Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 5 urami:

Jaz nem bil peder, ker to je itak samo stanje duha. Sem bil pa skoraj že gej, ampak sem si premislil.

 

Danes (ca. ćez pol ure) pride celo ljubka kolegica na obisk in na ostanke novoletne baklave. Oršečki za spolno moč, pa te fore. ;)

Jaz bi vedel obe zgodbi, ce se da

 

Pa dopuscam tudi Ostržkove pravljice samo, da je zanimivo.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Menethil reče Dne, 2. 1. 2024 at 8:27:

Evo konzolaši, danes je moj roj. dan. Nikol mi ni blo všeč, da ga imam takoj po novem letu, letos sem pa nekako dobre volje. Nisem zmačkan in mislim, da si bom naredil en aktiven dan. Fizično aktiven, bral bom knjigo in igral Psychonauts 2 (tale igra je pa zabavna morm rečt, nič slabša od prvega dela, zna bit, da celo boljša).

Vse najboljše:fun:!

Povezava do prispevka

@Hernire a je kdo že prevzel Decay družbe in spogledovanje s postapokalipso v Dark Souls igrah? Samo napol se hecam, pomoje bi se dal za 2 strani nafilat o izgubi ognja, o pepelu, o fejk soncu in tako dalje. Vem, da ni ravno o mehanikah iger, mi je pa osebno zanimiva tema - ne pravim pa da bi jaz znal to dobro spisat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...