Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 11 minutami:

Ma ne, objektivno gre za velike smeti, ki bi dandanes pogorele po dolgem in počez, če bi izdali kak remaster. Enostavno je preneumna tematika z zelo ponavljajočim gameplayjem.

 

Sicer je kakšno generacijo nazaj uletel duševni naslednik, pa ni bil toliko hated: https://www.metacritic.com/game/road-redemption/

 

gaymerji in edge, forever

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 41 minutami:

Ko smo že pri tem, a ima kdo slovensko serijo DEKAMERON na kakšnih torencih? 

 

To mi je ena ljubših slovenskih serij evere, imam par ripov iz Partisa, ampak nikoli ni bilo cele serije gor: https://sl.wikipedia.org/wiki/Dekameron_(nanizanka)

 

Par let nazaj so na RTV-ju (v času korone) na novo sukali, ampak lih takrat neki ni delalo piratiziranje z RTV-ja in sem si mislil, da bom že kdaj drugič snel, a potem je izginilo :( 

 

Če kdo slučajno ima kakšne fajle, ali tiste s Partisa (da vidim, kaj mi manjka), ali pa celotno serijo, se mega pune priporočam

 

Kurba te koprodukcije s češko imajo čisto sjebano sceno glede avtorskih, tudi TV serije Prešeren, kjer je Pavle Ravnohrib igral, ne dobiš nikjer (in on mi je potrdil, da je zaradi kolaba s češko televizijo). Ampak serijo Prešeren sem na srečo dobil piratsko/posneto na VHS in pol digitalizirano :D 

 

 

Hehehehe, sem gledal med Covidom prvič (poznal samo v knjižni izvedbi).

 

Res carska roba, pa neverjetno naughty in edgy če gledaš kdaj da fak je blo to posnet.

 

Pa gledat SLO igralske legende v najboljših letih je tud neki posebnega, sploh ker so zdaj pač fosili / 2 metra pod zemljo, prov cmok sem imel v grlu

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 55 minutami:

Mega Drive Road Rash je po vratolomni adrenalinskosti enako dober kot PC verzija, čeprav manj smešen. Priporočam oba in Zdravko Mamić mode zraven.

 

 

Nimaš več NPM

 

qplVFlg.png

Malo prepozen si, debelušček.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 56 minutami:

Nisem. Javi, ko dobiš. Nisem dobil niti mejla, da je na poti, a ne vem, če za Edge tudi pošiljajo, ker za Retro Gamer so vedno poslali mejl, da je odposlana nova cifra

 

Se nikol nisem dobil kakrsnegakol mejla po tistem, ko sem subskrajbal. Ponavadi dobim revijo od oka 2 tedna po izidu, kar je blo prejsnji teden. Se nikol ni bla tolk pozna. Povem ce dobim, ti pa isto plis :D

Povezava do prispevka

Meni je bil v prvih številka na polno awkward, kot da bi osnovnošolec pisal :D . Zdaj se je pa v redu ufural

 

Še vedno pa mi je najbolj všeč Mirt Komel. Se mi zdi, da piše boljš celo od Snetija. Kar je po svoje hecno, ker se spomnim 10 let nazaj, da se je LF zabavljal, da ne spusti skoz sito enega FDV-jevca z doktoratom. Me zanima, a zdaj piše toliko boljš, al pač LF-ju ni bil všeč slog

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 20 minutami:

kaj bo @Fuksija sprožena :D

Njegove članke gladko preskoči

Jaz sem pa skoraj fanboy, bi komot bral še več podobnih tekstov od njega. Dočim Fafangel mi je bil tako ... boljši spis v osnovni šoli :D (zdaj se je malo unesel in izboljšal)

 

Ampak itak je vse nobelovski material, če ga postaviš zraven zgodbe od Kleča. Tisto pa je res pomoje najslabši content v zgodovini JCT-ja

Povezava do prispevka

Med stagei so savei pa v stageu maš en checkpoint vmes to je pa to. Sicr na PS4 imaš nek quick save k lahk uporabš enkrat in ga pol deleta, sam jz ga nism zašteku glih najbolj . Ta v videu je čist drgač naredu ta stage kokr jz, jz sm sicr najdu to bejbo tko čist po naključju sam vrane pa netopirji to je 8bit in 16bit hell. Jz sm ugotovu po ne vem ene 20 poskusih, da morš uporabljat nožke pa se premikat korak po korak lol. 

 

Stage 6 je pa kurac, v bistvu je sam boss, sam ma jebenih 5 phaseov pizda jim matrna. :D

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 30 minutami:

Jaz sem pa skoraj fanboy, bi komot bral še več podobnih tekstov od njega. Dočim Fafangel mi je bil tako ... boljši spis v osnovni šoli :D (zdaj se je malo unesel in izboljšal)

 

Ampak itak je vse nobelovski material, če ga postaviš zraven zgodbe od Kleča. Tisto pa je res pomoje najslabši content v zgodovini JCT-ja

Kleč je res sam za preskočit

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...