Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 46 minutami:

To je tvoje mnenje seveda.

Ampak, ko nekdo direkt ogovori mene, da je moje mnenje objektiven problem vseh nas, pa ti bom enostavno povedal, da je to zgolj tvoj problem.

Lahko se valjda ne bi spotaknil ob tvoj diss na slincheve fotke, samo sem bil približno iste cinične volje kot ti očitno.

Sej sem napisal da je to meni weak. Obviously vam to dogaja ampak ok, očitno smo ljudje res nagnjeni k circlejerkanju in vsako drugačno mnenje je cinizem, party pooperstvo in ga je treba spreminjat na silo. Ok.

 

Isto kot okus glede animejev, ne sme mi bit hxh boljši od berserka, ker je prepovedano to primerjat lmao

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Mah, jaz sem tvoj post dojel kot nepotrebno nerganje (ker imaš pač slab dan al neki v tem smislu) in sem ti odgovoril v istem tonu.

 

Ta analogija z animeji je čisto mimo.

Nisem kritiziral tvojega mnanja (tudi meni je fotkanje hrane in celotna instagram perfect life kultura mimo, samo se zavedam, da je to stvar osebnih preferenc) ampak to kako si ga podal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

priporočam, jaz bi to jedel vsak drugi dan

 

doma nikol ne rata tok dobr :D 

 

Kje pa? :D

 

Vem da so ga imeli obcasno v sato bento, ne vem ce je se. Drugace pa nimam pojma kje sploh dobit. Sicer pa dava kar OG sestavine (zelje, slanina, rakci, nori, katsuaobushi, okonomi sauce, kewpie mayo, gari etc). Verjamem da ni isto (zenska je jedla na japanu in pravi da je najboljsa stvar v lajfu ever), samo je pa zelo zelo proper. :wub:

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

Kje pa? :D

 

Vem da so ga imeli obcasno v sato bento, ne vem ce je se. Drugace pa nimam pojma kje sploh dobit. Sicer pa dava kar OG sestavine (zelje, slanina, rakci, nori, katsuaobushi, okonomi sauce, kewpie mayo, gari etc). Verjamem da ni isto (zenska je jedla na japanu in pravi da je najboljsa stvar v lajfu ever), samo je pa zelo zelo proper. :wub:

 

V podhodu železniške je. Majo tud dostavo. Men ni bogvekaj morm priznat, tvoj mi bolši zgleda pa moja žena je isto kup slik iz japonske prnesla kjer tud bolši zgleda :D

 

https://www.facebook.com/p/MATSURIsi-100076325683472/

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče Pravkar:

 

V podhou železniške je. Majo tud dostavo. Men ni bogvekaj morm priznat, tvoj mi bolši zgleda pa moja žena je isto kup slik iz japonske prnesla kjer tud bolši zgleda :D

 

Tam mas takoyaki (oziroma si imel, so se nekam selili). Je podoben okus, ni pa isto :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 8 urami:

 

Jop jop :D nardiva na par mesecev, big fan. Nisem pa se jedel OG, samo domacega.

 

zgleda proper. bi priso pozret. drugace big fan, jedel kar nekaj razlicic od osake do hiroshime. pa vsak japonec, ki uleti v flet, ima da mi okonomiyaki napravi. doslej ni noben razocaral.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 minutami:

kripto ne dela, če ni interneta

No no umirimo predivje konje, vsi vemo, da je crypto edina valuta, na katero tehnokomunistični židje nimajo vpliva

 

Sicer ti isti liki lahko vzamejo meso, avtomobile in kmetije ter te prisilijo jest kobilice, ampak pri crypto se konča, tja njihov vpliv ne seže

 

Zato boš po great reset krompir kupoval s crypto in moj predlog je, da kar začneš kopičit

Povezava do prispevka

To s crypto je dobra tema. Dejansko je crypto nek digitalen gold. Ce lahko manipulirajo z zlatom ves, da lahko tudi s crypto. 

 

Dejansko dam Atomicu prav, ce ni elektrike si lahko s crypto obrises rit. Res pa da, s temi soncnimi elektrarnami, baterijami in ce mas internet od Muska, si lahko samooskrben. Oz bodo neke oaze kjer bo vedno mozna elektrika of the grid. Razen ce ne pride do neke hude soncne nevihte. 

 

Po drugi strani, z goldom lahko manipulirajo z minanjem in ponudbo.. tle z minanjem in ponudbo ne morejo se tako dobro ampak, bodo. Ce bo potrebno.

 

Jaz se samo bojim, da ne bodo s tem bitcoinom pobrali not denar, ki so ga natiskali. USA ima v lasti ze ne vem koliko bitcoinov. Ampak po mojih pavsalnih izracunih, more cena se narast preden jim zadisi, da ga likvidirajo in a tem zmanjsajo dolg.

 

 

Povezava do prispevka

Zlato un srebro se manipulira predvsem papirnato, ki ga je po borzah več, kotvje kadarkoli bilo izkopanega. Basically bi cene fizičnega šle v nebo, če bi blo naenkrat preveč callov. 

 

Si pa lahk pogledate, kko sta ga 2 že probala manipulirat (srebro) in sta močno dobila po prstih, ker valda je free market gucci samo, dokler se nekdo z močjo (Država in sile zla) ne odloči, da jim to ne paše. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...