, ker je nočem podpirat pri neki "On Passive" spletni mahinaciji. 

Dobro. Zdaj pa si poišči nekoga normalnega, da boš stara leta preživel z njim, ne pa nekoga, ki po enem nesoglasju odtrga vse stike (lmao). Ker je to res noro tbh. Brez zamere, ampak tudi pokazatelj, da ti nisi bil njen edini :D

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 2 urama:

Sej, za nadzornika je imel tasta.....jaz vem, da bom svojga plačal, in da ne bo v sorodu z mano :D

Moj involvment pri načrtovanju je bil kje in kako bi mel prostore pa pol sem narisal networking plan, ostalo smo plačali arhitektom. Ki so v žlahti :D
Nadzornik je v žlahti.
Zdaj mi hišo gradi (z delavci ki si jih pripelje) tast, njegov sin bo prevzel stvari ki jih tast ne pozna dobro. Oba v gradbeništvu (ne direktno ampak dovolj direktno). Žlahta.


Zelo slovensko, moram rečt :D Sej v resnici plačujem davek - čeprav me bo gradnja prišla manj je pa ful veliko dela ko ne delam za job. Skakat okol pa kupovat stvari ki jih je tast pozabu, težit za ponudbe strojnikom etc... :D Tko da za cigel bom dal zelo malo bom pa živel 5 let manj.
Sam v resnici moraš met nekoga ki mu zaupaš ker mene lahko glede gradnje nategne ampak čist vsak k slučajno prileze mimo, tko da se vsaj tega ne rabim bat.

Povezava do prispevka

Kot v osnovni šoli, saj pravim. Ob štirih ponoči sem dobil še SMS: "Vse dobro. Zdaj imam fokus da do decembra končam vse 4 šole. V Afriki imam 2 projekta in grem z fantom za 6 tednov v Afriko. Tak sem se odločila, da bom sledila sebi. Se vidiva."

Lol, ženska letos okroglih 50. Jaz sicer tri leta mlajši, ampak ob vsem tem se počutim kot nek najstnik, ki pravkar spoznava življenje. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...