Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 urami:

 

Ni trol... nekje je pač moral najti svoj smisel življenja, saj mora imetu drugače totalno sfukanega. Sedaj ga ima v tem incelstvu, vojni Rusija-Ukrajina in sanjarjenju o grafičnih karticah.

o grafah sanja že dlje kot je incel

praktično kolikor vem za njegov obstoj tle na forumu

 

Vučko3 reče pred 34 minutami:

Jaz pol folka ne poznam, ampak zgleda kot Maksi vs vsi ostali :D

 

Carsko zblojen tip, prav cutis prezir in sovrastvo do zensk, iz njegovih objav. Res neverjetno.

 

Pa tko ogromno nekega pametovanja okoli dejtanja in prerekanja, kot da je to neka umetnost.

Tipi iscejo izgovore zakaj niso sposobni komunicirat z zenskim spolom...pol krivijo zenske zaradi tega.

 

Tko nekak.

men je najboljši del, da sploh nima v sistemu, da so ljudje v parih zato k hočejo bit drug z drugim, ne iz nekih transakcijskih razlogov :rofl:

sploh ne zmore tega koncepta

 

tomazek reče pred 12 minutami:

Dobil sem mail, da gre Extreme Digital k vragu... ste naročali kaj preko njih? So bli kar ugodni za razmere pri nas...

moj laptop

zdej je že 3 leta ven iz garancije, tko da i guess da ne bo krize

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 23 minutami:

 

ravno prejsnji mesec kupil tv pri njih. Tko da.......ce crkne, moram direkt k serviserju, predstavniku sonya??? no idea

 

Verjetno serviserji ostanejo. Mogoče pa bi bilo smiselno, da jih povprašaš po mailu, če imaš ravno praktično nov TV. Piše v mailu tudi, da bo kljub zaprtju njihov support mail deloval še naprej. Menda pa ne piše kako dolgo...

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

Well it kinda is

vedno blo za velik ljudi

danes verjetno še za mnogo več

9 let sem bil v vezi, eno leto solo. Če bi kdo mogu po neki logiki imet probleme z dejtanjem, sem to jaz. Čisto drugi svet je kot 10 let nazaj. Dost je, da se ne obnasas kot zrtev feminizma in neandertalec, pa gre. Itak, da ni simpl, to razumem, ampak malo truda, zdrave pameti, pa bo tudi maksiju uspelo😄

Povezava do prispevka

@DaCapo dober film, ni pa za se zjokat :))) sploh pa ne vsako krat :)))

 

@tomazek sem vidu.. tam pise da bo slovenska spletna trgovina nehala delat.. vprasanje, ce bo sla tudi firma v kurac. Treba vprasat. Itak so posiljali iz madzarske ze zdaj. Jaz mislim, da so ukinili samo slovensko stran in podporo

 

drugace maksi meni deluje ql.. malo je les miserables, ma kar govori ni cisto mimo, dolocenih stvari se zaveda celo bolj kot povprecen uporabnik in mi deluke umirjen p otemperamentu glede na bullshit, ki mu ga folk mece v faco.. je pa res da kot vsak les miserables rad verjame v teorije zarot in kako je vse v kurcu in v tem pretirava. Nisem pa prebral vse kar je napisal v tinder temi, pravzaprav nic, ker se mi zdi cela tema precej v kurcu.. vsaj da bi bili kaksni nasveti kako shekat aplikacijo oz algoritem, da dobis vec matchev al durekt picko na kurac zastojn

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 45 minutami:

a pol sem edini, ki so mui kr kul ti zamaški :D

Nisi, jaz tudi ne vidim težave v tem da so pripeti. Vsaj ni potem tistega iskanja kam je šel zamašek, odpreš, obrneš in stoji gor. Čist OK fora, če ti ne paše ga lahko še vedno odtrgaš stran. Koliko manj zamaškov bo po tleh od nemarnega folka zaradi tega je pa drugo vprašanje.

Povezava do prispevka
reaper reče pred 9 minutami:

Nisi, jaz tudi ne vidim težave v tem da so pripeti. Vsaj ni potem tistega iskanja kam je šel zamašek, odpreš, obrneš in stoji gor. Čist OK fora, če ti ne paše ga lahko še vedno odtrgaš stran. 


