Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 54 minutami:

Ne bi mel jajc....


Potem veš, kakšna jajca je moral imeti en kradljivec v OBI-ju. Primer: Človek je šel na oddelek barv, dal v voziček 25 kg hobok najcenejše bele barve, potem šel na oddelek orodja in dal v voziček top Makitin vrtalnik. Nato se je sprehodil na zunanji del vrtnega centra (kjer je bilo najmanj strank in prodajalcev in nobenih kamer). Tam je odprl embalažo vrtalnika, dal stroj v plastično vrečo in potopil v vedro barve. Malo obrisal kar je odteklo, zaprl pokrov in dal v voziček ter odšel na blagajno. Plačal je vedro najcenejše barve in odšel. In to je verjetno ponavaljal kar nekaj časa. 
Zaposlenim nam je postalo sumljivo, ker je bila na vrtnem oddelku vedno neka luža bele barve, na zunanji strani ograje pa vedno več odvrženih škatel od vrtalnikov. Ko smo mu nastavili past smo ga dejansko dobili na kraju zločina. Ampak vsaka mu čast za idejo (in jajca)! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 29. 7. 2023 at 21:10:

Že full dolgo nisem bil, ker kot pravim grem zelo redko na pico. Smo pa se s fredndi glih pred par dnevi menili, da gremo počekirat drug teden. Ne spomnim se sicer, če je šunka naribana, bi pa znalo biti, da mislimo isto. Debelo testo, tona sira, mast teče na vse strani, težka kot 100 materi :D Ampak slastna ko vrag. Fine sodelavke so vedno jedle za malco neka žita z jogurtom in sadjem... so pa par krat letno hlastale po njej in grešile... potem pa teden dni diete :) Majo zgleda kar dosti fanov, da živijo že cca. 40 let (od oka) s praktično isto pizzo non stop. Tam sem kot otrok prvič slišal za pizzo in jo seveda tudi prvič v življenju jedel.

Podobno kot Limbo v Celju.

 

Nekateri se zgrazajo, da to niso prave pice...ampak imajo pa vedno polno.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 urami:

Že full dolgo nisem bil, ker kot pravim grem zelo redko na pico. Smo pa se s fredndi glih pred par dnevi menili, da gremo počekirat drug teden. Ne spomnim se sicer, če je šunka naribana, bi pa znalo biti, da mislimo isto. Debelo testo, tona sira, mast teče na vse strani, težka kot 100 materi :D Ampak slastna ko vrag. Fine sodelavke so vedno jedle za malco neka žita z jogurtom in sadjem... so pa par krat letno hlastale po njej in grešile... potem pa teden dni diete :) Majo zgleda kar dosti fanov, da živijo že cca. 40 let (od oka) s praktično isto pizzo non stop. Tam sem kot otrok prvič slišal za pizzo in jo seveda tudi prvič v življenju jedel.

 
 

Pa saj nima veze, pač Pivnica je legenda in ne moreš realno Pivnici dat slabe ocene, tudi če neki reviewaš in analiziraš. Je pač trash pica v najjačem formatu, vse je mastno in teče okoli, ena pica ti pobre en dan življenja, ampak to je to, če si odraščal v naših krajih, si pač jedel Pivnica pico. Jaz sem si enkrat naročil z dvojnim sirom lmao, tako da je prišla z dvema tonama sira. V glavnem, Pivnica pica nam je vsem po svoje ogabna, samo nam je tudi 10/10, kaj češ

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 urami:

Also itak top trik ane. Vzameš pljučno v tavelkem mercatorju/sparu. Nalepiš čez nalepko od krompirja in greš na samopostrežno blagajno.

 

Če boste vi sparali na blagajnah, vas bomo pa tkole :)

Kraja je top trik, lol.

 

Še bolj top trik je da si jo zatlacis za hlače tko kt delajo redni tati. Zakaj bi plačal za krompir?

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 urami:

Ne, samo da je pica, je OG pica. Pivnica na ptuju je bila like prva ali druga picerija v sloveniji (zgodnejšo oglašujejo le še v parmi).

 

Tako da če je že govora o true slovenski pici, je to definitivno tale ljubezen iz pivnice

 

AF1QipMRmQ6pG3uoDmpc-0GmkjwMsmQHJg35yRh5

 

tole skombiniraš z eno napolitansko margarito, pa maš direkt perfect pizzo

 

MIHA_IS_GOD reče pred 9 urami:

Kraja je top trik, lol.

 

Še bolj top trik je da si jo zatlacis za hlače tko kt delajo redni tati. Zakaj bi plačal za krompir?

 

manj šans, da te dobijo

Povezava do prispevka

Pismo glede telih pic, kako lahko nekdo resno reče, da se dobro počuti po tej mastni bombi iz našega otroštva in v isti sapi še reče, kako ni razlike, če poješ kvalitetno napoletano. Par let sem žrl samo doma narejene napoletanske, vmes se dost aktivno ukvarjam s športom in sem potem enkrat nedolžno v eni vukojebini naročil tole slovensko verzijo spet, mal trip down the memory lane. Sam lagano obvoz levo, par dni se nisem sestavil, kislina zdivjala, energije nobene. Včasih sem mislil, kako takole folk nabija s temi komentarji o nekvalitetnih pizzah, sam evo me je izučilo. 

Povezava do prispevka

To nima veze. Imaš ljudi, ki ne športajo in jim je mogoče itak normalno njihovo počutje, sploh ne razmišlja o temu če se nekaj spremeni za kak dan ali dva na slabše, za bolj aktivne ljudi se pa tolk bolj pozna sprememba na slabše po zaužitjo premastne hrane.

Povezava do prispevka

Saj to :D Smešno pa mi je, ko se nekateri na vse načine trudijo drugim dopovedati kako to ni pizza, ni zdrava, je bljek, ne tega jest... Ja ne jest ti pač, če tebi ne paše. Pustim drugim, da jejo kar hočejo, tebe noben ne sili. 

 

Isto kot (pizda ne vem kdo že kakaroto ala kaj... pa saj jih je več) v temi o Meku. Ma že najmanj 15x sem ga videl uletavat kaki drek je Mek in ne ve zakaj ljudje to sploh jejo. Pa ob skoraj vsaki novi temi se pojavi in isto tupi :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...