 

odpres, obrnes, stoji gor, zacnes pit iz flase pa ti tisti zamasek drgne po faci. Mmmm ni lepsega. 
 

Pa tudi cist OK fora ja, ce ti ne pase se vedno lah odtrgas stran, se dobro da je tekocina v flasi cist do vrha da se prakticno vsakic skor pospricas k trgas stran

 

 

pa kdor med pitji iz flase ne zapira flase z zamaskom, je posast. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:


 

odpres, obrnes, stoji gor, zacnes pit iz flase pa ti tisti zamasek drgne po faci. Mmmm ni lepsega. 
 

Pa tudi cist OK fora ja, ce ti ne pase se vedno lah odtrgas stran, se dobro da je tekocina v flasi cist do vrha da se prakticno vsakic skor pospricas k trgas stran

 

 

pa kdor med pitji iz flase ne zapira flase z zamaskom, je posast. 

Meni se je v avtu lepo obrnil preden sem začel pit, itak vse v naročje in še enkrat v kozarec se je lepo obrnil in je bil tak lep fountain effect po tleh.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 urami:

9 let sem bil v vezi, eno leto solo. Če bi kdo mogu po neki logiki imet probleme z dejtanjem, sem to jaz. Čisto drugi svet je kot 10 let nazaj. Dost je, da se ne obnasas kot zrtev feminizma in neandertalec, pa gre. Itak, da ni simpl, to razumem, ampak malo truda, zdrave pameti, pa bo tudi maksiju uspelo😄

maksi je dobro znan po teh dveh svojih lastnostih, tako da sure :rofl:

sam še verjet začne, da ga bo kšna dejansko gledala, če je ne finančno priklene nase

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 26 minutami:

tak lep fountain effect


Mi smo na službenem team buildingu imeli cel projekt s coca-colo fontano. Sto tavelikih plastenk, v vsaki pripravljeni Mentos bonboni, ki si jih "sprožil" s potegom žičke. Deset nas je bilo in smo morali uskladit, da so začele lepo špricat. Skoraj kot neka koreografija. Škoda da tega noben ni posnel, ker je bilo kar epsko.

Po drugi strani pa se zdaj sprašujem čemu je bilo tega treba. Vstran vržen denar al nekaj. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

wtf, kko vi to pijete, da se vam buta v glavo?

also js še nism zasledil takega, ki bi se obračal (a nedvomno obstajajo)

Tudi meni ni jasno kako komurkoli rata odpreti flašo, brez da avtomatično odtrga proč zamašek. Čemu bi pustil tisto viseti gor?

Edino kar so dosegli s tem novim dizajnom je, da imaš nek oster moteči rob, ko želiš piti direkt iz flaše.

Ne vem no, men se to zdi en top 5 najbolj neumnih izumov ever. Kdo za kurca sploh meče proč zamaške ločeno od plastenk, če jih ne ravno daje na stran za razne zbiralne akcije (čeprav tega se mi zdi, da ni več)?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 8 urami:


 

odpres, obrnes, stoji gor, zacnes pit iz flase pa ti tisti zamasek drgne po faci. Mmmm ni lepsega. 
 

Pa tudi cist OK fora ja, ce ti ne pase se vedno lah odtrgas stran, se dobro da je tekocina v flasi cist do vrha da se prakticno vsakic skor pospricas k trgas stran

 

 

pa kdor med pitji iz flase ne zapira flase z zamaskom, je posast. 

Za pit iz flaše je res štorasto, pri trganju iz flaše se pa nisem polil (še). Ne vem no, res mi ni tragedija, je pa res lahko zadeva v določenih situacijah štorasta. Če je bil primer v avtu, prej se je pa zgodilo da ti je zamašek padel pod zic, velike flaše pa odprte nisi imel kam dat. :cry: V vsakem primeru je neka sitnost z zamaškom. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Meni to pride povsem spontano. Na začetku sem mislil, da je samo nek defekt na seriji. Šele po kakih 5-6 flašah, mi je kapnilo, da je tak dizajn. :D

Tudi jaz prvič videl to letos na morju in mislil, da je defekt. Nisem pa še naletel na takšnega, ki se vrti. Je pa res, da doma ne porabimo veliko plastenk. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...